رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱
  • کد خبر : ۱۰۰۳۲
  • چاپ خبر : سارا شیربیگی: برای پاداش قهرمان فوتسال آسیا نشدیم اما شان قهرمان باید حفظ شود
در واکنش به کسر مالیات از پاداش قهرمانی؛

سارا شیربیگی: برای پاداش قهرمان فوتسال آسیا نشدیم اما شان قهرمان باید حفظ شود

فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان را اعلام کرد که در این بین نام خانم گل کرمانشاهی آسیا نیز دیده می شود.

سارا شیربیگی ستاره تیم ملی فوتسال ایران در واکنش به کسر مالیات از پاداش قهرمانی سال ۹۷ و پرداخت همان مبلغ در سال ۱۴۰۰ گفت: برای پاداش قهرمان نشدیم اما شان قهرمان باید حفظ شود. به گزارش یاریزان و به نقل از ۲٠۲٠، پس از روی کار آمدن شهاب‌الدین عزیزی‌ خادم در فدراسیون فوتبال، دیروز […]

سارا شیربیگی ستاره تیم ملی فوتسال ایران در واکنش به کسر مالیات از پاداش قهرمانی سال ۹۷ و پرداخت همان مبلغ در سال ۱۴۰۰ گفت: برای پاداش قهرمان نشدیم اما شان قهرمان باید حفظ شود.

به گزارش یاریزان و به نقل از ۲٠۲٠، پس از روی کار آمدن شهاب‌الدین عزیزی‌ خادم در فدراسیون فوتبال، دیروز انتظار ۳ ساله دختران فوتسالیست سرآمد و پاداش قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ آن‌ها به حساب‌شان واریز شد.

تیم ملی فوتسال زنان ایران، در سال ۹۷ برای دومین بار بر بام قاره کهن ایستاد و با یک نمایش غرورآفرین به عنوان قهرمانی رسید.

از این رو، فدراسیون وقت وعده پرداخت پاداش ۲۲ میلیون تومانی به بازیکنان و کادرفنی تیم را داد که این مبلغ پس از ۳ سال تأخیر، با کسر مالیات پرداخت شد.

کسر مبلغی به ارزش ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان آن‌هم پس از سه سال دیرکرد، به‌قدری عجیب بود که واکنش بسیاری از اهالی فوتسال و فوتبال را برانگیخت و بازیکنان هریک در صفحات مجازی خود از بدقولی فدراسیون و کسر مالیات از پاداش هایشان گلایه کردند.

سارا شیربیگی، خانم‌گل حال حاضر لیگ برتر فوتسال و بازیکن کلیدی تیم هیئت فوتبال خراسان‌رضوی در واکنش به این حواشی اظهار داشت: از کادری که پس از ۵۰ روز روی کار آمدن اولویت ویژه‌ای برای فوتسال زنان قائل شده‌اند ممنونیم.

ملی‌پوش فوتسال ایران در ادامه خاطرنشان کرد: ناراحتی که از جانب ملی‌پوشان بروز داده شده، از این بابت است که فدراسیون فوتبال می توانست برای کسر مالیات از پاداش‌ها راه حلی پیدا کند.

وی با بیان اینکه قهرمانی برای رسیدن به پاداش و پول نبوده، عنوان کرد: ما برای خودمان و اعتبار تیم ملی بازی کردیم و انتظار داشتیم مسئولین گذشته، ارزش کار ما را پایین نیاورند تا پس از ۳ سال، پاداش ما توسط کادر جدید فدراسیون پرداخت شود.

شیربیگی در خصوص کسر مالیات از پاداش قهرمان فوتسال آسیا گفت: مالیات توسط همه‌ ادارات در ایران لحاظ می‌شود؛ اما مسئولین می‌توانستند پاداش ما را به اندازه ای افزایش دهند تا با اخذ مالیات هم از اصل پاداش که ۲۲ میلیون تومان بود، چیزی کسر نشود.

ملی‌پوش فوتسال با اشاره به تورم سنگین در کشور متذکر شد: مقدار این پول، آنقدر ناچیز است که اصلاً نمی‌توان راجع به آن صحبت کرد. فدراسیون برای جلوگیری از حواشی هم که شده می‌توانست تدابیری اتخاذ کند که همان مقداری که به ما وعده داده شده بود، پرداخت شود.

وی در ادامه گفت: شاید انتظار افزایش پاداش ما از فدراسیون، آن‌هم پس از گذشت سه سال، درخواست زیادی بوده است.

شیربیگی در خصوص وضعیت لیگ‌برتر فوتسال نیز اظهار کرد: چهار تیم راه یافته به دور نهایی مشخص شده و همه در یک سطح بازی می‌کنند. نمی‌توان به تیمی لقب جدی ترین رقیب را داد، بازی‌ها اصلاً قابل پیش‌بینی نیست و همین امر نوید رقابت جذابی را به بازیکنان می‌دهد.

بازیکن تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی با بیان اینکه آسیب‌دیدگی‌اش رفع شده، تصریح کرد: تقریباً ۹ ماه از جراحی‌ام گذشته و اکنون به دوران اوج خودم برگشته‌ام. بازی های حساسی پیش رو داریم و درخشش در آن بازی ها برایم اهمیت دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه