رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 تیر 1400 - 22:44
  • کد خبر : ۱۰۸۹۳
  • چاپ خبر : تیم ملی دختران ایران در تورنمنت فوتبال نوجوانان کافا نایب قهرمان شد
با حضور چهار بازیکن از ایلام و کرمانشاه؛

تیم ملی دختران ایران در تورنمنت فوتبال نوجوانان کافا نایب قهرمان شد

به گزارش یاریزان؛ غزل مرشدی بازیکن تیم ملی نوجوانان در ابتدا گفت: نزدیک به 5 است که عضو تیم ملی فوتبال بانوان هستم. اول شرایط برای من سخت بود. اما به مرور زمان توانستم خودم را با تیم هماهنگ کنم و در حال حاضر به عنوان هافبک در تیم ملی نوجوانان بانوان حضور دارم. عضو کرمانشاهی تیم ملی فوتبال نوجوانان در ادامه درباره بازی روز گذشته برابر ازبکستان گفت: بازی سخت و پرفشاری برابر این تیم داشتیم. از ابتدا هم می دانستیم ازبکستان برای جبران دو سال گذشته برابر ما به میدان می آید. بنظرم حق مان در این مسابقه حداقل تساوی بود. بچه ها خیلی تلاش کردند ولی متاسفانه نتوانستیم نتیجه ای که مد نظر کادر فنی بود در این بازی بدست بیاوریم. البته ناگفته نماند نزدیک به دو سال است که از اردوهای تیم ملی دور هستیم و بدون هیچ بازی تدارکاتی راهی این مسابقات شدیم. غزل مرشدی در پاسخ به این سئوال که تیم تاجیکستان را در چه سطحی می بیند، گفت: کادر فنی بازی این تیم برابر ازبکستان را برایمان آنالیز کرده است. آنها به خوبی می دوند. قطعا اگر خوب بازی کنیم و بچه ها مثل همیشه در میدان باشند، می توانیم نتیجه قابل قبولی بگیریم. آنچه مسلم است باید جنگنده و محکم مقابل تاجیکستان میدان برویم. نباید روحیه خودمان را از دست بدهیم. مهمترین هدف ما در حال حاضر نایب قهرمانی در این مسابقات است.

دیدار تیم های ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال ایران و تاجیکستان با نتیجه ۳ بر صفر به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.

دیدار تیم های ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال ایران و تاجیکستان با نتیجه ۳ بر صفر به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ آخرین دیدار تورنمنت زیر ۱۷ سال دختران کافا ۲۰۲۱، بین تیم های ایران و تاجیکستان ساعت ۲۰:۱۵ به وقت تهران در ورزشگاه اصلی شهر دوشنبه برگزار شد و در نهایت ملی پوشان کشورمان توانستند میزبان این رقابتها را با نتیجه سه بر صفر شکست دهند و به مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست پیدا کنند.

مهرناز عزت آبادی، محدثه ذلفی و ملیکا باقری نسب در دقایق ۱۸، ۳۱ و ۶۲ برای ایران گلزنی کردند.

فاطمه براتی، کیمیا عباس زاده، زینب شعبانی، مانا پارسایی، سوینج سلیمانی، مهرناز عزت آبادی، الهه افشاردوست (دیانا نوروزی – ۵۹)، آرمیتا محمدخانی (آریانا جوزایی – ۶۹)، محدثه ذلفی(کاپیتان)، رژین تمرینان (سوگند راجی -۴۰) و نارنین منصورالوارس (ملیکا باقری نسب -۳۰) بازیکنانی بودند که امروز برابر تاجیکستان به میدان رفتند.

گفتنی است، تیم ملی نوجوانان کشورمان با پیروزی برابر تیم های افغانستان، تاجیکستان و شکست برابر ازبکستان توانست به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

بر همین اساس ازبکستان، ایران و تاجیکستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

آرمیتا محمدخوانی راد، غزل مرشدی نیکنام از کرمانشاه و روژان تمریان، فاطمه یوسفی از ایلام در این دوره عضو تیم ملی فوتبال ایران بودند.

با اعلام مسئولین تورنمنت کافا، محدثه زلفی به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت انتخاب شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه