رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
  • کد خبر : ۱۱۵۷۶
  • چاپ خبر : اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان
از سوی فدراسیون منتشر شد؛

اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان

به گزارش یاریزان؛ مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان زنان ایران از روز گذشته در تهران آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. به همین ترتیب با نظر «مریم ایراندوست» سرمربی تیم ملی ۲۷ بازیکن از پانزده استان کشور برای شرکت در اردو به تیم ملی دعوت شده‌اند که اسامی آن‌ها به شرح زیر است: سمانه چهکندی (خراسان رضوی)، افسانه چترنور، شبنم بهشت، سارا ظهرابی‌نیا (کرمان)، کوثر عنبری، حدیث بساط شیر (ایلام)، زهره کودایی (خوزستان)، نرگش سبکتکین، هاجر دباغی، گلنوش خسروی، مریم رهیده، زهرا سربالی، فاطم عادلی، مینا نافعی (اصفهان)، غزاله بنی طالبی (چهار محال بختیاری)، فاطمه اردستانی (تهران)، ثنا صادقی (کرمانشاه)، ملیکا محمدی (فارس) زهره جلالی (کردستان)، آرزو غیبی، الهام عبدالرحمان (آذربایجان غربی)، فاطمه امینه برازجانی (بوشهر)، ملیکا متولی، رها یزدانی (مازندران)، زهرا خواجوی، مرضیه نیکخواه (همدان)، بهناز طاهرخانی (قزوین) مریم ایراندوست درباره همگروهی تیم ملی فوتبال بانوان با تیم های اردن و بنگلادش گفت: قرعه خوبی بود. همه تیم ها با آمادگی کامل در عرصه قهرمانی آسیا گام می گذارند و ما نیز قصد داریم با بازیکنان مبارز و جنگنده وارد این عرصه شویم. تیم ملی فوتبال بانوان نیاز به بازیکنانی دارد که دلشان با تیم ملی بوده و از هیچ تلاشی برای موفقیت و پیروزی تیم دریغ نمی کنند. در واقع میل به پیروزی در بازیکنان باعث خواهد شد تا کادر فنی و تیم ملی فوتبال بانوان به هدفش که همانا صعود به مراحل بالاتر رقابتهای قهرمانی آسیا است، برسیم.

اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران با اعلام لیست اسامی بازیکنان دعوت شده از دهم شهریورماه آغاز می‌شود. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران از ششم تا شانزدهم شهریور در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود.   به این منظور لیست اسامی بازیکنان به شرح زیر از سوی […]

اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران با اعلام لیست اسامی بازیکنان دعوت شده از دهم شهریورماه آغاز می‌شود.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران از ششم تا شانزدهم شهریور در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود.

 

به این منظور لیست اسامی بازیکنان به شرح زیر از سوی مریم ایراندوست سرمربی این تیم جهت حضور در اردو اعلام شد:

سمانه چهکندی، سارا دیدار، فاطمه عباسی/ خراسان رضوی
افسانه چترنور، شبنم بهشت، سارا ظهرابی نیا/ کرمان
مرضیه نیکخواه/ ایلام
زهره کودایی، رقیه جلال نسب / خوزستان
هاجر دباغی، گلنوش خسروی، زهرا سربالی، فاطمه عادلی، نگین زندی، مینا نافعی، سحر رمضانی/ اصفهان
غزاله بنی طالبی/ چهارمحال و بختیاری
یاسمن فرمانی و ستاره قهرمانی / تهران
زهرا قنبری و ثنا صادقی/ کرمانشاه
ملیکا محمدی/ فارس
زهره جلالی / کردستان
الهام عبدالرحمان و مریم یکتایی/ آذربایجان غربی
فاطمه امینه برازجانی/ بوشهر
ملیکا متولی/ مازندران
زهرا خواجوی/ همدان
بهناز طاهرخانی/ قزوین
سیده زهرا معصومی/ گیلان

گفتنی است بازیکنان دعوت شده باید صبح روز چهارشنبه ۱۰ شهریور با حضور در هتل آکادمی خود را به کادر فنی معرفی کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه