رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  • کد خبر : ۶۵۷۹
  • چاپ خبر : خانم گل فوتسال آسیا : بدنبال هت تریک قهرمانی در آسیا هستیم

خانم گل فوتسال آسیا : بدنبال هت تریک قهرمانی در آسیا هستیم

فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان را اعلام کرد که در این بین نام خانم گل کرمانشاهی آسیا نیز دیده می شود.

خانم گل فوتسال آسیا با اشاره به در پیش بودن رقابت های فوتسال بانوان جام ملت های آسیا گفت: در این دوره از رقابت ها بدنبال هت تریک قهرمانی در آسیا هستیم.

خانم گل فوتسال آسیا با اشاره به در پیش بودن رقابت های فوتسال بانوان جام ملت های آسیا در کویت، گفت: در این دوره از رقابت ها بدنبال هت تریک قهرمانی در آسیا هستیم.

به گزارش یاریزان؛ سارا شیربیگی خانم گل فوتسال آسیا در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، سال ۱۳۹۸ را سالی پربار برای فوتسال بانوان در ایران دانست و اظهار کرد: در این سال بهترین رقابت‌های چهارده دوره گذشته لیگ برتر بانوان را داشتیم که به پویایی فوتسال بانوان کمک زیادی کرد.

بازیکن کرمانشاهی تیم لیگ برتری هیات فوتبال خراسان رضوی تصریح کرد: کیفیت بازی‌های این دوره از لیگ به حدی بود که هنوز نمی‌توان بطور قطع گفت که کدام یک از چهار تیم مرحله پلی آف قهرمان می‌شود.

وی بابیان اینکه در این دوره از رقابت‌های لیگ چند بازیکن جوان مستعد شناسایی و به تیم ملی راه یافتند، عنوان کرد: در یکی دو سال اخیر نظراتی از سوی برخی کارشناسان درباره افزایش میانگین سنی بازیکنان تیم ملی و نگرانی از دور شدن این تیم از شرایط آرمانی چندسال گذشته‌اش مطرح می‌شود، برای همین پویایی لیگ برتر به ورود بازیکنان جوان و تازه نفس به تیم ملی کمک می‌کند.

ملی پوش فوتسال بانوان تصریح کرد: البته هنوز به شرایط بحرانی در تیم ملی نرسیده‌ایم و از سوی دیگر اخیرا هم فدراسیون روی رده سنی پایه تمرکز کرده که می‌توان به آینده تیم ملی خوشبین بود.

وی در ادامه به در پیش بودن رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰ که قرار است به میزبانی کویت برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت: در تلاشیم تا در این رقابت‌ها بتوانیم هتک قهرمانی در آسیا را بدست آوریم، هرچند که کار بسیار سختی در پیش داریم.

عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران یادآورشد: البته با توجه به شیوع بیماری کرونا احتمال تعویق این رقابت ها نیز وجود دارد که می‌تواند فرصت خوبی برای تقویت تیم ملی در اختیار ما قرار دهد.

وی اضافه کرد: متاسفانه پس از رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۸ به مدت ۹ ماه هیچ اردویی برای بازیکنان تیم ملی برگزار نشد و بگونه‌ای تیم ملی رها شد. بعد از آن نیز به مسابقات روسیه رفتیم که به دلیل عدم نداشتن اردوهای آمادگی نتیجه خوبی نگرفتیم.

ملی پوش کرمانشاهی فوتسال ایران تصریح کرد: با این وجود از سال ۲۰۱۸ تاکنون کار چندانی روی تیم ملی فوتسال بانوان انجام نشده و برای همین دشوار است بتوانیم دوباره قهرمانی را بدست آوریم.

وی عنوان کرد: طبق برنامه ریزی فدراسیون قرار بود از اسفند ماه اردوهای تیم ملی برگزار شود که به دلیل کرونا لغو شد، لذا بعید می‌دانم با دو ماه تمرین تیم ملی به شرایط ایده آل برسد و برای قهرمانی برود، ار طرف دیگر دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ برتر باقی مانده که باید پس از کرونا آنها را برگزار کنیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه