رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 دی 1397 - 19:40
  • کد خبر : ۳۷۱۴
  • چاپ خبر : ۱۳ پروژه ورزشی استان آذربایجان غربی در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد

۱۳ پروژه ورزشی استان آذربایجان غربی در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد

سرپرست گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از افتتاح 13 پروژه ورزشی با اعتبار 152میلیارد ریال به مناسبت چهلّمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان آذربایجان غربی خبرداد.

  سرپرست گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی با اعتبار ۱۵۲میلیارد ریال به مناسبت چهلّمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان آذربایجان غربی خبرداد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ مهندس شهرام عباسی در تشریح این خبر گفت: از ۱۳ پروژه قابل افتتاح در […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

سرپرست گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی با اعتبار ۱۵۲میلیارد ریال به مناسبت چهلّمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان آذربایجان غربی خبرداد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ مهندس شهرام عباسی در تشریح این خبر گفت: از ۱۳ پروژه قابل افتتاح در دهه فجر امسال، ۹ پروژه از پروژه های استانی اداره کل و ۴ پروژه از پروژه های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است که در ۷۵هزار و ۲۳۰ مترمربع و با مجموع اعتبار ۱۵۲میلیارد ریال اجرا شده اند.

وی ادامه داد: زمین پرتاب‌های دوومیدانی، سالن ورزشی کاراته محله ۶۰طناب و تکمیل پیست اسکی خوشاکو در ارومیه، زورخانه و دیوارکشی ۱۴هکتاری در خوی، سالن ورزشی سقف کوتاه در نقده، زمین روباز ساتیلمیش محمدلوی میاندوآب، سالن ورزشی سقف کوتاه پیرانشهر و تکمیل سالن ورزشی چندمنظوره سرو توسط اداره کل اجرا وافتتاح خواهند شد.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

سرپرست گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اظهار کرد: همچنین فاز اول استادیوم ۵۰۰۰نفری آزادی و استادیوم گوگ تپه در مهاباد، سالن ورزشی در فیرورق خوی و سالن ورزشی قره قشلاق سلماس نیز توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اجرا و افتتاح خواهد شد.

عباسی در خاتمه گفت: با افتتاح این پروژه‌ها، سرانه ورزشی استان افزایش قابل توجهی خواهد یافت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی