رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • کد خبر : ۳۷۸۸
  • چاپ خبر : ۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث می شود

۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با توافق صورت گرفته میان این اداره کل و فدراسیون فوتبال، فینال جام حذفی باشگاه های کشور در سال جاری به میزبانی کرمانشاه برگزارخواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: احداث ۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در دهستان ها و بخش های استان یکی از برنامه هایی است که با جدیت دنبال می شود و تاکنون نیز اعتبار خوبی برای این موضوع جذب کرده ایم.   به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی اظهار داشت: برای احداث ۴۰ زمین […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: احداث ۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در دهستان ها و بخش های استان یکی از برنامه هایی است که با جدیت دنبال می شود و تاکنون نیز اعتبار خوبی برای این موضوع جذب کرده ایم.

 

به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی اظهار داشت: برای احداث ۴۰ زمین ورزشی روباز و ۲۰ زمین چمن ورزشی تاکنون موفق به جذب ۴۰ میلیارد ریال اعتبار شده ایم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با جذب اعتبارات مناسب عمرانی در سال آینده شاهد تحول در زیرساخت ها و افزایش سرانه ورزشی استان خواهیم بود.
رحیمی همچنین با اشاره به راه اندازی تعدادی خانه ورزش در نقاط مختلف استان بخصوص در شهرها و روستاهای دورافتاده، تصریح کرد: تلاش می کنیم تعداد این خانه ها را تا پایان سال به عدد ۹۰ برسانیم.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه یادآوری کرد: توزیع عادلانه امکانات ورزشی در روستاها یکی از مهمترین سیاست های اداره کل ورزش و جوانان است چرا که معتقدم نخبه های ورزشی زیادی را می توان در دل دورافتاده ترین روستاهای استان کشف کرد.
وی در ادامه به برگزاری موفق المپیاد ورزش های روستایی در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این کار کمک می کند تا علاوه بر ایجاد شور و نشاط در مناطق روستایی، جمعیت این مناطق به ورزش کردن تشویق و امید به زندگی افزایش یابد.
وی در پایان کشف استعداد ورزشی در رشته های مختلف را یکی دیگر از اهداف برپایی المپیادهای ورزشی روستایی برشمرد و گفت: به این افراد اگر توجه شود می توانند برای استان و حتی کشورمان در آینده افتخارآفرینی کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه