رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
  • کد خبر : ۸۷۱۲
  • چاپ خبر : صبانور کردستان در اولین دیدارد لیگ برتر کشتی ایران به پیروزی رسید
در روز نخست دور برگشت؛

صبانور کردستان در اولین دیدارد لیگ برتر کشتی ایران به پیروزی رسید

با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اسامی نهایی فرنگی کاران کشورمان و با حضور ورشکارانی از ایلام، کردستان و کرمانشاه برای شرکت در جام تختی به شرح زیر منتشر شد:

در روز نخست رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه ب، تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و صبانور کردستان به پیروزی دست یافتند.

در روز نخست رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه ب، تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و صبانور کردستان به پیروزی دست یافتند.

به گزارش یاریزان در دیدارهای صبح روز نخست رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه ب صبح امروز، تیم بازار بزرگ ایران با نتیجه ۸ بر ۲ مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پیروزی دست یافت و تیم صبانور کردستان با نتیجه ۷ بر ۳ از سد شهدای مقاومت بسیج قم گذشت.

این دیدار ها در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۲- امیررضا ده بزرگی ۱
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۹- حسین جاویدی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- حسین عباسی ۳
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۴- دانیال سهرابی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۳- فرشید رهبر صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- مرتضی پورعیسی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- مهدی محمدزاده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۳- ناصر علیزاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۶- مرتضی الغوثی ۳
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت)- امیر قاسمی منجزی، برنده

صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۹- مهدی قربانی صفر
۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۳- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۷- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی ۱- امیر عبدی، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۴ ضربه فنی- محمدحسین جلالی ۴
۸۲ کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده ۸ – داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۱- امیر رضایی ۳
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۶ ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۴ ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر

برنامه دیدارهای عصر امروز به شرح زیر است:
ساعت ۱۶:۱۵: صبانور کردستان – دانشگاه آزاد اسلامی
ساعت ۱۸:۰۰: شهدای مقاومت بسیج قم- بازار بزرگ ایران

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه