رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
  • کد خبر : ۶۷۷۹
  • چاپ خبر : دومین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار شد

دومین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار شد

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در حالی در کرمانشاه برگزار شد که این مسابقات آزمون خوبی برای کشتی گیران و شناخت کادر فنی به حساب آمد تا نقاط ضعف و قوت شناسایی شود. 

دومین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور در سال جدید به جهت برنامه ریزی برای سه المپیک آینده، در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

دومین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور در سال جدید به جهت برنامه ریزی برای سه المپیک آینده، در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، دومین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور در سال جدید برگزار شد. این جلسه با حضور رئیس فدارسیون کشتی، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و صدرالدین کاظمی از کارشناسان مطرح عرصه رسانه و کشتی برگزار شد.

در این جلسه هم اندیشی موضوعاتی از جمله آسیب ها و مسائل مرتبط با کشتی پایه، همسان سازی تمرینات در باشگاه ها، فعال تر نمودن انستیتو بعنوان مرجع تحول آموزشی در کشتی، ارتقاء جایگاه کشتی بین مردم از طریق فرهنگ سازی و دیگر مسائل مربوط به کشتی پایه بحث و بررسی شد.

طرح توسعه کشتی کشور در مورد برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، شامل: هدف گذاری های کشتی در المپیک های ۲۰۲۱، ۲۰۲۴ و ۲۰۲۸، جایگاه کشتی آزاد و فرنگی ایران در رده های سنی مختلف در رقابت های جهانی در سال های آینده و برنامه ها و فعالیت های مرتبط، به منظور تحقق هدف های تعیین شده برای ۸ سال پیش روی کشتی کشور می باشد.

برگزاری مستمر این جلسات با حضور دیگر کارشناسان و صاحب نظران کشتی کشور، چندین کارشناس در زمینه برنامه ریزی و نمایندگان جامعه دانشگاهی در دستور کار فدراسیون کشتی قرار دارد و فدراسیون در هر جلسه به صورت متناوب از تعدادی از این کارشناسان دعوت خواهد کرد.

 

خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه