رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
  • کد خبر : ۹۷۰۴
  • چاپ خبر : برنامه زمانبندی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان ایران اعلام شد
از سوی فدراسیون؛

برنامه زمانبندی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان ایران اعلام شد

ذبیح الله پورشیب ملی پوش ایلامی تیم ملی کاراته ایران پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا گفت: 9 امتیاز من را ندادند و حریف من با کوچک‌ترین حرکت امتیاز می‌گرفت.

برنامه بازی ها، زمانبندی ، وزن کشی و انجام تست pcr لیگ برتر کاراته آقایان ایران از سوی فدراسیون  اعلام شد.

برنامه بازی ها، زمانبندی ، وزن کشی و انجام تست PCR مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان ایران از سوی فدراسیون  اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون با توجه به روز هایی که برای برگزاری مسابقات لیگ برتر و انجام تست PCR اعلام کرده بود برنامه زمانبندی مسابقات را نیز به شرح زیر اعلام کرد:

لیگ برتر کاراته آقایان با حضور ۲۳ تیم در قالب ۸ گروه برگزار میشود که گروه یک الی چهار روز چهارشنبه ۱۳ اسفند مسابقات خود را با برگزاری ۱۲ دیدار و گروه پنج الی هشت روز پنج شنبه ۱۴ اسفند مسابقات خود را با برگزاری ۱۱ دیدار پیگیری خواهند کرد تا هشت تیم راه یافته به مرحله نهایی روز جمعه ۱۵ اسفند ماه مسابقات خود را انجام دهند تا قهرمان سومین دوره مسابقات لیگ برتر (جام ولایت) شناخته شود.

تیم های گروه های یک الی چهار روز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه برای انجام تست، وزن کشی و قرنطینه طی این بازه زمانی باید اقدام کنند: گروه یک و دو از ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۳۰ برای انجام پذیرش، تست و وزن کشی؛ گروه سه و چهار از ساعت ۸:۳۰ الی ۹:۳۰ برای انجام پذیرش، تست و وزن کشی به هتل بابا طاهر تهران مراجعه کنند.

تیم های گروه های پنج الی هشت روز چهارشنبه شنبه ۱۳ اسفند ماه برای انجام تست، وزن کشی و قرنطینه طی این بازه زمانی باید اقدام کنند: گروه پنج و شش از ساعت ۸ الی ۹ برای انجام پذیرش، تست و وزن کشی؛ گروه هفت و هشت از ساعت ۹ الی ۱۰ برای انجام پذیرش، تست و وزن کشی به هتل بابا طاهر تهران مراجعه کنند.

روز اول مسابقات:

گروه یک: 

۱.شهر ورزش کرمانشاه در مقابل پاس مازندران، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

۲.پاس مازندران در مقابل علمی کاربردی کرمان، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

۳.علمی کاربردی کرمان در مقابل شهر ورزش کرمانشاه، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۶ مسابقه کومیته

گروه دو:

۴.شهرداری بندر انزلی در مقابل صنعت مس کرمان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

۵. صنعت مس کرمان در مقابل هیات کاراته کرمانشاه، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

۶. هیات کاراته کرمانشاه در مقابل شهرداری بندر انزلی، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۶ مسابقه کومیته

گروه سه:

۷. بیمه سرمد در مقابل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت، ساعت ۹ کاتا و ساعت ۱۳ کومیته

۸. باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۵ مسابقه کومیته

۹. شوتوکان IMA ایران در مقابل بیمه سرمد، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۷ مسابقه کومیته

گروه چهار:

۱۰. زنده رود سبز اصفهان در مقابل جاویدان کن شی کان، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

۱۱. جاویدان کن شی کان در مقابل هیات کاراته استان اردبیل، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۵ مسابقه کومیته

۱۲. هیات کاراته استان اردبیل در مقابل زنده رود سبز اصفهان، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۷ مسابقه کومیته

روز دوم مسابقات:

گروه پنج:

۱.تیم سردار شهید همدانی در مقابل مس رفسنجان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۱:۳۰ مسابقه کومیته

۲. صنعت مس رفسنجان در مقابل تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳:۳۰ مسابقه کومیته

۳. تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی در مقابل سردار شهید همدانی، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و‌ ساعت ۱۵:۳۰ مسابقه کومیته

گروه شش:

۴. هیات کاراته مرکزی در مقابل مانی خالق ایرانیان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۱:۳۰ مسابقه کومیته

۵. مانی خالق ایرانیان در مقابل عقاب بروجرد، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳:۳۰ مسابقه کومیته

۶. عقاب بروجرد در مقابل هیات کاراته مرکزی، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۵:۳۰ مسابقه کومیته

گروه هفت:

۷. هیات کاراته استان کردستان در مقابل شوتوکان FSK، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲:۳۰ مسابقه کومیته

۸. شوتوکان FSK در مقابل گروه سرمایه گزاری و مهندسی کای دای، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴:۳۰ مسابقه کومیته

۹. گروه سرمایه گزاری و مهندسی کای دای در مقابل هیات کاراته استان کردستان، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۶:۳۰ مسابقه کومیته

گروه هشت:

۱۰. آکادمی مبارزان رشت در مقابل دال WMMF کرمانشاه، دور رفت، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲:۳۰ مسابقه کومیته

۱۱. دال WMMF کرمانشاه در مقابل آکادمی مبارزان رشت، دور برگشت، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴:۳۰ مسابقه کومیته

از هر گروه یک تیم به مرحله نهایی صعود میکند که مسابقات خود را روز جمعه ۱۵ اسفند ماه برگزار خواهند کرد تا تیم قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه