رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  • کد خبر : ۷۶۷۶
  • چاپ خبر : نتایج کامل لیگ برتر والیبال ایران / صدر تغییر نکرد، راه‌یاب ملل کردستان استراحت داشت
در پایان هفته هفتم؛

نتایج کامل لیگ برتر والیبال ایران / صدر تغییر نکرد، راه‌یاب ملل کردستان استراحت داشت

در سالن 1200 نفری تیم راه یاب ملل مریوان پس از پیروزی مقابل تیم شهداب یزد، مقدمات صعود به سوپر لیگ والیبال باشگاه های کشور را فراهم کرد.

هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان با پنج دیدار در شهرهای یزد، اردکان، ارومیه، رامسر و قزوین پیگیری شد و شهداب یزد با شکست پیکان در بازی خانگی، صعود ۳ پله‌ای در جدول داشت.

هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان با پنج دیدار در شهرهای یزد، اردکان، ارومیه، رامسر و قزوین پیگیری شد و شهداب یزد با شکست پیکان در بازی خانگی، صعود ۳ پله‌ای در جدول داشت.

به گزارش یاریزان؛ هفته هفتم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، امروز (چهارشنبه) با برتری تیم‌های شهداب یزد، فولاد سیرجان، فولاد مبارکه سپاهان، لبنیات هراز آمل و هورسان رامسر مقابل حریفان پیگیری شد.

در پایان هفته هفتم لیگ برتر، تیم‌های فولاد سیرجان (۶ برد و ۱۹ امتیاز)، فولاد مبارکه سپاهان (۶ برد و ۱۷ امتیاز) و شهداب یزد (پنج برد و ۱۴ امتیاز) در رتبه‌های اول تا سوم قرار گرفتند. در انتهای جدول نیز تیم‌های آذرباتری ارومیه و راه‌یاب ملل کردستان بدون برد و امتیاز در جایگاه‌های سیزدهم و چهاردهم قرار دارند.

دیدار تیم‌های سایپا تهران و شهرداری ورامین از هفته هفتم لیگ برتر والیبال به دلیل مثبت اعلام شدن تست کرونای تعدادی از اعضای کادر فنی و بازیکنان نماینده ورامین برگزار نشد. تیم‌های راه‌یاب ملل کردستان و شهرداری ارومیه نیز این هفته استراحت داشتند.

نتایج کامل هفته هفتم لیگ برتر به شرح زیر است:

شهداب یزد ۳ – پیکان تهران یک
(۲۵ بر ۱۴، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳)

خاتم اردکان ۲ – لبنیات هراز آمل ۳
(۲۵ بر ۲۰، ۲۱ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۴ و ۱۳ بر ۱۵)

آذرباتری ارومیه صفر – فولاد سیرجان ۳

(۱۹ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)

هورسان رامسر ۳ – شهرداری گنبد یک
(۲۵ بر ۲۲، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰)

شهرداری قزوین صفر – فولاد مبارکه سپاهان ۳
(۱۹ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۷ بر ۲۵)

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه