رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 15 آبان 1399 - 22:01
  • کد خبر : ۸۰۶۳
  • چاپ خبر : ۱۳۶ ورزشکار ایلامی به اردو تیم های ملی دعوت شده اند
در سال جاری؛

۱۳۶ ورزشکار ایلامی به اردو تیم های ملی دعوت شده اند

سعید خسروی نژاد مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: امسال 136 ورزشکار ، 86 آقا و 50 خانم ایلامی در رشته های مختلف ورزشی به اردوی تیم های ملی دعوت شدند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: امسال ۱۳۶ ورزشکار ، ۸۶ آقا و ۵۰ خانم ایلامی در رشته های مختلف ورزشی به اردوی تیم های ملی دعوت شدند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: امسال ۱۳۶ ورزشکار ، ۸۶ آقا و ۵۰ خانم ایلامی در رشته های مختلف ورزشی به اردوی تیم های ملی دعوت شدند.

به گزارش یاریزان؛ سعید خسروی‌نژاد مدیر روابط‌ عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: سال جاری ۸۶ نفر از آقایان که ۳۴ نفر از آن‌ها عضو ثابت تیم ملی هستند به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی افزود: راه یافتگان به تیم ملی در رشته‌های مختلفی از جمله فوتبال در رده‌های سنی ۱۳ تا ۱۴ سال، فوتسال نونهالان، هندبال ساحلی نونهالان و نوجوانان، والیبال جانبازان، معلولین و نونهالان بوده‌اند.

مدیر روابط‌ عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: در رشته وزنه‌ برداری علی هاشمی در رده‌ی سنی بزرگسالان که در سال‌های گذشته نیز در مسابقات آسیایی و قهرمانی کسب مقام کرده به اردوهای تیم ملی دعوت شده است.

خسروی‌نژاد در ادامه بیان کرد: در زمینه رشته‌های رزمی نیز می‌توان به ووشوی بزرگسالان، جودو در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان، رشته رزمی کبدی در رده سنی نوجوانان و کاراته بزرگسالان نونهالان و نوجوانان، کشتی نوجوانان و بزرگسالان و بوکس نونهالان اشاره کرد.

وی افزود: دو و میدانی بزرگسالان رشته هاکی و تیراندازی از دیگر رشته‌های راه یافته به تیم ملی هستند همچنین رشته‌های جودو، دوومیدانی، مویتای، کاراته، تیراندازی، هاکی، فوتسال و کاراته ناشنوایان از جمله رشته‌هایی برگزیده‌ای هستند که به تیم ملی راه یافته‌اند.

سعید خسروی‌نژاد مدیر روابط ‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی، افزود: تمام ورزشکاران موظف به انجام تست کرونا یا تست پی‌ سی آی هستند و هم‌اکنون در محیطی کاملاً استریل شده و به‌ در قرنطینه به سر می‌برند و خوشبختانه تاکنون نیز هیچکدام از آن‌ها به بیماری کرونا مبتلا نبوده‌اند.

وی بیان کرد: پس از شیوع ویروس کرونا ورزشکاران تحت آموزش در منزل مشغول به انجام تمرین بوده‌اند، که البته پس از پایان یافتن شدت کرونا باشگاه‌ها در برخی رشته‌ها مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده و اردوهای تیم ملی نیز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شوند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه