رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 دی 1398 - 10:04
  • کد خبر : ۵۸۴۶
  • چاپ خبر : محبی : جام تختی سکوی پرتابی برای جوانان جویای نام باشد

محبی : جام تختی سکوی پرتابی برای جوانان جویای نام باشد

به گزارش یاریزان؛ محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: جام تختی می تواند سکوی پرتابی برای جوانان جویای نام باشد.

محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: جام جهان پهلوان تختی می تواند سکوی پرتابی برای جوانان جویای نام در عرصه کشتی باشد.

محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: جام تختی می تواند سکوی پرتابی برای جوانان جویای نام باشد.

به گزارش یاریزان؛ محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه برای دومین سال متوالی میزبان جام جهانی پهلوان تختی است گفت: جام تختی فرصت مناسبی است که جوانان جویای نام بتوانند خود را به اثبات برسانند و توانمندی های خود را نشان دهند.
وی ادامه داد: این رقابت ها سکوی مناسبی برای پرتاب به سوی حرفه ای شدن کشتی گیران و تغییر تراز آن هاست.
رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه تصریح کرد: کرمانشاه همیشه در رقابت های بین المللی اینچنینی توانسته است به بهترین صورت ممکن وظیفه میزبانی را به انجام برساند.
وی گفت: مهمترین شاخصه برای میزبانی سوای داشتن امکانات، تماشاچیان پرشور و کشتی دوست است که شکر خدا کرمانشاه یکی از سرآمدان در این مورد است.
محبی افزود: امسال و با وجود تمام تنگناهای مالی با حمایت مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه و مدیرکل ورزش و جوانان استان توانستیم مجددا میزبان این جام بین المللی که قدیمی ترین و مهمترین رقابت بین المللی ایران است شویم و با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه امسال بلیط فروشی برای مسابقات نخواهیم داشت و تماشای رقابت ها برای عموم مردم رایگان خواهد بود.
دارنده مدال نقره جهان اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، بدنبال این هستیم که از این فرصت برای معرفی داشته های فرهنگی و تاریخیمان به مردم عزیز ایران استفاده کنیم و نمود آن را در برنامه های ویژه افتتاحیه و اختتامیه چهلمین دوره جام جهان پهلوان تختی خواهید دید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه