رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
  • کد خبر : ۹۷۶۳
  • چاپ خبر : تیم های صعود کننده چهار گروه دوم مسابقات لیگ برتر کاراته ایران مشخص شدند
با درخشش دو نماینده از کردستان و کرمانشاه؛

تیم های صعود کننده چهار گروه دوم مسابقات لیگ برتر کاراته ایران مشخص شدند

با برگزاری اولین روز از مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان ایران، چهار تیم صعود کننده چهار گروه اول این رقابت ها معرفی شدند. به گزارش یاریزان؛ با برگزاری اولین روز از مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان، تیم های راه یافته به مرحله پایانی مسابقات لیگ برتر از گروه های یک تا چهار معرفی شدند. تیم پاس مازندران با ۶ امتیاز تیمی و ۴۸ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه یک؛ تیم صنعت مس کرمان با ۶ امتیاز تیمی و ۳۵ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه دو؛ تیم شوتوکان IMA با ۶ امتیاز تیمی و ۳۸ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه سه؛ تیم جاویدان کن شی کان با ۶ امتیاز تیمی و ۴۱ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه چهار هستند. در گروه یک تیم شهر ورزش کرمانشاه و در گروه دو تیم هیات کاراته کرمانشاه در سالن مسابقات حضور پیدا نکردند و با توجه بر تصمیم سازمان لیگ و مسابقات دیدار پاس مازندران با علمی کاربردی کرمان از گروه یک و دیدار شهرداری بندر انزلی با صنعت مس کرمان به صورت رفت و برگشت امروز برگزار شد و تیم های صعود کننده آن معرفی شدند.

در پایان دومین روز از مسابقات لیگ برتر کاراته، چهار تیم صعود کننده گروه های پنج تا هشت این رقابت ها معرفی شدند.

در پایان دومین روز از مسابقات لیگ برتر کاراته، چهار تیم صعود کننده گروه های پنج تا هشت این رقابت ها معرفی شدند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، با برگزاری دومین روز از مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان، تیم های راه یافته به مرحله پایانی مسابقات لیگ برتر از گروه های پنج تا هشت معرفی شدند.

تیم صنعت مس رفسنجان با ۶ امتیاز تیمی و ۳۵ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه پنج؛ تیم عقاب بروجرد با ۶ امتیاز تیمی و ۳۳ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه شش؛ تیم شوتوکان FSK با ۶ امتیاز تیمی و ۲۹ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه هفت؛ تیم دال WMMF کرمانشاه با ۶ امتیاز تیمی و ۴۶ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه هشت هستند.

نتایج روز اول مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان به شرح زیر میباشد:

 

گروه پنج:

دور اول/

۱.تیم سردار شهید همدانی ۱۲

صنعت مس رفسنجان ۱۶

دور دوم/

صنعت مس رفسنجان ۱۹

تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی ۹

دور سوم/

تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی ۶

سردار شهید همدانی ۲۲

 

گروه شش:

دور اول/

هیات کاراته مرکزی ۱۵

مانی خالق ایرانیان ۱۳

دور دوم/

مانی خالق ایرانیان ۱۰

عقاب بروجرد ۱۸

دور سوم/

عقاب بروجرد ۱۵

هیات کاراته مرکزی ۱۳

 

گروه هفت:

دور اول/

هیات کاراته استان کردستان ۱۳

شوتوکان FSK ء: ۱۵

دور دوم/

شوتوکان FSK ء: ۱۴

گروه سرمایه گزاری و مهندسی کای دای ۱۳

دور سوم/

گروه سرمایه گزاری و مهندسی کای دای ۱۲

هیات کاراته استان کردستان ۱۶

 

گروه هشت:

مرحله رفت/

آکادمی مبارزان رشت ۴

دال WMMF کرمانشاه ۲۳

دور برگشت/

دال WMMF کرمانشاه ۲۳

آکادمی مبارزان رشت ۴

 

رده بندی گروه ها در روز اول مسابقات به شرح زیر میباشد:

 

گروه پنج:

۱. صنعت مس رفسنجان با ۶ امتیاز تیمی و ۳۵ امتیاز انفرادی

۲. سردار شهید همدانی با ۳ امتیاز تیمی و ۳۴ امتیاز انفرادی

۳. تربیت بدنی خراسان رضوی با صفر امتیاز تیمی و ۱۵ امتیاز انفرادی

 

گروه شش:

۱.عقاب با ۶ امتیاز تیمی و ۳۳ امتیاز انفرادی

۲. هیات کاراته مرکزی با ۳ امتیاز تیمی و ۲۸ امتیاز انفرادی

۳. مانی خالق ایرانیان با صفر امتیاز تیمی و ۲۳ امتیاز انفرادی

 

گروه هفت:

۱. شوتوکانFSK با ۶ امتیاز تیمی و ۲۹ امتیاز انفرادی

۲. هیات کاراته استان کردستان با ۳ امتیاز تیمی ۲۹ امتیاز انفرادی

۳. گروه سرمایه گزاری و مهندسی کای دای با صفر امتیاز تیمی و ۲۵ امتیاز انفرادی

 

گروه هشت:

۱. دال کرمانشاه با ۶ امتیاز تیمی و ۴۶ امتیاز انفرادی

۲. آکادمی مبارزان رشت با صفر امتیاز تیمی و ۸ امتیاز انفرادی

 

تیم های صعود کننده چهار گروه اول لیگ برتر کاراته مشخص شدند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه