رفتن به بالا
  • دوشنبه - 17 خرداد 1400 - 16:57
  • کد خبر : ۱۰۴۷۰
  • مشاهده :  457 بازدید
  • چاپ خبر : رای دیدار دو تیم شهرداری آستارا و نود ارومیه در خصوص تخلفات انجام شده صادر شد
لیگ دسته اول فوتبال ایران؛

رای دیدار دو تیم شهرداری آستارا و نود ارومیه در خصوص تخلفات انجام شده صادر شد

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در اردوی آمادگی قبل از آغاز فصل جدید لیگ دسته یک در تهران به دو برد، یک مساوی و یک باخت دست یافت.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای دیدار دو تیم شهرداری آستارا و نود ارومیه از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران را صادر کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای دیدار دو تیم شهرداری آستارا و نود ارومیه از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران را صادر کرد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم شهرداری آستارا و نود ارومیه از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران روز ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار شد که از سوی فرهاد خالقی، سرپرست تیم شهرداری آستارا تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد. این رای قطعی است.

*یاشین سزاوار، بازیکن ذخیره تیم شهردرای آستارا به دلیل بدرفتاری به مقام رسمی و بازیکن تیم حریف به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*حسن مصطفی زاده، تدارکات تیم نود ارومیه به دلیل بدرفتاری نسبت به بازیکن تیم مقابل، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

*محمدرضا بهروزی، تدارکات تیم شهرداری آستارا نیز به دلیل بدرفتاری به مقامات رسمی مسابقه به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

*حامد وحیدی، تدارکات تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری به مقامات رسمی مسابقه به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

تیم نود ارومیه به دلیل سوء رفتار تیمی باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

تیم شهرداری آستارا نیز به دلیل سوءرفتار تیمی به مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه