رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
  • کد خبر : ۷۵۲۸
  • چاپ خبر : تصمیم IOC برای پرداخت ۱۰۰ هزار دلار کمک دیگر به کرمانشاه
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه:

تصمیم IOC برای پرداخت ۱۰۰ هزار دلار کمک دیگر به کرمانشاه

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با توافق صورت گرفته میان این اداره کل و فدراسیون فوتبال، فینال جام حذفی باشگاه های کشور در سال جاری به میزبانی کرمانشاه برگزارخواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: کمیته بین المللی المپیک (IOC) قول ۱۰۰ هزار دلار کمک دیگر را به مناطق زلزله زده کرمانشاه داده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: کمیته بین المللی المپیک (IOC) قول ۱۰۰ هزار دلار کمک دیگر را به مناطق زلزله زده کرمانشاه داده است.

به گزارش یاریزان و به نقل از خبرگزاری ایسنا، صابر رحیمی بااشاره به کمک ۵۰ هزار دلاری اخیر کمیته بین المللی المپیک به کرمانشاه، اظهارکرد: این کمک تخصیص پیدا کرده و درحال خرید تجهیزات مورد نیاز برای مناطق زلزله زده هستیم.

وی تاکید کرد: با پایان یافتن فرآیند خرید تجهیزات و ملزومات ورزشی، بزودی آنها را در بیش از ۵۰ مدرسه مناطق زلزله زده استان توزیع خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه به دیدار اخیرش با رئیس کمیته ملی المپیک هم اشاره ای کرد و گفت: در این دیدار از آقای صالحی امیری درخواست کردیم تا از کمیته بین‌المللی المپیک درخواست کند تا کمک‌های بیشتری به کرمانشاه اختصاص دهد.

وی ادامه داد: خوشبختانه رئیس کمیته ملی المپیک پیگیری‌ها را انجام داده و مسئولین کمیته بین المللی المپیک قول داده اند ۱۰۰ هزار دلار دیگر به کرمانشاه کمک کنند.

رحیمی اضافه کرد: در این راستا، بزودی طی مکاتبه‌ای رسمی از سوی استاندار کرمانشاه و رئیس کمیته ملی المپیک این مسئله پیگیری و تحقق پیدا خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: قول این کمک را به صورت ۹۰ درصدی از کمیته بین المللی المپیک گرفته‌ایم و امیدواریم بزودی بتوانیم این اعتبار را هم برای خرید تجهیزات ورزشی مناطق زلزله زده استان دریافت کنیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه