رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
  • کد خبر : ۸۳۷۶
  • چاپ خبر : گروه بندی مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بانوان مشخص شد
با برگزاری جلسه قرعه‌کشی؛

گروه بندی مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بانوان مشخص شد

جلسه قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر والیبال نشسته بانوان فردا صبح در فدراسیون برگزار می‌شود.

قرعه‌کشی هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بانوان با مشخص کردن گروه بندی تیم ها، برگزار شد.

قرعه‌کشی هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بانوان با مشخص کردن گروه بندی تیم ها، برگزار شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، جلسه قرعه‌کشی هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته بانوان، با حضور گلشنی مدیر ورزشی فدراسیون، آشوری رئیس سازمان، روشن‌اخگر نایب رئیس بانوان و شاهی دبیر انجمن و نمایندگان باشگاه‌های حاضر در این دوره امروز یکشنبه ۲۵ آبان ماه برگزار و گروه‌بندی تیم‌ها مشخص شد.

بر همین اساس، در گروه A تیم‌های ابومسلم شهر بهشت خراسان، هیئت آذربایجان غربی، هیئت هرمزگان و در گروه B فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن اصفهان، تجهیزات پزشکی عمرانی آمل با یکدیگر به صورت متمرکز در سه مرحله (رفت، برگشت و نهایی) به رقابت می‌پردازند.

مهدی آشوری درباره این دوره از مسابقات بیان کرد: از هفت تیمی که اعلام آمادگی کرده بودند، نمایندگان ۶ تیم حضور داشتند که لیگ سال جاری با همین تیم‌ها برگزار می‌شود.

رئیس سازمان لیگ در پایان با اشاره به اهمیت حفظ سلامتی ورزشکاران، کادر فنی و عوامل برگزاری گفت: با کسب مجوز ازسوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، حفظ پروتکل های بهداشتی و نظارت نمایندگان سازمان لیگ و فدراسیون این رقابت‌ها از نیمه اول آذر ماه در شهرهای کم خطر آغاز شود و در پایان دو مرحله رفت و برگشت، با توجه به امتیازات کسب شده، ۴ تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند، تا وضعیت جدول رده‌بندی و قهرمان لیگ مشخص شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه