رفتن به بالا
  • دوشنبه - 28 شهریور 1401 - 14:08
  • کد خبر : ۱۳۵۴۷
  • مشاهده :  81 بازدید
  • چاپ خبر : نتایج لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران در گروه بانوان مشخص شد

نتایج لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران در گروه بانوان مشخص شد

رقابت های قهرمانی و انتخابی رده های سنی مختلف پومسه بانوان و آقایان استان کردستان با معرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ رقابت های پومسه قهرمانی و انتخابی بانوان و آقایان کردستان با حضور تکواندوکاران شهرستان های مختلف تابعه استان امروز جمعه 18 تیرماه در سالن ورزشی استاد پژوهش شهرستان سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. بر این اساس، لیست اسامی نفرات برتر و نتایج انفرادی مسابقات پومسه بخش آقایان و بانوان در رده ها و کمربند های مختلف به شرح زیر است:

پس از اعلام نتایج مسابقات لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران نفرات برتر این رقابت ها مشخص شدند.

پس از اعلام نتایج مسابقات لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران نفرات برتر این رقابت ها مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات هفته اول و دوم لیگ دسته یک پومسه منطقه یک کشور در گروه بانوان جام نشاط، روز یکشنبه ۲۷ شهریور ماه با حضور ۴۰۰ پومسه رو به میزبانی خانه تکواندو با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

 

نتایج لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران به شرح ذیل است:

 

پومسه انفرادی استاندارد زیر ۱۲سال دختران

مقام اول: آرشین طاهرخانی (البرز)
مقام دوم: ستایش شریفی (تهران و توابع)
مقام سوم: یگانه محمدی (البرز)

 

استاندارد ۱۲ الی ۱۴ سال دختران

مقام اول: دینا یعقوبی (البرز)
مقام دوم: سارا فریدونپور (البرز)
مقام سوم: هستی جلیله وند (البرز)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۵ الی ۱۷ سال

مقام اول: مهنا محمدزاده معلم (مازندران)
مقام دوم: نگین نادری نیکخواه (همدان)
مقام سوم: کیمیا محمدی (البرز)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۸ الی ۳۰ سال

مقام اول: فاطمه طاهری (گیلان)
مقام دوم: بهاره اسدی زاده (گلستان)
مقام سوم: سارا صداقی (تهران و توابع)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۳۱ الی ۴۰ سال بانوان

مقام اول: آتنا رمضانی (مازندران)
مقام دوم: لیلی حیدری (همدان)
مقام سوم: فروزان باباحیدری (همدان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۴۱ الی ۵۰ سال

مقام اول: فریبا یوسفی (گیلان)
مقام دوم: معصومه مقتی (گیلان)
مقام سوم: صدیقه فیضی (آذربایجان شرقی)

 

پومسه انفرادی ابداعی زیر ۱۴ سال بانوان

مقام اول: دینا یعقوبی (البرز)
مقام دوم: رونیکا رفیعی (البرز)
مقام سوم: تارا موگوئی (تهران و توابع)

پومسه انفرادی ابداعی ۱۵ الی ۱۷ سال

مقام اول: معصومه رجبی طیولا (گیلان)
مقام دوم:عاطفه فزون روز بخشایش (تهران و توابع)
مقام سوم:مهنا معلم زاده معلم (مازندران)

 

پومسه انفرادی ابداعی بالای ۱۸ سال

مقام اول: مریم خداکرمی (تهران و توابع)
مقام دوم: فاطمه بزرگی کیا سرائی (البرز)
​​​​​​​مقام سوم: الهه پورصفوی (تهران و توابع)

 

پومسه تیمی سه نفره زیر ۱۴ سال

مقام اول: ملی پوشان البرز (البرز)
مقام دوم: آکادمی حسام و شایسته (گلستان)
​​​​​​​مقام سوم: معراج (تهران و توابع)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۵ الی ۱۷ سال

مقام اول:ملی پوشان البرز (البرز)
مقام دوم: معراج (تهران و توابع)
​​​​​​​مقام سوم: معراج A (تهران و توابع)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۸ الی ۳۰ سال بانوان

مقام اول: اکادمی حسام و شایسته الف (گلستان)
مقام دوم: ملی پوشان البرز (البرز)
مقام سوم:معراج (تهران و توابع)

 

پومسه تیمی سه نفره بالای ۳۱ سال

مقام اول: اکادمی حسام و شایسته الف (گلستان)
مقام دوم: هیات تکواندو زنجان (زنجان)
​​​​​​​مقام سوم: باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد (تهران و توابع)

 

پومسه تیمی دو نفره ابداعی بالای ۱۸ سال

مقام اول: باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد (تهران و توابع)
مقام دوم: المپیک گرگان (گلستان)
​​​​​​​مقام سوم: باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد الف (تهران و توابع)


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه