رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
  • کد خبر : ۶۹۲۴
  • چاپ خبر : تصویب میزبانی استان‌های کردستان و آذربایجان غربی در جام باشگاههای جهان

تصویب میزبانی استان‌های کردستان و آذربایجان غربی در جام باشگاههای جهان

رضا اطری، بهمن تیموری و رضا یزدانی به مدال طلا و پیمان بیابانی و یونس امامی به مدال برنز رقابت های پنج وزن نخست کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا دست یافتند.

اولین نشست هیات رییسه سازمان لیگ در سال ۹۹ با تصویب چند مصوبه مهم برای مسابقات پیش رو از جمله میزبانی جام باشگاه های جهان به پایان رسید. به گزارش یاریزان؛ اولین نشست هیات رییسه سازمان لیگ کشتی امروز با حضور دکتر علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، سیدجلال عسگری دبیر فدراسیون، دکتر عبدالمهدی نصیرزاده رییس […]

اولین نشست هیات رییسه سازمان لیگ در سال ۹۹ با تصویب چند مصوبه مهم برای مسابقات پیش رو از جمله میزبانی جام باشگاه های جهان به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ اولین نشست هیات رییسه سازمان لیگ کشتی امروز با حضور دکتر علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، سیدجلال عسگری دبیر فدراسیون، دکتر عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی، جواد یزدانی‌نیا نایب رییس سازمان لیگ، دکتر علی کریمی فیروزجایی عضو هیات رییسه سازمان لیگ و نماینده مردم بابل در مجلس یازدهم، دکتر محمدرضا پورابراهیمی عضو هیات رییسه سازمان لیگ نماینده مردم کرمان در مجلس یازدهم و سایر اعضای سازمان لیگ در سالن کنفرانس خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

در ابتدای این نشست عبدالمهدی نصیرزاده گزارشی از عملکرد سازمان لیگ در سال ۹۸ و چگونگی برگزاری مسابقات لیگ برتر و جام باشگاههای جهان ارائه کرد. رییس سازمان لیگ کشتی با اشاره به حضور مهمانانی همچون وزیر کشور، وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک در مسابقات جام باشگاههای جهان به میزبانی بجنورد بر اهمیت بالای این مسابقات در سال جاری تاکید کرد.

در ادامه نشست نیز رییس فدراسیون و سایر اعضای هیات رییسه نقطه نظرات خود را بیان کردند و درباره مسائل مختلف بحث و بررسی صورت گرفت.

همچنین طبق دستور جلسه اعضای هیات رییسه تصمیماتی تصویب شد که در ادامه می آید:

-با توجه به اعلام آمادگی رسمی استان های کردستان و آذربایجان غربی و بررسی شرایط موجود در این دو استان، با نظر موافق همه اعضای هیات رییسه شهرهای سنندج و ارومیه به ترتیب به عنوان میزبان رقابت‌های کشتی فرنگی و آزاد جام باشگاههای جهان در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند.

-مسابقات لیگ دسته اول کشتی آزاد و فرنگی با توجه به عدم صدور مجوز از سوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش برای برگزاری مسابقات و به دلیل عبور از زمانبندی در نظر گرفته شده برای این رقابت ها، در سال ۹۹ برگزار نخواهد شد.

-درباره زمان شروع مسابقات لیگ برتر و همچنین تعداد تیم های حاضر و نحوه گزینش تیم ها بحث و بررسی صورت گرفت و در نهایت مقرر شد رییس سازمان لیگ در جلسه بعدی گزارش جامعی در این رابطه ارائه کند تا تصمیم گیری نهایی انجام شود.

-اعضای هیات رییسه مسئولیت صدور حکم انتصاب مسئولان کمیته‌های لیگ استانی را به رییس سازمان لیگ تفویض کردند تا بعد از بررسی رزومه افراد پیشنهادی از سوی هیات‌های کشتی استان‌ها، کمیته های لیگ استانی فعال شوند.

 

خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه