رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 15 تیر 1401 - 20:28
  • کد خبر : ۱۲۵۸۱
  • چاپ خبر : نفرات برتر گروه A رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی ایران مشخص شدند

نفرات برتر گروه A رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی ایران مشخص شدند

مسابقات گروه A رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی ایران روز گذشته (سه شنبه) برگزار شد که لیست اسامی نفرات برتر به شرح زیر است: گروه A. : 62کیلوگرم: ا- مهدی قربان نژاد (مازندران) 2- مهدی علمی (خراسان شمالی) 3- محمدرضا شاکرقضا بسرایی(قزوین) و سجاد وفایی (هرمزگان) 70کیلوگرم: 1- ایاز خانلری (قشم) 2- رحمان زند یگانه ( لرستان) 3- علی رسی بینا (گیلان) و علیرضا روستایی (فارس) 78کیلوگرم: 1- اسلام شکوهی راد (قم) 2- ابراهیم ولیان (خراسان شمالی) 3- وحید مقصودی(مازندران) و سلیمان شاهی پور (البرز) 88کیلوگرم:1- مرتضی افضلی (تهران) 2- یحیی رشیدی (کرمانشاه) 3- بابک نوری (آذربایجان شرقی) و حجت اله حمیدی نیا (خراسان رضوی) 100کیلوگرم: 1- رحمان فرضی زاده (تهران) 2- شورش آقایی (کردستان) 3- ابوذر قربان نژاد (قزوین) و شهاب معینی فر (گلستان) 130کیلوگرم: 1- سید یونس جعفری (کرمانشاه) 2- حمیداله یاری (تهران) 3- اصغر معروفی (توابع تهران) و روح اله حق شناس (مازندران) لازم به ذکر است رده بندی تیمی این مسابقات پس از برگزاری مسابقات پنج گروه و با جمع رده بندی تیمی هر گروه اعلام می شود.

رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران با معرفی نفرات برتر گروه A به کار خود پایان داد.

رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران با معرفی نفرات برتر گروه A به کار خود پایان داد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، گرامیداشت مرحوم ذبیح اله محمدی (مربی فریدونکنار) روزهای ۱۲ لغایت ۱۶ تیرماه در سالن شهداء شهر فریدونکنار استان مازندران می شود.

 

مسابقات گروه A رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی ایران روز گذشته (سه شنبه) برگزار شد که لیست اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

گروه A. :
۶۲کیلوگرم: ا- مهدی قربان نژاد (مازندران) ۲- مهدی علمی (خراسان شمالی) ۳- محمدرضا شاکرقضا بسرایی(قزوین) و سجاد وفایی (هرمزگان)

۷۰کیلوگرم: ۱- ایاز خانلری (قشم) ۲- رحمان زند یگانه ( لرستان) ۳- علی رسی بینا (گیلان) و علیرضا روستایی (فارس)

۷۸کیلوگرم: ۱- اسلام شکوهی راد (قم) ۲- ابراهیم ولیان (خراسان شمالی) ۳- وحید مقصودی(مازندران) و سلیمان شاهی پور (البرز)

۸۸کیلوگرم:۱- مرتضی افضلی (تهران) ۲- یحیی رشیدی (کرمانشاه) ۳- بابک نوری (آذربایجان شرقی) و حجت اله حمیدی نیا (خراسان رضوی)

۱۰۰کیلوگرم: ۱- رحمان فرضی زاده (تهران) ۲- شورش آقایی (کردستان) ۳- ابوذر قربان نژاد (قزوین) و شهاب معینی فر (گلستان)

۱۳۰کیلوگرم: ۱- سید یونس جعفری (کرمانشاه) ۲- حمیداله یاری (تهران) ۳- اصغر معروفی (توابع تهران) و روح اله حق شناس (مازندران)

لازم به ذکر است رده بندی تیمی این مسابقات پس از برگزاری مسابقات پنج گروه و با جمع رده بندی تیمی هر گروه اعلام می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه