رفتن به بالا

برترین ورزشکاران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در ۷ رشته معرفی شدند

المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شناخت تیم ها و نفرات برتر رشته های مختلف به کار خود پایان داد. به گزارش یاریزان؛ هفتمین و آخرین روز رقابتهای پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شناخت تیم ها و نفرات برتر رشته های والیبال، فوتسال، بسکتبال، دو میدانی، کاراته، کشتی و شنا به پایان رسید. دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز قهرمان مسابقات والیبال شد در آخرین روز از مسابقات در رشته والیبال تیم دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز به مقام قهرمانی رسید. بنا براین گزارش در دیدار نهایی دو تیم دانشگاههای غیر انتفاعی امام رضا (ع) و موسسه غیر انتفاعی زند شیراز مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز با نتیجه 2 بر یک دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. در مسابقه رده بندی دو تیم دانشگاه تهران و تبریز میزبان رقابتها به مصاف هم رفتند که در نهایت دانشگاه تهران با نتیجه 2 بر یک بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد. کاپ قهرمانی مسابقات فوتسال به دانشگاه افسری امام حسن مجتبی (ع) رسید در رشته فوتسال تیم دانشگاه افسری امام حسن مجتبی(ع)با نتیجه 2 بر یک تیم دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را در دیدار فینال از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی هم دوم شد. در دیدار رده بندی تیم دانشگاه اصفهان با نتیجه 7 بر صفر بر تیم دانشگاه شهید چمران اهواز غلبه کرد و سوم شد. دانشگاه تهران فاتح رقابت های بسکتبال شد در رشته بسکتبال و در مسابقه فینال تیم دانشگاه تهران با نتیجه 96 بر 75 تیم دانشگاه مازندران را مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی رسید. تیم دانشگاه مازندران هم دوم شد. در مسابقه رده بندی دو تیم دانشگاه تبریز و شهید بهشتی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم دانشگاه شهید بهشتی با نتیجه 85 بر 61 بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد. پایان رقابت های کاراته با قهرمانی تیم دانشگاه تهران رقابتهای کاراته در دو بخش کمیته و کاتا برگزار و با قهرمانی تیم دانشگاه تهران به پایان رسید و تیم دانشگاه تبریز دوم شد و دانشگاه های اراک و قم سوم قرار گرفتند. مسابقات کاراته بخش کمیته در روز دوم در دو وزن 84-،84+ کیلوگرم پیگیری و نتایج زیر به دست آمد. در وزن84-کیلوگرم: نیما مرادی از دانشگاه پیام نور گلپایگان صاحب مدال طلا شد، محمد جواد اشراقی از جامع علمی کاربردی نقره گرفت و امیر اسلامی از دانشگاه تهران و باربد صداقت از دانشگاه تبریز مشترکا صاحب مدال برنز شدند. در وزن84+کیلوگرم: علی نجفی از دانشگاه قم صاحب مدال طلا شد، علیرضا حسنی از آذرآبادگان نقره گرفت و محمد رضا عطایی از دانشگاه تهران و سینا خسرو از دانشگاه غیر انتفاعی فروردین قائم شهر مشترکا صاحب مدال برنز شدند. کاپ قهرمانی مسابقات شنا به تیم دانشگاه تهران رسید رقابتهای شنا در 13 ماده برگزار و در پایان با قهرمانی تیم شنا دانشگاه تهران به پایان رسید، تیم دانشگاه اصفهان نایب قهرمان شد و تیم دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در جایگاه سوم قرار گرفت. روز پایانی این رقابتها در 5 ماده پیگیری و نتایج زیر به دست آمد. در ماده 200 متر آزاد: اول متین سهران از دانشگاه اصفهان دوم محمد میهمان نواز از دانشگاه موسسه آموزش عالی توس ، سوم سید محمد مهدی موسوی زارع از دانشگاه جهرم در ماده 66 متر کرال پشت: اول یاسین قنبرزاده از دانشگاه فردوسی مشهد دوم آریان صلواتی از دانشگاه کردستان ، سوم سید امیر کامی شیرازی از دانشگاه تهران در ماده 100 متر قورباغه اول فرشید قناعتی از دانشگاه صنعتی شاهرود دوم سید امین مهدی زاده از دانشگاه صنعتی شاهرود ، سوم احمد دوروزی از دانشگاه شهید باهنر کرمان در ماده 4در 66 متر آزاد تیمی : اول صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی دوم اصفهان، سوم فردوسی مشهد در ماده 66 متر پروانه: اول سید محمد حسینی از دانشگاه کاشان دوم متین سهران از دانشگاه اصفهان، سوم آریان صلواتی از دانشگاه کردستان دوومیدانی: 1- دانشگاه فردوسی مشهد 2- دانشگاه اصفهان 3- دانشگاه شهید بهشتی

برترین ورزشکاران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در ۷ رشته معرفی شدند

المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شناخت تیم ها و برترین ورزشکاران رشته های مختلف به کار خود پایان داد. به گزارش یاریزان؛ هفتمین و آخرین روز رقابتهای پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شناخت تیم ها و نفرات برتر رشته های والیبال، فوتسال، بسکتبال، دو میدانی، کاراته، کشتی و شنا به پایان رسید.   برترین ورزشکاران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در ۷ رشته مختلف به شرح ذیل مشخص شدند:   دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز قهرمان مسابقات ...

المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شناخت تیم ها و نفرات برتر رشته های مختلف به کار خود پایان داد. به گزارش یاریزان؛ هفتمین و آخرین روز رقابتهای پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شناخت تیم ها و نفرات برتر رشته های والیبال، فوتسال، بسکتبال، دو میدانی، کاراته، کشتی و شنا به پایان رسید. دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز قهرمان مسابقات والیبال شد در آخرین روز از مسابقات در رشته والیبال تیم دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز به مقام قهرمانی رسید. بنا براین گزارش در دیدار نهایی دو تیم دانشگاههای غیر انتفاعی امام رضا (ع) و موسسه غیر انتفاعی زند شیراز مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز با نتیجه 2 بر یک دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. در مسابقه رده بندی دو تیم دانشگاه تهران و تبریز میزبان رقابتها به مصاف هم رفتند که در نهایت دانشگاه تهران با نتیجه 2 بر یک بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد. کاپ قهرمانی مسابقات فوتسال به دانشگاه افسری امام حسن مجتبی (ع) رسید در رشته فوتسال تیم دانشگاه افسری امام حسن مجتبی(ع)با نتیجه 2 بر یک تیم دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را در دیدار فینال از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی هم دوم شد. در دیدار رده بندی تیم دانشگاه اصفهان با نتیجه 7 بر صفر بر تیم دانشگاه شهید چمران اهواز غلبه کرد و سوم شد. دانشگاه تهران فاتح رقابت های بسکتبال شد در رشته بسکتبال و در مسابقه فینال تیم دانشگاه تهران با نتیجه 96 بر 75 تیم دانشگاه مازندران را مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی رسید. تیم دانشگاه مازندران هم دوم شد. در مسابقه رده بندی دو تیم دانشگاه تبریز و شهید بهشتی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم دانشگاه شهید بهشتی با نتیجه 85 بر 61 بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد. پایان رقابت های کاراته با قهرمانی تیم دانشگاه تهران رقابتهای کاراته در دو بخش کمیته و کاتا برگزار و با قهرمانی تیم دانشگاه تهران به پایان رسید و تیم دانشگاه تبریز دوم شد و دانشگاه های اراک و قم سوم قرار گرفتند. مسابقات کاراته بخش کمیته در روز دوم در دو وزن 84-،84+ کیلوگرم پیگیری و نتایج زیر به دست آمد. در وزن84-کیلوگرم: نیما مرادی از دانشگاه پیام نور گلپایگان صاحب مدال طلا شد، محمد جواد اشراقی از جامع علمی کاربردی نقره گرفت و امیر اسلامی از دانشگاه تهران و باربد صداقت از دانشگاه تبریز مشترکا صاحب مدال برنز شدند. در وزن84+کیلوگرم: علی نجفی از دانشگاه قم صاحب مدال طلا شد، علیرضا حسنی از آذرآبادگان نقره گرفت و محمد رضا عطایی از دانشگاه تهران و سینا خسرو از دانشگاه غیر انتفاعی فروردین قائم شهر مشترکا صاحب مدال برنز شدند. کاپ قهرمانی مسابقات شنا به تیم دانشگاه تهران رسید رقابتهای شنا در 13 ماده برگزار و در پایان با قهرمانی تیم شنا دانشگاه تهران به پایان رسید، تیم دانشگاه اصفهان نایب قهرمان شد و تیم دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در جایگاه سوم قرار گرفت. روز پایانی این رقابتها در 5 ماده پیگیری و نتایج زیر به دست آمد. در ماده 200 متر آزاد: اول متین سهران از دانشگاه اصفهان دوم محمد میهمان نواز از دانشگاه موسسه آموزش عالی توس ، سوم سید محمد مهدی موسوی زارع از دانشگاه جهرم در ماده 66 متر کرال پشت: اول یاسین قنبرزاده از دانشگاه فردوسی مشهد دوم آریان صلواتی از دانشگاه کردستان ، سوم سید امیر کامی شیرازی از دانشگاه تهران در ماده 100 متر قورباغه اول فرشید قناعتی از دانشگاه صنعتی شاهرود دوم سید امین مهدی زاده از دانشگاه صنعتی شاهرود ، سوم احمد دوروزی از دانشگاه شهید باهنر کرمان در ماده 4در 66 متر آزاد تیمی : اول صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی دوم اصفهان، سوم فردوسی مشهد در ماده 66 متر پروانه: اول سید محمد حسینی از دانشگاه کاشان دوم متین سهران از دانشگاه اصفهان، سوم آریان صلواتی از دانشگاه کردستان دوومیدانی: 1- دانشگاه فردوسی مشهد 2- دانشگاه اصفهان 3- دانشگاه شهید بهشتی

پیشخوان

  • حافظ قشقایی مدال برنز مسابقات وزنه برداری بازی های کشورهای اسلامی را بر گردن انداخت

    حافظ قشقایی نماینده کرمانشاهی دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری ایران به مدال برنز دو ضرب بازی های کشورهای اسلامی دست یافت. به گزارش یاریزان؛ حافظ قشقایی ملی پوش دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری ایران موفق شد صاحب مدال برنز بازی های کشورهای اسلامی شود. نماینده دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری کشورمان با مهار وزنه ۱۲۷ کیلوگرم در جایگاه نهم حرکت یکضرب مسابقات وزنه برداری بازیهای ...
  • بسامی به مدال برنز مسابقات وزنه برداری بازیهای کشورهای اسلامی رسید

    پوپک بسامی نماینده دسته ۵۵ کیلوگرم وزنه برداری کشورمان با مهار وزنه ۷۱ کیلوگرم به مدال برنز مجموع دسته ۵۵ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری بازیهای کشورهای اسلامی قرار گرفت. به گزارش یاریزان؛ پوپک بسامی نماینده کرمانشاهی دسته ۵۵ کیلوگرم تیم وزنه برداری بانوان ایران دقایقی پیش در پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی به روی تخته رفت و با مهار وزنه ۷۱ کیلوگرم در ...
  • علیرضا منصوریان:

    کاوه رضایی مثل سیدجلال است!/ افتخار می‌کنم که یک بازیکن را به استقلال فرستادم

    سرمربی سابق استقلال معتقد است کاوه رضایی بهترین خرید آبی‌پوشان در فصل نقل و انتقالات بوده است. به گزارش یاریزان؛ علیرضا منصوریان که شب گذشته میهمان برنامه شب های فوتبالی بود در بخشی از گفت‌وگوی خود با مجری برنامه به بررسی اسکواد تیم استقلال پرداخت. او در پایان این بخش از صحبت های خود تاکید کرد مربیان خارجی برای جا افتادن در لیگ ایران نیاز به زمان دارند و هواداران ...
  • نتایج رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد ایران در پایان روز دوم

    رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد ایران به میزبانی خانه تکواندو با اعلام نتایج و معرفی برترین ها در روز دوم پیگیری شد. به گزارش یاریزان؛ روز دوم پانزدهمین دوره رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد کشور با حضور 388 تکواندوکار، روز 20 مرداد ماه به میزبانی خانه تکواندو با برگزاری مسابقات در آیتم های سون نال کیوکپا، جوموک کیوکوپا، سون نال سرعتی، چند جهت، پال کیوکپا، جوموک ...
  • مرحله نهایی مسابقات قهرمانی والیبال جوانان ایران / نتایج کامل روز اول و دوم

    مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی والیبال ایران در رده سنی جوانان زیر ۲۰ سال پسر به میزبانی شهرکرد در حال برگزاری است.   به گزارش یاریزان؛ مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی ایران رده سنی جوانان زیر 20 سال کشور با حضور 32 تیم از هشتم تا یازدهم مرداد در چهار منطقه و به میزبانی شهرکرد (دو منطقه)، باغ‌شهر تفت و یاسوج آغاز پیگیری شد. در پایان مرحله مقدماتی ...
  • اردوی تمرینی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان پسر ایران از ۲۲ مرداد آغاز خواهد شد

    نفرات دعوت شده به اردوی تمرینی تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان پسر ایران مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ به منظور آماده سازی حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ، اردوی تمرینی نوجوانان و جوانان پسر کشور از ۲۲ مرداد لغایت ۷ شهریور در سالن امیر احتشام زاده تهران برپا می گردد.   نفرات دعوت شده به اردوی تمرینی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان پسر ...
  • آیین نامه لیگ منطقه ای کشتی نوجوانان اعلام شد / ۱۰ شهریورماه آخرین مهلت اعلام آمادگی

    سازمان لیگ کشتی ایران با انتشار آیین نامه لیگ منطقه ای کشتی نوجوانان ایران، شرایط شرکت در این رقابت ها را اعلام کرد.   به گزارش یاریزان؛ سازمان لیگ کشتی ایران آیین نامه لیگ منطقه ای کشتی نوجوانان ایران را در دو رشته آزاد و فرنگی این رقابت ها را اعلام کرد. آیین نامه برگزاری لیگ منطقه ای کشتی نوجوانان به شرح زیر منشتر شده است: هیات های کشتی تا پایان وقت اداری روز ...
  • تیم هاى برتر فیزیک و فیزیک کلاسیک مشخص شدند/ جام قهرمانى در دستان تهران و کرمانشاه

    تيم هاى برتر فيزيک و فيزيک كلاسيک مسابقات انتخابی تیم ملی ایران در پایان روز نخست مشخص شدند. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، نخستین روز رقابت مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام جهت اعزام به مسابقات آسیایی ٢٠٢٢ قرقیزستان در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار در رده های جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.   در پایان روز ...

علم ورزش


گزارش تصویری