رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 اردیبهشت 1399 - 23:43
  • کد خبر : ۶۹۲۱
  • چاپ خبر : شهلا بهروزی راد: می خواهم در پارالمپیک برای ایران افتخارآفرین باشم

شهلا بهروزی راد: می خواهم در پارالمپیک برای ایران افتخارآفرین باشم

سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی پاراکانو جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه پارا المپیک توکیو 2020 با حضور 6 قایقران در دو بخش بانوان و آقایان از 18 فروردین ماه به میزبانی دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

شهلا بهروزی راد بانوی ملی پوش پارالمپیکی ایران : تا آن جایی که امکان دارد و با تجهیزات موجود تمریناتم را برای حفظ آمادگی جسمانی دنبال می کنم.

شهلا بهروزی راد بانوی ملی پوش پارالمپیکی ایران درباره تمریناتش گفت: تا آن جایی که امکان دارد و با تجهیزات موجود تمریناتم را برای حفظ آمادگی جسمانی دنبال می کنم.

به گزارش یاریزان؛ شهلا بهروزی راد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در خصوص شرایط این روزهایش اظهار کرد: پس از پایان یافتن اردوهای تیم ملی در آخر اسفندماه، بعد از یک استراحت کوتاه و تعطیلات عید، تمرینات بدنسازی را شروع کردم و همچنان هم مشغول همین تمرینات هستم.

وی ادامه داد: با همکاری یکی از باشگاه های کرمانشاه که با مدیریت خانم مولودی از مربیان استان اداره می شود، هماهنگی انجام شد و یک سری تجهیزات ورزشی در اختیارم قرار دادند و تمریناتم را دنبال می کنم. از طریق فضای مجازی هم با مربی ام در ارتباط هستم و برنامه را از ایشان دریافت می کنم.

بهروزی ادامه داد: فعلا شرایط تمرینات تخصصی را ندارم و دستگاه ارگومتر هم موجود نیست که بخواهم تمرینات را در خانه بهتر دنبال کنم.

قهرمان پارالمپیکی کشورمان در خصوص شرایطش قبل از لغو مسابقات گفت: بعد از مسابقات قهرمانی جهان و کسب مدال و گرفتن سهیمه، با انگیزه خیلی زیادی کارم را دنبال کردم. تمرینات زمستانی خیلی خوبی پشت سر گذاشتم و این آمادگی را داشتم که بتوانم در پارالمپیک نتیجه خوبی بگیرم.

وی ادامه داد: اما کرونا جامعه جهانی و در بر گرفت و همه را درگیر خودش کرد. وقفه ای ایجاد شده بود و نبود شرایط تمرینی نه تنها ورزشکاران بلکه تمام اقشار جامعه را در خصوص آینده نگران کرده بود و همه از برنامه های از قبل پیش بینی شده شان دور شدند.

بهروزی راد تاکید کرد: بیشتر ورزشکاران از این وقفه به عنوان یک فرصت نگاه می کنند اما من واقعا شرایط ایده آلی داشتم و مهمتر از هر چیزی مربی ام از تمریناتم راضی بود و آماده نگه داشتن بدن در این وضعیت کار بسیار دشواری است.

وی افزود: اما حتما این وقفه حکمتی داشته و من سعی می کنم به چشم یک فرصت به این وقفه نگاه کنم و تلاشم را به کار می بندم که نتیجه خوبی در پارالمپیک بگیرم و برای ایران عزیز افتخارآفرین باشم.

بهروزی راد با تقدیر از حمایت های کمیته ملی پارالمپیک گفت: آرزو می کنم این معضل کرونا زودتر از جامعه جهانی رخت بربندد و مردم به زندگی عادی برگردن و همه بتوانند اهدافشان را با تلاش دنبال کنند.

 

کرمانشاه | خبرنگار: واحد مرادپور

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه