رفتن به بالا
  • یکشنبه - 31 تیر 1397 - 17:37
  • کد خبر : ۳۲۴۵
  • چاپ خبر : تزریق ۲۰ میلیارد تومان به نبض ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه
در دیدار با وزیر ورزش و جوانان؛

تزریق ۲۰ میلیارد تومان به نبض ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه

  در دیدار استاندار آذربایجان غربی و مدیرکل ورزش و جوانان استان با وزیر ورزش و جوانان از اختصاص بودجه ویژه و سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه و افتتاح این ورزشگاه خبرداد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ محمدمهدی شهریاری استاندار و عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در دیدار استاندار آذربایجان غربی و مدیرکل ورزش و جوانان استان با وزیر ورزش و جوانان از اختصاص بودجه ویژه و سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه و افتتاح این ورزشگاه خبرداد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ محمدمهدی شهریاری استاندار و عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان صبح روز شنبه ۳۰ تیرماه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر سلطانی فر دیدار و درباره آخرین وضعیت ورزش و حوزه جوانان استان و نیز رفع کمبودها و نواقص بخصوص تکمیل پروژه های استادیوم ۱۵۰۰۰ نفری شهیدباکری ارومیه و ۵۰۰۰ نفری خوی ، مهاباد و میاندوآب گفتگو کردند.

محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در این دیدار گفت: تکمیل و افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه که یکی از مهمترین مطالبات استان بخصوص جوانان و نوجوانان عزیز می باشد برای ما در اولویت قرار دارد.

در این جلسه مشترک که قریب به یک ساعت به طول انجامید مقرر شد در کنار مساعدت ۵ میلیاردی استانداری، وزارت ورزش و جوانان نیز برای تسریع در شروع عملیات اجرایی تکمیل این ورزشگاه، ۱۵میلیارد تومان اعتبار به این امر تخصیص دهد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

همچنین در این جلسه با نظر وزیر ورزش و جوانان مقرر شد مهندس حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی طی هفته جاری یا هفته آینده برای بازدید از آخرین شرایط ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه و همچنین پروژه های زیر نظر این شرکت به استان آذربایجان غربی سفر کند.

استاندار آذربایجان غربی در خاتمه حمایت از برنامه ها و طرح های سازمان های مردم نهاد جوانان، توسعه منابع انسانی حوزه جوانان و حمایت از هیات های ورزشی را از دیگر اولویت های استان دانست و گفت: ما آمادگی کامل برای میزبانی مسابقات مهم و معتبر جهانی، بین المللی و آسیایی و نیز اردوهای تیم های ملّی را داریم.

در ابتدای این نشست دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان به تشریح وضعیت کلّی حوزه های ورزش و جوانان آذربایجان غربی و اهم مشکلات و نیازهای موجود پرداخت.

گفتنی است در این دیدار محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان و حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نیز حضور داشتند و به بیان نظرات خود پرداختند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی