رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸
  • کد خبر : ۳۷۱۰
  • مشاهده :  381 بازدید
  • چاپ خبر : اسامی نهایی فرنگی‌کاران ایلام، کردستان و کرمانشاه برای حضور در جام تختی اعلام شد

اسامی نهایی فرنگی‌کاران ایلام، کردستان و کرمانشاه برای حضور در جام تختی اعلام شد

با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اسامی نهایی فرنگی کاران کشورمان و با حضور ورشکارانی از ایلام، کردستان و کرمانشاه برای شرکت در جام تختی به شرح زیر منتشر شد:

با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اسامی نهایی فرنگی‌کاران برای حضور در جام تختی اعلام شد.   به گزارش یاریزان؛ اسامی نهایی فرنگی کاران ایران برای حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی که روزهای ۴ و ۵ بهمن ماه در اندیمشک برگزار می‌شود، اعلام شد.   با تصمیم کادر فنی تیم ملی […]

با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اسامی نهایی فرنگی‌کاران برای حضور در جام تختی اعلام شد.

 

به گزارش یاریزان؛ اسامی نهایی فرنگی کاران ایران برای حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی که روزهای ۴ و ۵ بهمن ماه در اندیمشک برگزار می‌شود، اعلام شد.

 

با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اسامی نهایی فرنگی کاران کشورمان و با حضور ورشکارانی از ایلام، کردستان و کرمانشاه برای شرکت در جام تختی به شرح زیر منتشر شد:

 

۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری (تهران) علیرضا اسدی (اصفهان) بهزاد شیرمرد (خوزستان) سعید سید احمدیان (خوزستان) رضا خدری(البرز)

۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) علیرضا نجاتی (قم) علیرضا کارگر (فارس) شیرزاد بهشتی طلا(توابع تهران) بهروز ملکی (خوزستان) رضا مردی(قم) – محمد محرابی(البرز)

۶۳ کیلوگرم: محسن حاجی پور (مازندران) محمد نوربخش (تهران) میثم دلخانی (فارس) سامان عبدولی (خوزستان) کرامت عبدولی (خوزستان) امید قادری فریمانی(خراسان رضوی)

۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی(خوزستان) یوسف حسینوند (خوزستان) حسین اسدی (خوزستان) وحید میرفتح اللهی (توابع تهران) احمد خراسانی (خوزستان) بهرام معروف خانی(اردبیل)

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) علی ارسلان (مازندران) عرفان سعادتی فر (تهران) عابد بابکان (البرز) اشکان سعادتی فر (توابع تهران) محمدرضا آقانیا (مازندران)

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) رسول گرمسیری(خوزستان) علی نوروزی (توابع تهران) سامان نجم سهیلی (لرستان) حمیدرضا جعفری (فارس) شایان عفیفی(آذربایجان شرقی)

۸۲ کیلوگرم: یوسف قادریان (البرز) مهدی ابراهیمی (قم) پیام بویری (خوزستان) هادی علیزاده پورنیا (قم) جمال اسماعیلی (تهران) عباس مهدی زاده (اصفهان)

۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری(خوزستان) میلاد خسروی (اصفهان) علی خلیل زاده (مازندران) سامان عزیزی (کردستان) مهدی فلاح (تهران) بهروز هدایت (کرمانشاه)

۹۷ کیلوگرم: ادریس ابراهیمی (کردستان) ابوالفضل سید مهدوی (توابع تهران) حسن آریایی نژاد(مازندران) مهدی بالی (مازندران) محمد بیرانوند (خوزستان) محمد یگانه (ایلام)

۱۳۰ کیلوگرم: شهاب قوره جیلی (تهران) امیر قاسمی منجزی (خوزستان) علی اکبر یوسفی(مازندران) امیرمحمد حاجی پور (مازندران) مسعود نعمت چکانی (خوزستان)شادمان عظیمی (فارس)

اعضای کمیته فنی: محمد بنا، ناصر نوربخش، ایرج اسفندیاری فر و حسام الدین جعفری
مربیان: رسول جزینیف، بهروز حضرتی پور، فرزاد ایمان علی زاده و عادل بالی تبار

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه