رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
  • کد خبر : ۸۶۵۱
  • چاپ خبر : نتایج کامل دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه الف
در روز نخست؛

نتایج کامل دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه الف

رقابت های انتخابی درون اردویی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران با رعایت پروتکل های بهداشتی، بدون حضور تماشاگران از ساعت 9:45 صبح امروز (پنج شنبه) و برای مشخص شدن نفرات اعزامی به رقابت های جهانی صربستان در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد.

رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی ایران در گروه الف ، امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی ایران در گروه الف ، امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کشتی، در نخستین دیدارهای لیگ برتر کشتی فرنگی ایران که صبح امروز برگزار شد تیم فولاداکسین خوزستان با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل هیأت کشتی سیرجان پیروز شد و تیم رعد پدافند ارتش با نتیجه ۸ بر صفر از سد تیم آریوبرزن بهبهان گذشت.

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی ۳- علی رستمی، برنده ۳
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹- فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵- محمدرضا اسپیدکار صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده ۹- نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده ۲- محمدمهدی شهسواری ۱
۷۷ کیلوگرم: ابراهیم جمال پور ۱- ابوالفضل نبی زاده، برنده ۴
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۴- امیرطاها برفه ای صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۹- اکبر عبدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۲
۱۳۰ کیلوگرم: محمدسروش رنجبر ۱- سید مجتبی حسینی، برنده ۲

رعد پدافند ارتش، برنده ۸- آریوبرزن بهبهان ۲ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۲- صادق مرادی، برنده ۳
۶۰ یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده ۸- محراب قلی پور، صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا عباسی، برنده ۹- علی گوران صفر
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی ۷- بهنام مرادی، برنده ۶ ضربه فنی
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده ۹- سجاد بنادری ۴
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده ۸ ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۹- علیرضا مرادی ۱
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۴- علیرضا غفاری ۱
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۹- سید محمدرضا زینی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۹- سعید حسین پور صفر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه