رفتن به بالا
  • شنبه - 21 آبان 1401 - 12:16
  • کد خبر : ۱۴۱۶۵
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : لیگ دسته یک والیبال مردان ایران؛ نخستین شکست نصر امید/ گل‌گهر همچنان بدون باخت

لیگ دسته یک والیبال مردان ایران؛ نخستین شکست نصر امید/ گل‌گهر همچنان بدون باخت

تیم والیبال آذرباتری ارومیه که در انتهای جدول لیگ برتر مردان قرار دارد با شکست سه بر دو لبنیات هراز آمل صدرنشین هفته بیستم، به عنوان تیم شگفتی ساز هفته بیست‌و یکم این رقابت‌ها معرفی شد. به گزارش یاریزان؛ هفته بیست‌ویکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (چهارشنبه) با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری می‌شود.

هفته دهم لیگ دسته یک والیبال مردان ایران با ۱۰ مسابقه پیگیری شد و تیم نصر امید صدرنشین گروه اول نخستین ناکامی خود را تجربه کرد، اما در گروه دوم گل‌گهر همچنان شکست ناپذیر باقی ماند.

هفته دهم لیگ دسته یک والیبال مردان ایران با ۱۰ مسابقه پیگیری شد و تیم نصر امید صدرنشین گروه اول نخستین ناکامی خود را تجربه کرد، اما در گروه دوم گل‌گهر همچنان شکست ناپذیر باقی ماند.

به گزارش یاریزان؛ هفته دهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های سری A لیگ دسته یک مردان ایران روز جمعه بیستم آبان با ۱۰ دیدار در شهرهای ارومیه، تهران (سه بازی)، بندرانزلی، میاندوآب، اصفهان (دوبازی)، شهریار و اردکان پیگیری شد.

در پایان این دیدارها تیم‌های توپکا بابلسر، ملوان تهران، درنا ارومیه، عقاب نهاجا و زرین اسکان میاندوآب در گروه نخست و رازین پلیمر، گل‌گهر سیرجان، دخانیات و چادر ملو در گروه دوم موفق به شکست حریفان خود شدند.

در گروه دوم تیم بسیج یزد مقابل فولاد مبارکه سپاهان حاضر نشد و با باخت فنی سه بر صفر روبرو شد و با توجه به این‌که دومین باخت فنی این تیم در این رقابت‌ها بود، سازمان لیگ به‌زودی درباره تیم بسیج یزد تصمیم‌گیری خواهد کرد.

تیم نصر امید این هفته نخستین شکست خود را مقابل ملوان تهران تجربه کرد اما در صدر گروه نخست باقی ماند. در گروه دوم هم گل‌گهر سیرجان با ۹ برد متوالی و ۲۶ امتیاز صدرنشین باقی ماند.

 

نتایج کامل دیدارهای هفته دهم و جدول دو گروه سری A لیگ دسته یک والیبال مردان ایران به قرار زیر است:

 

گروه اول:

درنا ارومیه ۳ – مقاومت بسیج صفر (۲۵ بر ۱۸، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۷ بر ۲۵)

ملوان تهران ۳ – نصر امید یک (۳۱ بر ۲۹، ۲۵ بر ۱۸، ۱۵ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲)

طلوع‌سپید باران ۲ – توپکا بابلسر ۳ (۲۵ بر ۲۳، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۲۲ بر ۲۵ و ۷ بر ۱۵)

عقاب نهاجا ۳ – مس سونگون صفر (۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۸)

زرین اسکان میاندوآب ۳ – کندوان شمال نور صفر (۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰)

 

جدول گروه اول:

نصر امید هشت برد و ۲۲ امتیاز
عقاب نهاجا هفت برد و ۱۹ امتیاز
مس سونگون ۶ برد و ۱۸ امتیاز
درنا ارومیه پنج برد و ۱۶ امتیاز
کندوان شمال نور پنج برد و ۱۵ امتیاز
رزین اسکان میاندوآب پنج برد و ۱۵ امتیاز
طلوع سپید باران چهار برد و ۹ امتیاز
ملوان تهران سه برد و ۱۲ امتیاز
شمس سه برد و ۱۰ امتیاز
مقاومت بسیج دو برد ۹ امتیاز
توپکا بابلسر دو برد و پنج امتیاز

 

گروه دوم:

رازین پلیمر ۳ – رعد پدافند ۲ (۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۰)

فولاد مبارکه سپاهان ۳ – بسیج یزد صفر (باخت فنی سه ست ۲۵ بر صفر)

شهرداری شهریار صفر – گل‌گهر سیرجان ۳ (۱۸ بر ۲۵، ۱۳ بر ۲۵ و ۱۹ بر ۲۵)

مهر و ماه اسپادانا صفر – دخانیات ۳ (۱۱ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۴ بر ۲۶)

چادر ملو اردکان ۳ – افق قم یک (۲۵ بر ۱۲، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۱)

 

جدول گروه دوم:

گل‌گهر سیرجان ۹ برد و ۲۶ امتیاز
چادر ملو اردکان ۸ برد و ۲۴ امتیاز
رازین پلیمر ۷ برد و ۲۱ امتیاز
رعد پدافند هوایی ۶ برد و ۱۷ امتیاز
فولاد مبارکه سپاهان پنج برد و ۱۶ امتیاز
دخانیات پنج برد ۱۵ امتیاز
افق قم چهار برد و ۹ امتیاز
مس شهر بابک سه برد و ۱۰ امتیاز
شهرداری شهریار دو برد و پنج امتیاز
بسیج یزد یک برد و پنج امتیاز
مهروماه اسپادانا بدون برد و دو امتیاز


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه