رفتن به بالا
  • شنبه - 28 خرداد 1401 - 11:06
  • کد خبر : ۱۲۳۸۶
  • چاپ خبر : برنامه مسابقات سه هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

برنامه مسابقات سه هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال ایران با برگزاری مسابقات در دو گروه و در شهر های مختلف ایران به کار خود پایان داد تا نمایش چهره کامل صعود و سقوط کنندگان از این دوره از مسابقات به هفته پایانی کشیده شود. در این بین شرایط پیش روی دو تیم پرطرفدار سردار بوکان و آوالان کامیاران را برای فرار از سقوط به دسته پایین تر مورد بررسی قرار خواهیم داد. در گروه الف این رقابت ها تیم های نفت و گاز گچساران، علم و ادب تبریز، سپیدرود رشت، اسپاد تهران، فولاد نوین اهواز، شهرداری بندرعباس، شهرداری همدان، مس نوین کرمان، ملی حفاری اهواز، آوالان کامیاران، ایران جوان بوشهر، امید گناوه، ویستا توربین تهران، و محتشم تبریز قرار دارند.

برنامه مسابقات سه هفته پایانی مرحله دوم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

برنامه مسابقات سه هفته پایانی مرحله دوم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته شانزدهم تا هجدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور به شرح زیر اعلام شد:

با توجه به رای صادره از کمیته محترم استیناف در خصوص تجدید دیدار دو تیم پارسا صنعت شرق-نوین کشاورز علی آباد، تاریخ برگزاری مسابقه فوق روز پنجشنبه ۲ تیر ماه برگزار می شود و ورزشگاه محل برگزاری این دیدار متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

معوقه از هفته هشتم:
پنجشنبه ۲ تیر
پارسا صنعت شرق-نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۹- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد.

 

هفته شانزدهم:
دوشنبه ۶ تیر
شهرداری فومن – علوی خرمدره زنجان- ساعت ۱۹- ورزشگاه سردار جنگل رشت
پانیک گیلان -داماشیان گیلان- ساعت ۱۹- ورزشگاه پوریای ولی تالش
بنیامین ورزشی تهران- ستاره اتحاد تبریز- ساعت ۱۹- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
آرتام تبریز- مقاومت آستارا- ساعت ۱۹- ورزشگاه شهرداری تبریز
سردار بوکان- اتحاد کامیاران- ساعت ۱۹- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
سامیت تهران- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۹- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نفت و گاز گچساران- استقلال شوش- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه نفت اهواز
سپاهان نوین ایذه- نفت امیدیه- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه تختی ایذه
فرهنگ رامهرمز- یزد لوله- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه تختی رامهرمز
سپاهان نوین اصفهان – کیان اراک- ساعت ۲۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان

سه شنبه ۷ تیر

شادکام مشهد- جواد نوین ساری- ساعت ۱۹- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
ستارگان مردان پاشا-شاهین بجنورد- ساعت ۱۹- ورزشگاه انقلاب کرج
دریای بابل – مقاومت تهران- ساعت ۱۹- ورزشگاه هفت تیر بابل
آریو اسلامشهر- نوین کشاورز علی آباد – ساعت ۱۹- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
کیا تهران-پارسا صنعت شرق- ساعت ۱۹- ورزشگاه بعثت تهران

 

هفته هفدهم
یکشنبه ۱۲ تیر

نوین کشاورز علی آباد – پارسا صنعت شرق- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه آزادی گنبد
شاهین بجنورد- شادکام مشهد- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
مقاومت تهران- ستارگان مردان پاشا – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
آریو اسلامشهر- دریای بابل – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
جوان نوین ساری – کیا تهران- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهدا ساری
علوی خرمدره زنجان- داماشیان گیلان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
اتحاد کامیاران – بنیامین ورزشی تهران- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مقاومت آستارا – سردار بوکان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا
شهرداری فومن- آرتام تبریز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
ستاره اتحاد تبریز – پانیک گیلان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهرداری تبریز
یزد لوله – نفت امیدیه- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد
کیان اراک – سامیت تهران- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه پالایشگاه اراک
استقلال شوش – سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه تختی شوش
فرهنگ رامهرمز- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه تختی رامهرمز
فولاد هرمزگان- سپاهان نوین ایذه- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

 

هفته هجدهم
شنبه ۱۸ تیر

ستارگان مردان پاشا- آریو اسلامشهر- ساعت ۲۰- ورزشگاه انقلاب کرج
شادکام مشهد- مقاومت تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
کیا تهران- شاهین بجنورد- ساعت ۲۰- ورزشگاه بعثت تهران
پارسا صعت شرق- جواد نوین ساری- ساعت ۲۰- ورزشگاه آزادی تربت حیدریه
دریای بابل – نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۲۰- ورزشگاه هفت تیر بابل
سردار بوکان- شهرداری فومن- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
بنیامین ورزشی تهران- مقاومت آستارا- ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
پانیک گیلان – اتحاد کامیاران- ساعت ۲۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش
داماشیان گیلان- ستاره اتحاد تبریز- ساعت ۲۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
آرتام تبریز- علوی خرمدره زنجان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهرداری تبریز
سپاهان نوین اصفهان – فرهنگ رامهرمز- ساعت ۲۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
سامیت تهران- استقلال شوش- ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
سپاهان نوین ایذه -کیان اراک- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی ایذه
نفت امیدیه – فولاد هرمزگان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدای نفت امیدیه
نفت و گاز گچساران- یزد لوله- ساعت ۲۰- ورزشگاه نفت اهواز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه