رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  • کد خبر : ۲۳۳۹
  • چاپ خبر : ملی پوش قایقران مهابادی : روند امیدوارکننده ای در اردوی اسپانیا دارم
پیش از مسابقات انتخابی المپيک ژاپن؛

ملی پوش قایقران مهابادی : روند امیدوارکننده ای در اردوی اسپانیا دارم

ملی پوش قایقران مهابادی در خصوص اردوی خود در کشور اسپانیا گفت: اردویی هم اکنون که در آن حضور دارم زیر نظر مربی ایتالیایی لوکا دووتی و ورزشکارانی از اسپانیا، ایرلند، کانادا، آرزژانتین، ترکیه، کرواسی، سوئیس در حال برگزاری هست.   به گزارش یاریزان؛ احمد احمدی ملی پوش قایقران مهابادی هدف از اردوی خود را […]

ملی پوش قایقران مهابادی در خصوص اردوی خود در کشور اسپانیا گفت: اردویی هم اکنون که در آن حضور دارم زیر نظر مربی ایتالیایی لوکا دووتی و ورزشکارانی از اسپانیا، ایرلند، کانادا، آرزژانتین، ترکیه، کرواسی، سوئیس در حال برگزاری هست.

 

به گزارش یاریزان؛ احمد احمدی ملی پوش قایقران مهابادی هدف از اردوی خود را آمادگی و حضور موفق در مسابقات جهانی مجارستان در شهریورماه امسال و انتخابی المپیک ژاپن دانست و ادامه داد: اولین دوره انتخابی المپیک شهریور سال آینده در دانمارک برگزار می شود و غیر از این مسابقات بازیهای آسیایی اندونزی نیز پیش رو است که امیدوارم با قدرت در آن شرکت کنم.

 

وی در خصوص تمرینات آمادگی خود اظهار داشت: خداروشکر تمرینات به صورت خیلی عالی در بعد تمرین روی آب، وزنه، هوازی و دوچرخه به صورت برنامه ریزی شده ادامه دارد و پیشرفت خیلی خوبی را در مسابقاتی که بین خودمان به صورت تمرینی برگزار کردیم داشته ام و مربیان رضایت کامل را دارند.

 

احمدی ادامه داد: در تمرینات سرعتی قایق نیز در بادهای زیاد و کم لوکا و آنالیزر تیم از سرعت قایقم راضی بوده و نسبت به حریفان سرعت قایق خوبی پیدا کرده ام و خداروشکر روند امیدوار کننده ایی را سپری کرده ام.

 

ملی پوش قایقران مهابادی تاکید کرد: تمرینات سخت ادامه دارد و انشالله بتوانم نتایج این زحمات رو با نتیجه درخشان در مسابقات پیش رو بگیرم.

 

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از امینی رئیس فدراسیون قایقرانی، مرادی دبیرکل و اتابکی رئیس کمیته بادبانی نهایت تشکر را بکنم چراکه  اگر کمک بزرگان نبود الان در این شرایط خوب تمرینی نبودم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه