رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
  • کد خبر : ۹۱۷۴
  • چاپ خبر : برنامه هفته های چهارم و پنجم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه هفته های چهارم و پنجم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

مرحله اول رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم ایران در حالی برگزار می شود که رقابت برای کسب سهمیه صعود به مرحله بالاتر بسیار هیجان انگیز شده و تیم کاویان نقده یکی از بخت های اصلی حضور در مرحله بعدی به حساب می آید.

برنامه هفته های چهارم و پنجم لیگ دسته سوم باشگاه های ایران ر فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه هفته های چهارم و پنجم لیگ دسته سوم باشگاه های ایران اعلام شد.

به گزارش یاریزان و باعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته های چهارم و پنجم لیگ دسته سوم باشگاه های ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح زیر است:

 

برنامه هفته چهارم:

 

سه شنبه ۷ بهمن ۹۹
شهروند نور – دریای حربده محمود آباد – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
استقلال علی آباد گلستان-شهرآهن خواف – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
کیان اراک- آسمان مشهد – ساعت ۱۴- ورزشگاه ۵ مرداد اراک
شریعت نوین مشهد – بادامک قائن – ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
شهدای مقاومت جویبار – مقاومت تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کریمی جویبار
ستارگان مردان پاشا – سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴- ورزشگاه شریعتی کرج
سردارجنگل صومعه سرا-کیا پارس تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهروند رامسر – شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران رامسر
آلومینیوم پارس ساوه- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی ساوه
ذوب آهن اردبیل-نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اردبیل
نفت ایرانیان-شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
اوحدی مراغه – آکادمی کیای تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مراغه
عقاب تبریز – خورشید مهر قروه کردستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز
ون پارس نقش جهان-امیداوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه آرارات اصفهان

 

چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹
کاویان نقده-کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی نقده
مینو خرمدره زنجان-ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
داماش پارسه تهران- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه عطرسیب تهران
گرین کشاورز نهاوند – ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
فرهنگ رامهرمز- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی رامهرمز
شاهین تهران – سولدوز نقده – ساعت ۱۴- ورزشگاه شاهین تهران
شاهین لردگان-شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی لردگان
ستارگان کرمانشاه – خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه
پیروزی نگین خورموج-پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خورموج
پرسپولیس نوین دزفول-شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
شهرداری بروجرد – پویا شوش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری بروجرد
صنعت فولاد اصفهان-پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه زمین دانشگاه اصفهان
خلیج فارس میناب-رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
استوک مرودشت-آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مرودشت
سنگ آهن بافق یزد-عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق
هرنگ جوان بستک هرمزگان-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک

 

برنامه هفته پنجم:

 

یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹
دریای حربده محمود آباد-کیان اراک- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سمیرغ سیمرغ
مقاومت تهران – شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد تهران
آسمان مشهد – استقلال علی آباد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
بادامک قائن- شهروند نور- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر قائن
جام جم بیله سوار – گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار
سیمان شاهرود – شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شاهرود
کیا پارس تهران- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه زمزم تهران
سولدور نقده – شهروند رامسر – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی نقده
شهید اورکی اسلامشهر-ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
سوهان محمد قم- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه یادگار امام قم
عقاب شیراز- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری فریدونکنار-سردار جنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
شهدای گروس بیجار- کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
آکادمی کیا تهران – ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
نیکان مهر تهران-عقاب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد

 

دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹
ستارگان سیمرغ البرز-شاهین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شریعتی کرج
کانیاو اشنویه – اوحدی مراغه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اشنویه
شهرآهن خواف – داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب خواف
شهدای چوار۶۵ ایلام-پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴- ورزشگاه عدالت ایلام
رز موکت بروجن-پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بروجن
خلیج فارس ماهشهر – شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ماهشهر
پویا شوش- شاهین لردگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
پرسپولیس برازجان-ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
رضوانی اصفهان- استوک مرودشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه قیام زرین شهر
ستارگان آژند آذربایجان-نفت ایرانیان – ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز
آبی پوشان شمس کیش- هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
فولاد هرمزگان- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
پردیس خرم آباد- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد
پرسپولیس شیراز- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه دستغیب شیراز

 

طبق برنامه دبدار معوقه  از هفته اول در بهمن ماه برگزارخواهد شد.

جمعه ۱۷ بهمن ۹۹

پویا شوش – پرسپولیس نوین دزفول ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه