رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
  • کد خبر : ۵۷۲۴
  • چاپ خبر : مهران نکویی مجد سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را گرفت

مهران نکویی مجد سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را گرفت

به گزارش یاریزان؛ عزت الله پرنیان رئیس هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه از کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توسط مهران نکویی مجد خبر داد.

عزت الله پرنیان رئیس هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه از کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توسط مهران نکویی مجد خبر داد.

رئیس هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه از کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توسط مهران نکویی مجد خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ عزت الله پرنیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری رقابت‌های پارادوومیدانی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در امارات، اظهار کرد: مهران نکویی مجد و فرهاد کهریزی دو ورزشکار کرمانشاهی هستند که در ترکیب کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات حضور دارند.

وی افزود: در چهارمین روز این مسابقات مهران نکویی مجد در رشته پرتاب وزنه کلاس F34 با رکورد یازده متر و ۴۱ سانتی متر ضمن کسب مدال نقره، سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.

رئیس هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه بابیان اینکه این دومین سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ است که توسط ورزشکاران جانباز و معلول استان کسب می شود، یادآورشد: پیش از این نیز شهلا بهروزی راد بانوی پاراقایقرانی کرمانشاه در مسابقات جهانی مجارستان ضمن کسب مدال برنز، سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ را گرفته بود.

پرنیان در ادامه در خصوص عملکرد فرهاد کهریزی دیگر ورزشکار کرمانشاهی حاضر در رقابت‌های پارادوومیدانی جهانی امارات هم گفت: متاسفانه این ورزشکار علیرغم شایستگی‌های زیاد و رکوردشکنی‌هایی که در مسابقات کشوری داشت، نتوانست در دوی ماده ۱۰۰ متر روی سکو قرار بگیرد و با رکورد ۱۲ ثانیه و ۲۵ صدم ثانیه در جایگاه هفتم قرار گرفت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه