رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
  • کد خبر : ۹۶۱۶
  • چاپ خبر : تیم های برتر لیگ مجازی کاتا بانوان ایران در رده های مختلف معرفی شدند
با حضور ۱۱۸ تیم؛

تیم های برتر لیگ مجازی کاتا بانوان ایران در رده های مختلف معرفی شدند

سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون کاراته نتايج هفته دوم اولين دوره مسابقات ليگ مجازی كاتای بانوان جام مدافعان سلامت كه از تاريخ ۱۱ آبان آغاز گرديد را اعلام نمود.

رقابت ۱۱۸ تیم لیگ مجازی کاتا بانوان ایران که از آبان ماه در ۹ گروه آغاز شده بود، با برگزاری مرحله پایانی و معرفی سکونشینان هر رده به پایان رسید.

در پایان رقابت های لیگ مجازی کاتا بانوان ایران تیم های برتر هر رده سنی معرفی شدند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، رقابت ۱۱۸ تیم لیگ مجازی کاتا بانوان ایران که از آبان ماه در ۹ گروه آغاز شده بود، با برگزاری مرحله پایانی و معرفی سکونشینان هر رده به پایان رسید.

 

نتایج هفته پایانی اولین دوره مسابقات لیگ مجازی کاتای بانوان جام مدافعان سلامت اعلام شد.

 

نتایج هفته پایانی دور برگشت مسابقات به شرح زیر می باشد:

 

رده خردسالان سفید، زرد و نارنجی

۱. آکادمی ارباب ۱ با ۴۵ امتیاز تیمی،۹ صدر نشین و ۴۱۱.۹ امتیاز انفرادی

۲. تیم جوانه با ۴۴ امتیاز تیمی،۸ صدر نشین و ۴۱۲.۵۲ امتیاز انفرادی

۳. نگین۲ با ۳۸ امتیاز تیمی،۳ صدر نشین و  ۳۸۲.۱۴ امتیاز انفرادی

۴. آکادمی کوهی با ۳۱ امتیاز تیمی و ۳۹۲.۱۶ امتیاز انفرادی

۵. زیبا شهر با ۳۰ امتیاز تیمی،۱ صدرنشین و ۳۳۰.۱۶ امتیاز انفرادی

۶. درنا با ۲۴ امتیاز تیمی و ۳۷۹.۰۲ امتیاز انفرادی

۷. کاراته دژ کرد با ۲۳ امتیاز تیمی و  ۳۸۵.۳ امتیاز انفرادی

۸. سیما با ۲۱ امتیاز تیمی و ۳۷۸.۷۲ امتیاز انفرادی

۹. مهرگان با ۲۱ امتیاز تیمی و ۳۱۶.۱ امتیاز انفرادی

 

رده خردسالان سبز آبی بنفش

۱. باشگاه افسانه با ۶۰ امتیاز تیمی،۱۲ صدرنشین و ۵۵۵.۷۴ امتیاز انفرادی

۲. آکادمی ارباب۱ با ۵۶ امتیاز تیمی،۸ صدر نشین و ۵۵۱.۹۲ امتیاز انفرادی

۳.تیم wmmf با ۵۰ امتیاز تیمی،  ۳ صدر نشین و۵۱۷.۱۶ امتیاز انفرادی

۴. اهورا با ۴۹ امتیاز تیمی، ۱ صدرنشین و ۵۳۹.۸ امتیاز انفرادی

۵. نگین۱ با ۴۷ امتیاز تیمی و ۵۳۷.۸۸ امتیاز انفرادی

۶. قهرمانان کاتای قرنطینه۱ کیش با ۴۶ امتیاز تیمی و ۵۲۴.۵ امتیاز انفرادی

۷. باشگاه آهن بافق(الف) با ۴۴ امتیاز تیمی و ۵۲۳.۷۸ امتیاز انفرادی

۸. شهدای وحدت شهرستان خوشاب۱ با ۴۳ امتیاز تیمی و ۵۲۵.۳۸ امتیاز انفرادی

۹. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۴۳ امتیاز تیمی و ۵۲۴.۹۸ امتیاز انفرادی

۱۰. ساینا با ۴۱ امتیاز تیمی و ۵۲۱.۵ امتیاز انفرادی

۱۱.درنا با ۳۸ امتیاز تیمی و ۵۱۲.۰۴ امتیاز انفرادی

۱۲. آرنیکا با ۳۷ امتیاز تیمی و ۴۹۳.۵ امتیاز انفرادی

۱۳. باشگاه فرهنگ سمنان با ۳۲ امتیاز تیمی و ۴۹۷.۴۸ امتیاز انفرادی

۱۴. اوژن با ۳۲ امتیاز تیمی و ۴۸۷.۰۴ امتیاز انفرادی

۱۵ .کاراته دژکرد ۵ با ۳۱ امتیاز تیمی و ۵۰۹.۴۲ امتیاز انفرادی

۱۶ . طنین آذربایجان با ۳۱ امتیاز تیمی و ۵۰۷ امتیاز انفرادی

۱۷ .باشگاه آهن بافق(ب) با ۳۱ امتیاز تیمی و ۵۰۶.۰۲ امتیاز انفرادی

۱۸.صنعت مس کرمان(ب) با ۳۱ امتیاز تیمی و ۴۸۵.۸۸ امتیاز انفرادی

۱۹. شهدای وحدت شهرستان خوشاب۲ با ۲۵ امتیاز تیمی و ۴۲۱.۲۲ امتیاز انفرادی

۲۰. صنعت مس کرمان(الف) با ۲۴ امتیاز تیمی و ۵۰۰.۴۴ امتیاز انفرادی

۲۱. اوژن۱ با ۲۴ امتیاز تیمی و ۴۷۵.۳۴ امتیاز انفرادی

۲۲.  گرد آفرید با ۲۴ امتیاز تیمی و ۴۶۹.۸۲ امتیاز انفرادی

۲۳. باشگاه سمیع عادل با ۲۴ امتیاز تیمی و ۴۴۹.۳۸ امتیاز انفرادی

 

رده خردسالان قهوه ای و مشکی

۱. انرژی با ۵۵ امتیاز تیمی،۷ صدر نشین و ۵۴۱ا متیاز انفرادی

۲. ساینا با ۵۴ امتیاز تیمی، ۶ صدرنشین و ۵۴۲.۶۶ امتیاز انفرادی

۳. یونیک  با ۴۹ امتیاز تیمی،۵ صدرنشین و ۵۱۴.۶ امتیاز انفرادی

۴. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۴۵ امتیاز تیمی،۲ صدرنشین و ۵۳۲.۶۶ امتیاز انفرادی

۵. صنعت مس کرمان با ۴۵ امتیاز تیمی،۲ صدرنشین  و ۵۳۰.۷۴ امتیاز انفرادی

۶. فانوس شهر ۱ با ۴۲ امتیاز تیمی،یک صدرنشین و ۵۳۰.۳۲ امتیاز انفرادی

۷. اهورا  با ۴۰ امتیاز تیمی و ۵۲۵ امتیاز انفرادی

۸. باران با ۳۶ امتیاز تیمی، یک صدرنشین و ۵۱۹.۸۶ امتیاز انفرادی

۹. آکادمی امیری استان آ.شرقی با ۳۴ امتیاز تیمی و ۴۷۵.۵۶ امتیاز انفرادی

۱۰. طنین آذربایجان با ۳۰ امتیاز تیمی و ۵۱۸.۰۴ امتیاز انفرادی

۱۱. باشگاه آیریک یک با ۲۶  امتیاز تیمی و ۴۵۳.۱۲ امتیاز انفرادی

۱۲. هیئت کاراته استان سمنان با ۲۴ امتیاز تیمی و ۴۸۴.۳۴ امتیاز انفرادی

۱۳. معین با ۲۴ امتیاز تیمی و ۲۰۷.۵۲ امتیاز انفرادی

 

رده نونهالان و نوجوانان سفید، زرد و نارنجی

۱. آکادمی ارباب ۱ با ۴۶ امتیاز تیمی،۱۰ صدرنشین و ۴۰۸.۰۶ امتیاز انفرادی

۲. باشگاه افسانه با ۴۴ امتیاز تیمی،۷ صدر نشین و ۴۰۷.۱۲ امتیاز انفرادی

۳. مهرگان با ۲۶ امتیاز تیمی،یک صدرنشین۳۹۰.۵ امتیاز انفرادی

۴. کاراته نوجوانان شهرستان خوشاب  با ۲۵ امتیاز تیمی و ۳۸۹.۶۴ امتیاز انفرادی

۵. طنین آذربایجان  با ۲۳ امتیاز تیمی و ۳۶۵.۹۲ امتیاز انفرادی

۶. کاراته دژکرد ۴  با ۲۰ امتیاز تیمی و ۳۶۰.۹۲ امتیاز انفرادی

 

رده نونهالان سبزـ آبی ـ بنفش

۱.آکادمی ارباب ۱ با ۵۷ امتیاز تیمی ،۹ صدرنشینی و ۵۵۴.۹۲امتیاز انفرادی

۲. باشگاه افسانه با ۵۵ امتیاز تیمی ،۸ صدرنشینی و ۵۵۲.۳۶ امتیاز انفرادی

۳. ستاره اتحاد سرخون با ۵۴ امتیاز تیمی، ۶ صدرنشینی و ۵۴۵.۹۸ امتیاز انفرادی

۴. آکادمی ارباب ۲ با ۵۰ امتیاز تیمی ،۲ صدرنشینی و ۵۴۳.۲۴ امتیاز انفرادی

۵. انرژی با ۴۲ امتیاز تیمی و ۵۲۹.۶ امتیاز انفرادی

۶. باشگاه آهن بافق  با ۴۱ امتیاز تیمی و ۵۳۱.۰۲ امتیاز انفرادی

۷. کاراته نونهالان شهرستان خوشاب با  ۳۳ امتیاز تیمی و ۵۱۹.۸۲ امتیاز انفرادی

۸. باران با  ۳۳ امتیاز تیمی و۵۱۷.۱ امتیاز انفرادی

۹. طنین آذربایجان با ۳۰ امتیاز تیمی و ۵۱۸.۶۲ امتیاز انفرادی

۱۰. رانا با  ۲۸ امتیاز تیمی و ۵۱۲.۷۲ انفرادی

۱۱. باشگاه ایران جوان با  ۲۷ امتیاز تیمی و ۵۰۴.۰۴ امتیاز انفرادی

۱۲. کاراته دژکرد۳  با ۲۷ امتیاز تیمی و ۴۸۹.۱۸ امتیاز انفرادی

۱۳. درنا با  ۲۷ امتیاز تیمی و ۴۸۵.۳۶ امتیاز انفرادی

۱۴. صنعت مس کرمان با  ۲۴ امتیاز تیمی و ۵۱۰.۷۴ امتیاز انفرادی

 

رده نونهالان قهوه ای ـ مشکی

۱.شیتوریوکوجی دو هرمزگان با ۶۰ امتیاز تیمی، ۱۴ صدرنشینی و ۵۴۷.۸۸ امتیاز انفرادی

۲. صبا شیراز با ۵۳ امتیاز تیمی، ۵ صدرنشینی و ۵۴۳.۳۶ امتیاز انفرادی

۳. فانوس شهر ۲ با ۴۸ امتیاز تیمی، ۲ صدرنشینی و ۵۳۶.۴۲ امتیاز انفرادی

۴. اهورا با ۴۶ امتیاز تیمی، ۲ صدرنشینی و ۵۳۷.۰۸ امتیاز انفرادی

۵. تیم WMMF با ۴۶ امتیاز تیمی، یک صدرنشین۵۳۶.۵۶ امتیاز انفرادی

۶.طنین اذربایجان الف با ۴۳ امتیاز تیمی و  ۵۳۴.۹۲ امتیاز انفرادی

۷.طنین اذربایجان ب با ۳۹ امتیاز تیمی و ۵۲۷.۰۲ امتیاز انفرادی

۸. یونیک با  ۳۶ امتیاز تیمی و ۴۹۹.۴۲ امتیاز انفرادی

۹. باشگاه کیا با ۳۶ امتیاز تیمی ، ۱ صدر نشینی و ۴۱۸.۰۲ امتیاز انفرادی

۱۰.قهرمانان کاتای قرنطینه ۲ کیش با  ۳۳ امتیاز تیمی و ۴۵۳.۲ امتیاز انفرادی

۱۱.باشگاه بهاران با ۳۲ امتیاز تیمی و ۵۰۹.۹۲ امتیاز انفرادی

۱۲.درنا با ۳۱ امتیاز تیمی و ۳۴۸ امتیاز انفرادی

۱۳.آکادمی میلاد کرمانشاه با ۲۶ امتیاز تیمی و ۳۵۹.۱۸ امتیاز انفرادی

۱۴.اوژن با  ۲۵ امتیاز تیمی و ۴۹۰.۰۲ امتیاز انفرادی

۱۵.هییت کاراته استان سمنان با ۲۴ امتیاز تیمی و ۴۲۱.۵ امتیاز انفرادی

۱۶. باشگاه آیریک دو با ۲۴ امتیاز تیمی و ۳۲۳.۸۲ امتیاز انفرادی

 

رده نوجوانان سبز، آبی و بنفش

۱. باشگاه افسانه ۲ با ۴۲ امتیاز تیمی، ۸ صدر نشین و ۴۱۲.۵۶ امتیاز انفرادی

۲. آکادمی ارباب با ۴۱ امتیاز تیمی،۵ صدر نشین و ۴۱۵.۳۴ امتیاز انفرادی

۳. باشگاه حق نظری با ۴۰ امتیاز تیمی،۴ صدرنشین و ۴۱۰.۵۴  امتیاز انفرادی

۴. باشگاه افسانه ۱ با ۳۶ امتیاز تیمی،۲ صدرنشین و ۴۱۲.۰۴ امتیاز انفرادی

۵. ستاره اتحاد سرخون با ۳۲ امتیاز تیمی و ۳۹۸.۸۲ امتیاز انفرادی

۶. جوانه با ۲۹ امتیاز تیمی و ۳۹۶.۲ امتیاز انفرادی

۷. ساینا با ۲۷ امتیاز تیمی و ۳۹۳.۲۸ امتیاز انفرادی

۸. زیباشهر با ۲۲ امتیاز تیمی و ۳۹۱.۸۲ امتیاز انفرادی

۹. کاراته دژکرد۱ با ۱۹امتیاز تیمی و ۳۳۹.۷۸ امتیاز انفرادی

۱۰. باران با ۱۹ امتیاز تیمی و ۳۱۰.۸۸ امتیاز انفرادی

۱۱. صنعت مس کرمان با ۱۸ امتیاز تیمی و ۳۸۳.۳۶ امتیاز انفرادی

۱۲. شهید کشوری با ۱۸ امتیاز تیمی و ۲۲۷.۸۶ امتیاز انفرادی

 

رده نوجوانان قهوه ای مشکی

۱.صنعت مس کرمان با ۶۰ امتیاز تیمی ،۱۲ صدرنشینی و ۵۵۹.۶۶ امتیاز انفرادی

۲. ساینا با ۵۷ امتیاز تیمی، ۹ صدرنشینی و ۵۵۹.۰۴ امتیاز انفرادی

۳. اهورا الف با ۴۹ امتیاز تیمی، ۲ صدرنشین و ۵۴۰.۵۸ امتیاز انفرادی

۴. یونیک با ۴۶ امتیاز تیمی و ۵۳۹.۷ امتیاز انفرادی

۵. کانون بسیج بندر عباس  با  ۴۵ امتیاز تیمی، ۱ صدر نشینی و ۵۳۵.۴ امتیاز انفرادی

۶.انرژی با ۴۲ امتیاز تیمی و ۵۳۲.۷۶ امتیاز انفرادی

۷.درنا با ۳۵ امتیاز تیمی و ۵۱۲.۰۴ امتیاز انفرادی

۸.طنین اذربایجان با ۳۱ امتیاز تیمی و ۵۰۹.۱۲ امتیاز انفرادی

۹.اکادمی میلاد کرمانشاه با ۲۹ امتیاز تیمی و ۳۴۸.۸۸ امتیاز انفرادی

۱۰. فانوس شهر ۳ با  ۲۶ امتیاز تیمی و ۴۰۷.۲۶ انفرادی

۱۱.معین با  ۲۵ امتیاز تیمی و ۳۴۳.۷۴ امتیاز انفرادی

۱۲.آکادمی رستاخیر با  ۲۴ امتیاز تیمی و  ۲۶۳.۸۸ امتیاز انفرادی

۱۳.اهورا ب  با  ۲۱ امتیاز تیمی و ۲۶۶.۷۸ امتیاز انفرادی

 

رده جوانان قهوه ای و مشکی

۱. جوانه با ۴۹ امتیاز تیمی، ۱۵ صدر نشین و ۳۸۸.۲۸ امتیاز انفرادی

۲. ساینا با ۳۷ امتیاز تیمی،۲ صدر نشین و  ۴۱۸.۵۴ امتیاز انفرادی

۳. اهورا با ۳۴ امتیاز تیمی و ۴۱۳.۶۴ امتیاز انفرادی

۴. تیم WMMF با ۳۲ امتیاز تیمی و ۳۸۵.۵۶ امتیاز انفرادی

۵. باشگاه حق نظری با ۳۰ امتیاز تیمی،یک صدر نشین  و ۴۰۲.۵۸ امتیاز انفرادی

۶. طنین آذربایجان با ۲۸ امتیاز تیمی و ۴۰۲.۲۶ امتیاز انفرادی

۷. قهرمانان اصفهان با ۲۸ امتیاز تیمی و ۳۸۲.۷۶ امتیاز انفرادی

۸. آوای اوج با ۲۸ امتیاز تیمی و ۳۳۳.۵۶ امتیاز انفرادی

۹. انرژی با ۲۳ امتیاز تیمی و ۳۹۹.۳۴ امتیاز انفرادی

۱۰. زیباشهر هرمزگان با ۲۱ امتیاز تیمی و ۲۶۰.۸۸ امتیاز انفرادی

۱۱. فانوس شهر ۴ با ۱۸ امتیاز تیمی و ۳۱۵.۹۸ امتیاز انفرادی

۱۲. قاسمی گیلان با ۹ امتیاز تیمی و ۲۲۹.۰۶

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه