رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 بهمن 1399 - 16:27
  • کد خبر : ۹۳۳۴
  • چاپ خبر : ۱۷ پروژه ورزشی همزمان با دهه فجر در آذربایجان‌غربی افتتاح می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی:

۱۷ پروژه ورزشی همزمان با دهه فجر در آذربایجان‌غربی افتتاح می‌شود

کیومرث پورایراندوست مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی افزود: تمامی پروتکل‌های مصوب از سوی ستاد ملی کرونا و وزارت ورزش و جوانان به تمامی هیات‌های ورزشی ابلاغ شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: ۱۷ پروژه ورزشی در ۱۰ شهر استان همزمان با دهه فجر افتتاح خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: ۱۷ پروژه ورزشی در ۱۰ شهر استان همزمان با دهه فجر افتتاح خواهد شد.

به گزارش یاریزان؛ کیومرث پورایراندوست گفت: ۱۷ پروژه ورزشی توسط ادارات ورزش و جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، منطقه آزاد و بخش خصوصی اجرا و برای آنها بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: سالن حسین‌آباد با مساحت ۸۸۷ متر مربع و فاز نخست آکادمی والیبال با مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع در ارومیه، سالن جوانان با مساحت هزار و ۲۱۲ متر مربع در پیرانشهر، زمین چمن مصنوعی روباز با مساحت هزار و ۱۰۰ متر مربع در شهرهای پیرانشهر، چالدران، ماکو و مهاباد، سالن ورزشی جوانان با مساحت هزار و ۲۱۲ مترمربع در بوکان، سالن ورزشی نشگولان با مساحت ۸۸۷ مترمربع در سردشت، فاز تکمیلی سالن صوفی در شوط، سالن ورزشی شاهین‌دژ با مساحت ‌هزار و ۲۵۰ مترمربع و سالن ورزشی خلیفان با مساحت ‌هزار و ۸۰۰ مترمربع در مهاباد در این ایام به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی ادامه داد: خانه کشتی با مساحت ۸۲۳ مترمربع و سالن ورزشی با مساحت هزار و ۹۰۶ متر مربع در شوط توسط منطقه آزاد ماکو و سالن آبشناسان با مساحت ‌هزار و ۵۰۰ متر مربع با هزینه ۲۰ میلیارد ریال و فاز یک مجموعه ورزشی جودی با مساحت ‌هزار و ۳۴۴ مترمربع و هزینه ۱۲ میلیارد ریال در ارومیه و سالن ورزشی پیروت‌پور با مساحت ‌هزار و ۵۰۰ مترمربع و با هزینه ۲۰ میلیارد ریال در مهاباد توسط بخش خصوصی احداث و در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

پورایراندوست اضافه کرد: در دهه فجر امسال، ۱۴ خانه ورزش روستایی نیز با مشارکت هیات ورزش‌های روستایی و ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌غربی به تجهیزات ورزشی تجهیز خواهند شد.

وی گفت: این تجهیزات شامل میز پینگ پنگ، میز فوتبال دستی و چوب کشی است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه