رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
  • کد خبر : ۴۸۰۶
  • چاپ خبر : قهرمانان مسابقات پاراتکواندو کشور بر روی سکو رفتند

قهرمانان مسابقات پاراتکواندو کشور بر روی سکو رفتند

چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو در رده جوانان و بزرگسالان و اولین دوره این مسابقات در رده نونهالان و نوجوانان با حضور ۵۰ نفر از ۱۳ استان تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، گیلان، کرمان، مرکزی، قم، بوشهر، مازندران، لرستان، البرز و آذربایجان غربی در دو بخش کیوروگی و پومسه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن خانه تکواندو هیئت استان تهران برگزار شد.

در پایان رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو تیم قم توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون جانبازان و معلولین؛ چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو در رده جوانان و بزرگسالان و اولین دوره این مسابقات در رده نونهالان و نوجوانان با حضور ۵۰ نفر از ۱۳ استان تهران، […]

در پایان رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو تیم قم توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون جانبازان و معلولین؛ چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو در رده جوانان و بزرگسالان و اولین دوره این مسابقات در رده نونهالان و نوجوانان با حضور ۵۰ نفر از ۱۳ استان تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، گیلان، کرمان، مرکزی، قم، بوشهر، مازندران، لرستان، البرز و آذربایجان غربی در دو بخش کیوروگی و پومسه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن خانه تکواندو هیئت استان تهران برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها تیم استان قم توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند و تیم تهران نایب قهرمان شد. همچنین تیم های فارس و ایلام به ترتیب در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند.

حمیدرضا دهقانی به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد.

اسامی نفرات برتر در دو بخش کیوروگی و پومسه به شرح زیر است:

«بخش کیوروگی»

رده سنی خردسالان(k44):

۱- شهرام صحرایی (مازندران)
۲- ابوالفضل شکریان (استان قم)

رده سنی نونهالان(k44):

۱- مهدی داقلی بیگی (اصفهان)
۲- محمد حسین مصطفوی (اصفهان)

رده سنی نوجوانان(k44):

۱- حمیدرضا دهقانی (بوشهر)
۲- عباس غلامی (کرمان)

رده سنی بزرگسالان:

وزن ۶۱- کیلوگرم(k44):

۱- احسان دشتی (اردبیل)
۲- محمد جواد اسلامی (قم)
۳- ابوالفضل حسینی (اصفهان) – عمران رحمان اف (تهران)

وزن ۷۵- کیلوگرم(k44):

۱- افشین بیرانوند (لرستان)
۲- برسام متوسل (تهران)
۳- محمدرضا شعبانی (قم)

وزن ۷۵+ کیلوگرم(k44):

۱- نوید کرمخانی کاکاوند (البرز)
۲- میلاد یزدان پرست (اردبیل)
۳- اسدالله بذر افکن (فارس) – حسین علیزاده (قم)

وزن ۶۱- کیلوگرم(k42):

۱- بهزاد رحیمی (کرمانشاه)

وزن ۷۵+ کیلوگرم(k42):

مقام اول: اسدالله بذرافکن (فارس)
مقام دوم: عبدالمحمد شادمان (بوشهر)

وزن ۷۵- کیلوگرم(k42):

مقام اول: محمدرضا شعبانی (قم)
مقام دوم: سید ابوالفضل موسوی (مرکزی)

وزن ۶۱- کیلوگرم(k42):

مقام اول: محمد جواد اسلامی (قم)
مقام دوم: سید محمد موسوی (قم)

وزن ۷۵- کیلوگرم(k43):

مقام اول: عمران رحمان اف (تهران)

«بخش پومسه»

رده نونهالان:

۱- ابوالفضل ایمانی (تهران) – کلاس Ne
۲- علیرضا صادقی (فارس) – کلاس Ne

رده سنی نوجوانان:

۱- سجاد ساداتی (فارس) – کلاس Pc

رده سنی بزرگسالان:

۱- سالار قنبری (آذربایجان غربی) – کلاس Pc
۲-سبحان طاهری (گیلان) – کلاس Neبحان طاهری (گیلان) – کلاس Ne

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه