رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
  • کد خبر : ۱۰۱۴۰
  • چاپ خبر : ۳۵ بازیکن به سومین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران دعوت شدند
با اعلام فدراسیون؛

۳۵ بازیکن به سومین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران دعوت شدند

مسابقات لیگ دسته سوم هندبال مردان ایران را دارد از امروز هشتم اسفند و با شرکت هفت نماینده از استان های کورد نشین آغاز می‌شود.

سومین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران جهت حضور در بازی های آسیایی نوجوانان شانتو چین، در تهران برگزار می شود.

سومین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران جهت حضور در بازی های آسیایی نوجوانان شانتو چین، در تهران برگزار می شود.

به گزارش یاریزان؛ ۳۵ بازیکن تمرینات خود را در این اردو زیر نظر کادرفنی متشکل از مهدی رهبری به عنوان سرمربی، حمید ربانی کیا، محمدرضا جعفرنیا و محمد سیاوشی به عنوان مربی، رمضان فتاحی بعنوان مربی مهمان، مصطفی داوری به عنوان بدنساز و رضا سرسنگی به عنوان پزشکیار از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری برگزار می کنند.

دعوت شدگان به این اردو باید با در دست داشتن فرم تست PCR که حداقل ۲ روز قبل از شروع اردو در استان انجام شده باشد، اصل شناسنامه، دو قطعه عکس، لباس و لوازم شخصی، کارت بیمه ورزشی، رضایت نامه ولی، داشتن فرم خود اظهاری بازگشت به اماکن ورزشی، کارت ملی، مدارک مورد نیاز بهداشت فردی و فرم های اعلام شده توسط سرپرست تیم خود را در آدرس تهران – خیابان سئول شمالی – فدراسیون هندبال به مسئول هماهنگی اردو آقای مرتضی باقری معرفی کنند.

 

اسامی بازیکن های دعوت شده به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران به شرح ذیل است:
عرفان گلچین – آذربایجان غربی
علی حیدریان- آذربایجان غربی
حسین حیدریان- آذربایجان غربی
محمد مهدی اسدی- آذربایجان غربی
علی عسکر زاده- آذربایجان غربی
کارو صوفی احمدی- آذربایجان غربی
محمد رضا نقدی- اصفهان
علی سعیدی- اصفهان
صابر حیدری- اصفهان
آرمان غفاری- اصفهان
مجتبی ضیغمی- اصفهان
محمد حسین خادمی- اصفهان
محمد امین امینی پرور- کهگیلویه و بویراحمد
شایان فرشته نژاد- کهگیلویه و بویراحمد
حمید رضا کشاورز- کهگیلویه و بویراحمد
ماهان دولت خواه- کهگیلویه و بویراحمد
بنیامین خداوردیان- کهگیلویه و بویراحمد
ابوالفضل راهشناس- خراسان رضوی
امیر رشید آبادی- خراسان رضوی
امیرحسین غلام نژاد- خراسان رضوی
امیرحسین مسعود نیا- خراسان رضوی
امیرحسین رفیعی- چهارمحال و بختیاری
محمد مهدی رحیمی – چهارمحال و بختیاری
امیر محمد بنی طبا – چهارمحال و بختیاری
مهران اکبری – مرکزی
امیر عباس زارعی- مرکزی
حسین سهرابی – لرستان
محمد جواد جلالی- تهران
پوریا جمالی – بوشهر
عباس باج – خوزستان
مهدی مرادی – کرمانشاه
امیر محمد پورقاسمی – قزوین
امیر حسین شوندی – البرز
نیما باقری – قم
امیر مهدی بابا زاده- مازندران

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه