رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
  • کد خبر : ۴۵۶۱
  • مشاهده :  115 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه ملی‌پوشان دوومیدانی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام شد

برنامه ملی‌پوشان دوومیدانی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام شد

مسابقات آسیایی 2018 در حالی با رشته دو و میدانی ادامه یافت که حسین کیهانی دونده کرمانشاهی عضو تیم ملی توانست مقام قهرمانی و مدال طلای ماده سه هزار متر بامانع را کسب کند.

پس از برگزاری اردویی تدارکاتی ملی‌پوشان دوومیدانی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد.   به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون دوومیدانی، بیست و سومین دوره از مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از یکم اردیبهشت ماه به مدت چهار روز در دوحه قطر انجام می‌شود.   احسان حدادی، بهنام شیری (پرتاب دیسک)، حسن تفتیان […]

پس از برگزاری اردویی تدارکاتی ملی‌پوشان دوومیدانی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد.

 

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون دوومیدانی، بیست و سومین دوره از مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از یکم اردیبهشت ماه به مدت چهار روز در دوحه قطر انجام می‌شود.

 

احسان حدادی، بهنام شیری (پرتاب دیسک)، حسن تفتیان (۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر)، حسین کیهانی (۳۰۰۰ متر بامانع و ۵۰۰۰ متر)، امیر مرادی (۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر)، مسلم نیادوست ۱۵۰۰ متر  و ۳۰۰۰ متر بامانع)، کیوان قنبرزاده (پرش ارتفاع)، مهسا میرزاطبیبی (پرش بانیزه)، تکتم دستاربندان (۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر)، شهلا محمودی (۴۰۰ متر بامانع)، مهدی پیرجهان (۴۰۰ متر بامانع)، ژاله کاردان (پرتاب دیسک)، الناز کمپانی (۱۰۰ متر بامانع)، جلیل ناصری (۵۰۰۰ متر و ۱۰۰۰۰ متر)، علی فهیمی (۸۰۰ متر) و شاهین مهردلان (پرتاب وزنه) ورزشکارانی هستند که عازم این رقابت‌ها خواهند شد.

تیم ملی بزرگسالان دو و میدانی ایران ۳۰ فروردین ماه به دوحه قطر اعزام می‌شود تا ملی پوشان ایراین از روز  یکم تا چهارم اردیبهشت ماه به رقابت با رقبای آسیایی بپردازند.

شایان ذکر است حسین کیهانی از کرمانشاه و جلیل ناصری از ایلام در لیست ورزشکاران دعوت شده به تیم ملی بزرگسالان دو و میدانی ایران هستند.

برنامه ملی‌پوشان دوومیدانی در مسابقات قهرمانی آسیا دوحه قطر به شرح زیر است:

 

یکشنبه یکم اردیبهشت (ساعت به وقت محلی، اختلاف دوحه و ایران ۱:۳۰):

مقدماتی ۸۰۰ متر زنان – تکتم دستاربندان – ۸:۳۰

مقدماتی ۸۰۰ متر مردان– امیر مرادی و علی فهیمی – ۸:۴۵

مقدماتی ۴۰۰ متر مانع زنان– شهلا محمودی – ۱۷:۱۰

فینال پرتاب نیزه بانوان – مهسا میرزاطبیبی – ۱۷:۲۰

مقدماتی ۴۰۰ متر مانع مردان– مهدی پیرجهان – ۱۷:۳۰

مقدماتی ۱۰۰ متر مردان– حسن تفتیان – ۱۸:۲۶

فینال پرتاب دیسک مردان – احسان حدادی و بهنام شیری – ۱۹:۴۵

فینال ۳ هزار متر مانع مردان – حسین کیهانی (کرمانشاه) و مسلم نیادوست – ۱۹:۵۰

نیمه نهایی ۸۰۰ متر مردان – امیر مرادی و علی فهیمی – ۲۰:۲۲

فینال ۱۰۰۰۰ متر مردان – جلیل ناصری (ایلام) – ۲۰:۴۵

 

دوشنبه دوم اردیبهشت:

مقدماتی ۵ هزار متر مردان – حسین کیهانی (کرمانشاه) و جلیل ناصری (ایلام) – ۸:۴۶

مقدماتی پرش ارتفاع مردان – کیوان قنبرزاده – ۱۷:۰۰

فینال ۴۰۰ متر مانع زنان – شهلا محمودی – ۱۷:۱۰

فینال ۴۰۰ متر مانع مردان – مهدی پیرجهان – ۱۷:۲۰

نیمه نهایی ۱۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۱۷:۴۵

فینال ۸۰۰ متر زنان – تکتم دستاربندان – ۱۸:۲۸

فینال پرتاب وزنه – شاهین مهردلان – ۱۸:۴۶

فینال ۸۰۰ متر مردان – امیر مرادی، علی فهیمی– ۱۹:۰۶

فینال ۱۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۲۰:۲۰

 

سه شنبه سوم اردیبهشت:

مقدماتی ۱۰۰ متر مانع زنان – الناز کمپانی – ۹:۱۵

مقدماتی ۲۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۹:۴۰

نیمه نهایی ۲۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۱۷:۲۵

مقدماتی ۱۵۰۰ متر مردان – امیر مرادی و مسلم نیادوست – ۱۹:۱۵

 

چهارشنبه چهارم اردیبهشت:

فینال پرتاب دیسک زنان – ژاله کاردان – ۱۷:۰۴

فینال ۱۰۰ متر مانع زنان – الناز کمپانی – ۱۷:۰۵

فینال پرش ارتفاع – کیوان قنبرزاده – ۱۷:۳۶

فینال ۲۰۰ متر – حسن تفتیان – ۱۷:۴۸

فینال ۱۵۰۰ زنان – تکتم دستاربندان – ۱۸:۰۶

فینال ۱۵۰۰ متر مردان – امیر مرادی و مسلم نیادوست – ۱۸:۲۴

فینال ۵ هزار متر مردان – حسین کیهانی و جلیل ناصری – ۱۸:۵۳

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه