رفتن به بالا
  • شنبه - 4 بهمن 1399 - 15:01
  • کد خبر : ۹۲۵۹
  • چاپ خبر : نماینده کردستان در لیگ دسته یک بدمینتون از کسب امتیاز ناکام ماند
پایان دور رفت به میزبانی کرمانشاه؛

نماینده کردستان در لیگ دسته یک بدمینتون از کسب امتیاز ناکام ماند

دور رفت رقابت های لیگ دسته یکم بدمینتون کشور در بخش آقایان روز گذشته به میزبانی کرمانشاه برگزار شد و نماینده کردستان در پایان دو روز تلاش از کسب امتیاز ناکام ماند. به گزارش یاریزان؛ مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون آقایان کشور تحت عنوان جام خلیج فارس در دور رفت طی روزهای دوم و سوم بهمن ماه به میزبانی شهرهای کرمانشاه ،مشهد، البرز و قائم شهر برگزار شد. در این مسابقات 11 تیم بصورت دوره ایی در چهار گروه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

دور رفت رقابت های لیگ دسته یک بدمینتون کشور در بخش آقایان روز گذشته به میزبانی کرمانشاه برگزار شد و نماینده کردستان در پایان دو روز تلاش از کسب امتیاز ناکام ماند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دور رفت رقابت های لیگ دسته یک بدمینتون ایران در بخش آقایان به میزبانی کرمانشاه برگزار شد و نماینده کردستان در پایان دو روز تلاش از کسب امتیاز ناکام ماند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون آقایان کشور تحت عنوان جام خلیج فارس در دور رفت طی روزهای دوم و سوم بهمن ماه به میزبانی شهرهای کرمانشاه ،مشهد، البرز و قائم شهر برگزار شد.

 

------------------------------------

در این مسابقات ۱۱ تیم بصورت دوره ایی در چهار گروه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

استان کردستان با یک نماینده تحت عنوان هیات بدمینتون کردستان در این دوره از رقابت ها حضور پیدا کرده و در گروه الف با تیم های طلوع پلاست پرشین تبریز و نماینده کرمانشاه هم گروه است.

خانه بدمینتون کردستان در دو دیدار خود در دور رفت این مسابقات که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد با دو شکست به کار خود پایان داد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

نتایج دور نخست گروه (الف) به شرح زیر است:
نماینده کرمانشاه ۲ – ۳ طلوع پلاست پرشین تبریز
نماینده کردستان ۱ – ۴ طلوع پلاست پرشین تبریز
نماینده کردستان ۲ – ۳ نماینده کرمانشاه

گفتنی است؛ مسابقات لیگ دسته یک آقایان جام خلیج فارس با حضور ۱۱ تیم در چهار گروه بصورت دوره ای برگزار می شود و از هر گروه یک تیم به مرحله پایانی صعود می کند.

دور برگشت این مسابقات نهم بهمن ماه به میزبانی تبریز برگزار خواهد شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی