رفتن به بالا
  • سه شنبه - 29 شهریور 1401 - 14:10
  • کد خبر : ۱۳۵۷۲
  • مشاهده :  24 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه مسابقات فوتبال قهرمانی نونهالان باشگاه های ایران اعلام شد

برنامه مسابقات فوتبال قهرمانی نونهالان باشگاه های ایران اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ اردوی تیم ملی فوتبال زیر 15سال پسران ایران از 12 تا 16 تیرماه در مجموعه علمی و صنعتی شهریار تهران برگزار می‌شود. نام ایلیا رحمانی فوتبالیست اهل شهرستان سلماس از استان آذربایجان غربی که عضو تیم فوتبال آکادمی کیا میباشد در این لیست دیده می شود. وی از رده نونهالان در اردوی های تیم ملی حاضر بوده است. لیست اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: آذربایجان غربی ایلیا رحمانی

سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

برنامه مسابقات فصل جدید قهرمانی فوتبال نونهالان باشگاه های ایران اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول:
چهارشنبه ۲۰ مهر

آرمان شیراز- خلیج فارش نوین شیراز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه گویوم شیراز
پارسو… اهواز- اریان اهواز- ساعت ۱۷- ورزشگاه تختی اهواز
دوستی مهر تهران- کیا تهران- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه زمزم تهران
متین بابل- شاهین آمل- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه موزیرج بابل

پنجشنبه ۲۱ مهر
فولاد خوزستان- آینده سازان اصفهان- ساعت ۱۷- ورزشگاه اختصاصی اهواز
عقاب زاگرس کرمانشاه- پارس برازجان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
مس کرمان- مس رفسنجان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهداء کرمان
خلیج فارس شیراز- ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
وصال شیراز- استقلال نوین یاسوج – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
نوین فولاد یزد- سپاهان اصفهان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
بادامکی مشهد- استیل البرز آق قلا – ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه مشهد
پدیده ساری- پیشگامان مشهد – ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه اختصاصی ساری
شهروند نور- یاران خداداد مشهد- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه ناطق نوری نور
دبیری تبریز- مهدیه تبریز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه مرزداران تبریز
ملوان بندر انزلی- شهرداری اردبیل – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

هفته دوم
پنجشنبه ۲۸ مهر
پارسو.. اهواز – آرمان شیراز – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی یک اهواز
آینده سازان اصفهان- خلیج فارس نوین شیراز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
آریان اهواز- عقاب زاگرس کرمانشاه – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ملی و حفاری اهواز
پارس برازجان- فولاد خوزستان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی برازجان
خلیج فارس شیراز- مس کرمان – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
استقلال نوین یاسوج مس رفسنجان – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی یاسوج
سپاهان اصفهان- وصال شیراز – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه صفائیه صفائیه
متین بابل- بادامکی مشهد- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه موزیرج بابل
پیشگامان مشهد- استیل البرز آق قلا- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی یک مشهد
شاهین آمل- شهروند نور – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه دانشگاه آزاد آمل
کیا تهران- عقاب زاگرس نوین کرمانشاه- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه بعثت تهران
مهدیه تبریز- ملوان بندر انزلی – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه مرزداران تبریز
شهرداری اردبیل- دوستی مهر تهران – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شاهواری اردبیل

جمعه ۲۹ مهر
یاران خداداد مشهد- پدیده ساری- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی یک مشهد

شنبه ۳۰ مهر
ایمان سبز شیراز – نوین فولاد یزد- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه