رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 خرداد 1396 - 01:03
  • کد خبر : ۲۲۴۲
  • چاپ خبر : واگذاری چند پروژه ورزشی نیمه تمام به بخش خصوصی در کردستان
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:

واگذاری چند پروژه ورزشی نیمه تمام به بخش خصوصی در کردستان

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان

  مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: استخر سرپوشیده مریوان، زمین چمن استقلال سنندج و استخر سرپوشیده حجاب سنندج چند پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان هستند که به زودی به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.    ———————————— به گزارش یاریزان به نقل از خبرگزاری فارس، حامد جولایی در دیدار مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: استخر سرپوشیده مریوان، زمین چمن استقلال سنندج و استخر سرپوشیده حجاب سنندج چند پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان هستند که به زودی به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان به نقل از خبرگزاری فارس، حامد جولایی در دیدار مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با استاندار کردستان در سنندج با بیان اینکه توسعه ورزش در استان با توجه به ظرفیت‌هایی که وجود دارد، اظهار کرد: توجه به ظرفیت بخش‌ خصوصی در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزش در اولویت این اداره کل قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ورزش و جوانان کردستان در همین راستا در بحث اجرایی کردن ماده ۲۷ جز دستگاه برتر است و تاکنون  پروژه‌های استخر سرپوشیده سقز، خانه ژیمناستیک بانه به بخش خصوصی واگذار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اضافه کرد: استخر سرپوشیده دیواندره، زمین چمن استقلال سنندج، استخر سرپوشیده حجاب سنندج، چند پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان هستند که به زودی در قالب ماده ۲۷ واگذار خواهد شد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

وی در ادامه با تاکید بر اینکه اتمام پروژه نیمه تمام ۶ هزار نفری ۲۲ گولان سنندج از اولویت‌های مهم اداره کل ورزش و جوانان است، گفت: متاسفانه روند اجرای این پروژه به دلیل برخی موانع و مشکلات از جمله کمبود اعتبار با مشکلاتی مواجه بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان تصریح کرد: تمام توان خود را برای اجرایی کردن این پروژه و به بهره‌برداری رساندن آن تا پایان سال‌جاری به کار گرفته‌ایم.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت دو حوزه ورزش و جوانان اضافه کرد: توجه به این دو بخش از اولویت‌های مهم دولت است و خوشبختانه گام‌های خوبی در راستای توسعه آن برداشته که امیدواریم در آینده با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی