رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 مرداد 1401 - 15:55
  • کد خبر : ۱۳۱۶۶
  • مشاهده :  322 بازدید
  • چاپ خبر : نتایج مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های ایران مشخص شد

نتایج مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های ایران مشخص شد

از سوی سازمان لیگ کشتی، نتایج کامل روز نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه الف این رقابت ها منتشر شد. به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های کشور با مشخص شدن نتایج تیم ها در دو گروه در حال برگزاری است.

مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های کشور با مشخص شدن نتایج تیم ها در دو گروه در حال برگزاری است.

به گزارش یاریزان؛ مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های کشور یادواره کشتی گیر شهید شاهرخ ضرغام در دو گروه A و B امروز و به میزبانی شهرهای شهرکرد و تهران در حال برگزاری است.

نتایج مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های ایران به شرح زیر است:

(اسامی تیم های برنده در ابتدا آمده است)

 

گروه A (شهرکرد):
اطمینان سازه شهرکرد – ۹ – گل گهر سیرجان ۱
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۸ – رامین احمدی صفر
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی ۹ – مهرزاد علوی نژاد صفر
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی ۱۰ – حسین اسفندیاری ۱
۶۷ کیلوگرم: عارف محمدی ۶ – سینا رضایی ۲
۷۲ کیلوگرم: شاهین بداعی ۱۰ – مهدی شهسواری صفر
۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری ۶ – علیرضا ارقش ۳
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور ۹ – نیاز روشن فکر صفر
۸۷ کیلوگرم: علی کبیری ۹ – علی عبداللهی صفر
۹۷ کیلوگرم: امید محمودی ۲ – وحید دادخواه ۱۱
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود میرزائیان ۷ – سجاد موسوی ۵

سید بابل ۷ – افلاک لرستان ۳
۵۵ کیلوگرم: علیرضا مهدی زاده ۸ – محمدیاسین آزادبخت صفر
۶۰ کیلوگرم: عرفان درزی ۴ – محمد عبدولی ۷
۶۳ کیلوگرم: محمدحسین عباسی ۵ – اشکان میرکاری، برنده ۵
۶۷ کیلوگرم: علی چوبکزن ۵ – عرفان ولی پور ۴
۷۲ کیلوگرم: سیدعلی عزیزی ۹ – محمدامین احمدی ۱
۷۷ کیلوگرم: علی اسکو ۱۲ – امیرحسین زارع صفر
۸۲ کیلوگرم: یاسین یزدی صفر – آرین نوریانی ۱۱
۸۷ کیلوگرم: حسین پاکدین ۱۳- علیرضا زارع ۵
۹۷ کیلوگرم: علی خلیل زاده ۳ – سینا نوریان
۱۳۰ کیلوگرم: ابوالفضل میرزاده ۸ – محمد حسنوندی پور ۱

اطمینان سازه شهرکرد ۷ – سید بابل ۳
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۹ – علیرضا مهدی زاده صفر
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی ۳ – عرفان درزی ۱
۶۳ کیلوگرم: مرتضی نصیری ۶ – مجتبی ولی الهی صفر
۶۷ کیلوگرم: عارف محمدی ۶ – علی چوبکزن ۶
۷۲ کیلوگرم: شاهین بداغی ۳ – سیدعلی عزیزی ۱
۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری صفر – علی اسکو ۱۱
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور ۸ (ضربه فنی) – یاسین یزدی ۳
۸۷ کیلوگرم: علی کبیری ۶ – حسین پاکدین، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۱ – علی خلیل زاده ۱
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود میرزائیان ۵ – ابوالفضل میرزاده، برنده ۲ (ضربه فنی)

 

گروه B (تهران):
شهید تهرانی مقدم (هوافضا) ۸ – هیئت کشتی اراک ۲
۵۵ کیلوگرم: کیانوش شمشیری ۴- احمد حسینوند ۳
۶۰ کیلوگرم: عرفان جرکنی ۸ – سعید نورمحمدی صفر
۶۳ کیلوگرم: علیرضا اسفندیاری فر ۱۲- امیرمحمد جمالی ۳
۶۷ کیلوگرم: حسین محمودی ۹ – میلاد امیرپور صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدامین استواری صفر – امیرحسین عرب ۹
۷۷ کیلوگرم: محمدرضا آذرشب ۸- رضا قهرمانی زاده صفر
۸۲ کیلوگرم: آریا نامجویی ۱۰ – امیرحسین لک ۲
۸۷ کیلوگرم: عرفان ملازاده ۵ – ابوالفضل رضایی ۵
۹۷ کیلوگرم: محمد نصرتی ۸ – محمد رضایی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۸ – محسن بهمنی ۲

مقاومت سپاه پاسداران اصفهان ۶ – فولاد ارگ ماهان قم ۴
۵۵ کیلوگرم: علیرضا حیدریان صفر – حسن آهنگر ۹
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی صفر – محمد جانقلی ۹
۶۳ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد ۷ ضربه فنی – محمدحسین جوکار
۶۷ کیلوگرم: محمد اسکندری صفر – محمدامین جبالی فر ۱۰
۷۲ کیلوگرم: علی دارابی صفر – ابوالفضل زینتی رفاه ۴
۷۷ کیلوگرم: رضا ساکی ۹ – محمد ارجمند صفر
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده – هادی علیزاده ۵
۸۷ کیلوگرم: محمدرضا شیرانی ۹ – علیرضا غفاری ۷
۹۷ کیلوگرم: حسین قربانی ۱۰ – صادق عبدالهی ۵
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی ۹ – آرین پارسایی صفر

شهید تهرانی مقدم (هوافضا) ۷ – مقاومت سپاه پاسداران اصفهان ۳
۵۵ کیلوگرم: کیانوش شمشیری ۹ – علیرضا حیدریان صفر
۶۰ کیلوگرم: عرفان جرکنی ۲ – علیرضا اسدی ۷
۶۳ کیلوگرم: امید علیایی ۸ – احمدرضا محسن نژاد صفر
۶۷ کیلوگرم: حسین محمودی ۹ – محمد اسکندری ۱
۷۲ کیلوگرم: محمد محمودی ۹ – علی اسکندری صفر
۷۷ کیلوگرم: سید محمد عربی ۸ – رضا ساکی ۶
۸۲ کیلوگرم: آریا نامجویی صفر – عباس مهدی زاده ۸
۸۷ کیلوگرم: سعید کریمی ۸ – محمدرضا شیرانی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد نصرتی ۳ – حسین قربانی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۴ – امیر قاسمی منجزی ۱


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه