رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲
  • کد خبر : ۴۰۰۳
  • چاپ خبر : یک امتیاز شیرین خارج از خانه برای بعثت کرمانشاه + جدول

یک امتیاز شیرین خارج از خانه برای بعثت کرمانشاه + جدول

جدول لیگ دسته دوم فوتبال بعثت کرمانشاه

در هفته بیست و یکم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم فوتبال بعثت کرمانشاه یک امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کرد.   به گزارش یاریزان؛ تیم های فوتبال شهدای بابلسر و بعث کرمانشاه عصر امروز چهارشنبه ۸ اسفند در ورزشگاه علیزاده شهر بابلسر به مصاف یکدیگر رفتند که ۲ تیم در پایان ۹۰ […]

در هفته بیست و یکم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم فوتبال بعثت کرمانشاه یک امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کرد.

 

به گزارش یاریزان؛ تیم های فوتبال شهدای بابلسر و بعث کرمانشاه عصر امروز چهارشنبه ۸ اسفند در ورزشگاه علیزاده شهر بابلسر به مصاف یکدیگر رفتند که ۲ تیم در پایان ۹۰ دقیقه مسابقه به تساوی رضایت داده و امتیازات را تقسیم کردند.

گل های تیم بعثت کرمانشاه در این مسابقه توسط ایوب سبحانی پور از روی نقطه پنالتی و وحید نجفی هر ۲ در نیمه دوم به ثمر رسید.

تیم بعثت کرمانشاه با این تساوی ۲۷ امتیازی و در مکان ششم جدول رده بندی گروه دوم قرار گرفت، تیم شهدای بابلسر نیز ۲۲ امتیازی و در مکان یازدهم ایستاد.

در این گروه تیم های آرمان گهر سیرجان با ۳۴ امتیاز، نیروی زمینی تهران و پاس همدان نیز هر کدام با ۳۰ امتیاز به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار دارند.

تیم بعثت کرمانشاه در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور روز چهارشنبه هفته آینده ۱۵ اسفند در دیداری حساس باید به مصاف نیروی زمینی تهران تیم دوم و ۳۰ امتیازی گروه برود.

 

تیم فوتبال بعثت کرمانشاه در این دوره از رقابت‌ها در گروه ب قرار گرفته و با تیم‌های، جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر، نفت و گاز گچساران، پاس همدان، بعثت کرمانشاه، نیروی زمینی تهران، خیبر خرم آباد، شهدای بابلسر، نفت امیدیه، شهرداری فومن، پرسپولیس گناوه، شهرداری بندرعباس و صبای قم به رقابت خواهد پرداخت.

 

در هفته بیست و یکم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم فوتبال بعثت کرمانشاه یک امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کرد.

جدول لیگ دسته دوم فوتبال بعثت کرمانشاه

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه