رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
  • کد خبر : ۴۳۶۶
  • مشاهده :  75 بازدید
  • چاپ خبر : اسامی ورزشکاران دعوت شده به مسابقات رکوردگیری و انتخابی تیم ملی دو و میدانی ایران

اسامی ورزشکاران دعوت شده به مسابقات رکوردگیری و انتخابی تیم ملی دو و میدانی ایران

چهار ورزشکار و یک مربی از استان کردستان به رقابت های دو و میدانی جام بین المللی فجر دعوت شدند.

اسامی ورزشکاران دعوت شده به رقابت های رکوردگیری و انتخابی تیم ملی دو و میدانی ایران برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد.   به گزارش یاریزان؛ پس از برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان ایران برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا دوحه ۲۰۱۹، روز گذشته سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو […]

اسامی ورزشکاران دعوت شده به رقابت های رکوردگیری و انتخابی تیم ملی دو و میدانی ایران برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد.

 

به گزارش یاریزان؛ پس از برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان ایران برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا دوحه ۲۰۱۹، روز گذشته سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی با حضور مجید کیهانی، رییس فدراسیون  طی تشکیل جلسه‌ای در خصوص انتخاب ورزشکاران برتر جهت حضور در ترکیب تیم ملی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

رقابت های رکوردگیری و انتخابی تیم ملی بزرگسالان دو و میدانی ایران که از ۱۵ فروردین ماه به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

 

اسامی ورزشکاران دعوت شده به این اردو به شرح ذیل است:

آقایان:
۱۰۰ متر: مهران حسینی (مازندران)، رضا قاسمی (اصفهان)
۴۰۰ متر: علی خدیور (کیش)، مهدی رحیمی(اصفهان)
۱۵۰۰ متر: محمد جعفری آخماز (اردبیل)، سید امیر زمانپور (همدان)، علی فهیمی(لرستان)
۳۰۰۰ متر بامانع: مسلم نیادوست(فارس)، بهزاد مصطفوی(اصفهان)
۵۰۰۰ متر: جلیل و خلیل ناصری (ایلام)
۱۱۰ متر با مانع: میلاد سیار (کردستان)
۴۰۰ متر با مانع: جواد شوریابی (خراسان رضوی)، رضا ملک پور (قم)
پرش طول: محمد قائد زاده –حسن میهن دوست (بوشهر)، سبحان طاهر خانی(قزوین)
پرش ارتفاع: کیوان قنبرزاده (مازندران)، حسین بیزار (تهران)
پرتاب وزنه: شاهین جعفری- علی ثمری – علیرضا مهر صفوتی (تهران)، محمدرضا طیبی (مازندران)، شاهین مهردلان (خراسان رضوی)
پرتاب چکش: رضا مقدم (گلستان)

 

بانوان:
۲۰۰ متر: فائزه نسایی (خراسان رضوی)، الهام کاکلی (البرز)، مریم محبی (تهران)
۱۰۰ متر با مانع: الناز کمپانی (گلستان)
۴۰۰ متر با مانع: شهلا محمودی(قزوین)، محدثه ابراهیم پور (آذربایجان شرقی)
پرش ارتفاع: سپیده توکلی، آیلین بابکی (تهران)
پرتاب دیسک: ژاله کاردان (اردبیل)، الهام سمرقندی (تهران)
پرتاب نیزه: سحر ضیایی (کهگیلویه و بویراحمد)
پرتاب چکش: ریحانه آرانی، زهرا عرب رستمی (تهران)

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه