رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
  • کد خبر : ۴۶۷۲
  • مشاهده :  1121 بازدید
  • چاپ خبر : ۵۵ تکواندوکار به مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی دختران

۵۵ تکواندوکار به مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی دختران

پیکارهای مرحله نیمه نهایی روز دوم از مسابقات آزاد کشوری نوجوانان دختر برگزار و مدال آوران این روز مشخص و معرفی شدند.

در پایان مسابقات آزاد کشوری نونهالان دختر ۵۵ تکواندوکار موفق شدند جواز حضور در رقابت‌‌های انتخابی تیم‌ملی را کسب کنند.   به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، مسابقات آزاد کشوری نونهالان در گروه دختران با حضور ۶۲۹ تکواندوکار در ۱۰ وزن (۲۹-، ۳۳-، ۳۷-، ۴۱-، ۴۴-، ۴۷-، ۵۱-، ۵۵-، ۵۹- و ۵۹+ کیلوگرم) […]

در پایان مسابقات آزاد کشوری نونهالان دختر ۵۵ تکواندوکار موفق شدند جواز حضور در رقابت‌‌های انتخابی تیم‌ملی را کسب کنند.

 

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، مسابقات آزاد کشوری نونهالان در گروه دختران با حضور ۶۲۹ تکواندوکار در ۱۰ وزن (۲۹-، ۳۳-، ۳۷-، ۴۱-، ۴۴-، ۴۷-، ۵۱-، ۵۵-، ۵۹- و ۵۹+ کیلوگرم) از روز یکشنبه – یکم اردیبهشت‌ماه در فدراسیون تکواندو آغاز و سه‌شنبه – سوم اردیبهشت‌ماه به پایان رسید که در نهایت ۵۵ هوگوپوش موفق شدند به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند.

اسامی نفرات راه‌یافته به رقابت‌های انتخابی به شرح ذیل است:

وزن اول (۲۹- کیلوگرم):
۱- درسا اسلامی (البرز)
۲- سوگند شیری (تهران)
۳- یاس قنبری (مازندران) – فاطمه نوری (قزوین)

وزن دوم (۳۳- کیلوگرم):
۱- بیتا توپچیان (آذربایجان شرقی)
۲- فاطمه محمودی (البرز)
۳- فاطمه دارایی (لرستان) – آناهیتا رمضانی (البرز)

وزن سوم (۳۷- کیلوگرم):
۱-مریم شکری (البرز)
۲-کیانا یگانه معافی (گیلان)
۳- مهدیه حسین زاده (مازندران) – سارا ستوده نیاکرانی (قزوین)

وزن چهارم (۴۱- کیلوگرم):
۱- زهرا زرین نعل شیخانی (گیلان)
۲- مونا عبدی (آذربایجان غربی)
۳- هستى چگنى على آبادى (تهران) – پرنیا سلمانی (قزوین)

وزن پنجم (۴۴- کیلوگرم):
۱- مهدیس علیزاده (تهران)
۲- فاطمه بختیاری (تهران)
۳- آرمیتا محسنیان (آذربایجان شرقی) – ساغر مرادی شیخلر (تهران)

وزن ششم (۴۷- کیلوگرم):
۱- مبینا کاظمی (قزوین)
۲- نادیا نعیمی (البرز)
۳- ریحانه امام دادی (خراسان رضوی) – کوثر مجیدی کجوری (البرز)

وزن هفتم (۵۱- کیلوگرم):
۱- مبینا نعمت زاده (تهران)
۲- ملینا اسماعیلی (البرز)
۳- شقایق عزیزی (سمنان) – اسما صداقت منصوری (تهران)

وزن هشتم (۵۵- کیلوگرم):
۱- پونه جعفر صالحی (مازندران)
۲- ستایش قهرمانی (تهران)
۳- مریم صادقی پور (البرز) – مریم علی محمدی (البرز)

وزن نهم (۵۹- کیلوگرم):
۱- الهام حقیقی (تهران)
۲- فاطمه رحمانی گوی (البرز)
۳- مهدیس مرادلو (البرز) – الینا جعفری (تهران)

وزن دهم (۵۹+ کیلوگرم):
۱- فاطمه شفیع پور (البرز)
۲- مائده مهدان (گلستان)
۳- سیده هستی حسینی (مازندران) – سپیده قادری (کردستان)

اسامی منتخبین کمیته فنی: رویا یوسفی (گیلان) – الهه میرزاحسینی (تهران) – ترنم احمدی‌نژاد (مازندران) – دلسوز محمدزاده (کردستان)، مبینا عبدی (البرز)، مهدیه رستمی (مازندران) – مبینا بخشی (قزوین) – کیمیا آبشینه (البرز) – نیلوفر تنکابنی (مازندران) – آریانا مشهور (گیلان) – حنانه برجسته (مازندران) – غزل فرخی (البرز) – هستی کرمی (همدان) – صبا بیکی (گلستان) – ساناز عباس‌پور (البرز)

بیتا توپچیان از استان آذربایجان‌شرقی به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد و زهره رضایی (بوشهر)، بنفشه نصرتی (قزوین) و الهام درحی (خراسان‌رضوی) به عنوان بهترین داوران انتخاب شدند.

گفتنی است؛ رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی نونهالان روز یکشنبه – ۸ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه