رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
  • کد خبر : ۱۰۰۲۱
  • چاپ خبر : برای کمک به کشتی، میزبانی رقابت های انتخابی را در کردستان قبول کردیم
جمشید خیرآبادی :

برای کمک به کشتی، میزبانی رقابت های انتخابی را در کردستان قبول کردیم

ه گزارش یاریزان؛ جمشید خیرآبادی رئیس هیئت کشتی استان کردستان با بیان این مطلب افزود: ابتدا از فدراسیون کشتی تشکر می کنم که به هیئت کشتی استان کردستان اعتماد کرد و میزبانی دو رقابت مهم انتخابی را به ما داد. وی ادامه داد: البته هدف اصلی ما کمک به برنامه های کشتی کشور و فدراسیون کشتی بود و اگر بازهم فدراسیون به ما اعتماد کند، حتما در خدمت کشتی کشور خواهیم بود. خیرآبادی تصریح کرد: دو رقابت سنگین را به فاصله ی دو روز برگزار کردیم و سعی کردیم که بعنوان میزبان در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان، پروتکل های بهداشتی به صورت کامل اجرا شود.

جمشید خیرآبادی : به جهت کمک به کشتی کشور، میزبانی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان را قبول کردیم. به گزارش یاریزان؛ جمشید خیرآبادی رییس هیات کشتی استان کردستان با بیان این مطلب افزود: ابتدا از فدراسیون کشتی تشکر می کنم که به هیئت کشتی استان کردستان اعتماد کرد و […]

جمشید خیرآبادی : به جهت کمک به کشتی کشور، میزبانی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان را قبول کردیم.

به گزارش یاریزان؛ جمشید خیرآبادی رییس هیات کشتی استان کردستان با بیان این مطلب افزود: ابتدا از فدراسیون کشتی تشکر می کنم که به هیئت کشتی استان کردستان اعتماد کرد و میزبانی دو رقابت مهم انتخابی را به ما داد.

وی ادامه داد: البته هدف اصلی ما کمک به برنامه های کشتی کشور و فدراسیون کشتی بود و اگر بازهم فدراسیون به ما اعتماد کند، حتما در خدمت کشتی کشور خواهیم بود.

خیرآبادی تصریح کرد: دو رقابت سنگین را به فاصله ی دو روز برگزار کردیم و سعی کردیم که بعنوان میزبان در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان، پروتکل های بهداشتی به صورت کامل اجرا شود.

وی افزود: تیم های شرکت کننده موظف به آوردن آزمایش “پی سی آر” برای شرکت در این مسابقات بودند اما خودمان نیز، آزمایش هایی را پیش و در حین مسابقات انجام دادیم تا خدای نکرده برای کسی مشکلی پیش نیاید.

رییس هیات کشتی استان با قدردانی از همکارانش در این هیات گفت: به شخصه کار زیادی را برای برگزاری این مسابقات انجام ندادم و تمام زحمات بر روی اعضای هیئت کشتی و همکاران بنده بود که با برگزاری این مسابقات تبوانمندی های خود را نشان دادند.

وی افزود: البته برخی به دنبال این بودند که با ارسال سیگنال هایی باعث تعطیلی این مسابقات شوند که به فضل خدا و با توجه به بزرگی ورزش کشتی در کشور، این مورد اتفاق نیافتاد و کسانی که به دنبال سیاه نمایی بودند به هدفشان نرسیدند.

خیرآبادی با اشاره به پخش مستقیم این مسابقات از شبکه استانی و شبکه ورزش گفت: تمام تلاش خود را کردیم که این رقابت ها به صورت مستقیم برای علاقمندان به کشتی پخش شود و در اینجا باید از زحمات آقای هادی عامل گزارشگر توانای کشتی قدردانی کنم.

وی ادامه داد: پخش مستقیم این مسابقات باعث شور و هیجانی در کشتی استان شد، به طوری که بسیاری از خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در کشتی به هیئت کشتی استان مراجعه کرده اند.

رییس هیات کشتی استان کردستان در پایان خاطرنشان کرد: تمامی نفرات حاضر در این مسابقات، از شرایط برگزاری رقابت ها رضایت داشتند و این مهم توانمندی های استان کردستان را در برگزاری مسابقات نشان داد و امیدوارم که در آینده بتوانیم میزبان مسابقات بزرگتری در کردستان باشیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه