رفتن به بالا
  • سه شنبه - 29 شهریور 1401 - 13:28
  • کد خبر : ۳۷۸۸
  • چاپ خبر : اشاعه فرهنگ دوچرخه سواران مهابادی در همایش سه شنبه های بدون خودرو

اشاعه فرهنگ دوچرخه سواران مهابادی در همایش سه شنبه های بدون خودرو

دوچرخه سواران مهابادی در همایش سه شنبه های بدون خودرو با هدف اشاعه فرهنگ صحیح شهرنشینی به خیابان آمدند. به گزارش یاریزان؛ سه شنبه های بدون خودرو پویشی است که با هدف استفاده کمتر از خودرو‌ های تک سرنشین و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی در بسیاری از شهر های ایران راه‌اندازی شده است. این همایش بصورت هفتگی و در برخی موارد در مناسب های خاص در مناطق و مسیر های مختلف شهری در شهرستان مهاباد برگزار می شود. دیاکو توتونچی رییس هیات دوچرخه‌سواری و دبیر کمیته ورزش همگانی مهاباد با بیان اینکه این برنامه به‌طور منظم در سه سال گذشته در سطح مهاباد برگزار شده است و روز به روز بیشتر با استقبال شهروندان مواجه شده است اظهار داشت: این برنامه با شروع سال تحصیلی جدید برای حضور بیشتر دانش‌آموزان از روز سه‌شنبه‌های به روزهای پنج‌شنبه موکول خواهد شد. یکی از شهروندان مهابادی که عضو پویش سه شنبه های بدون خودرو است با ارسال این فیلم به یاریزان از مسئولان مهابادی درخواست کرد تا علاوه بر مسیر کوتاه ایجاد شده، مسیرهای استاندارد دیگری را پیش بینی و اجرا کنند تا شهروندان بیشتری در این همایش بتوانند حاضر شوند. شایان ذکر است؛ آرش شهابی رئیس شورای شهر مهاباد در خردادماه سال جاری از تصویب طرح هایی همچون ایجاد دبیرخانه حمل و نقل پاک و مناسب سازی در سازمان حمل و نقل، ایجاد مسیر امن دوچرخه سواری، برگزاری جلسه تقدیر از افرادی که از دوچرخه برای تردد استفاده می‌کنند، خبر داده بود.

دوچرخه سواران مهابادی در همایش سه شنبه های بدون خودرو با هدف اشاعه فرهنگ صحیح شهرنشینی به خیابان آمدند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دوچرخه سواران مهابادی در همایش سه شنبه های بدون خودرو با هدف اشاعه فرهنگ صحیح شهرنشینی به خیابان آمدند.

به گزارش یاریزان؛ سه شنبه های بدون خودرو پویشی است که با هدف استفاده کمتر از خودرو‌ های تک سرنشین و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی در بسیاری از شهر های ایران راه‌اندازی شده است.

 

------------------------------------

این همایش بصورت هفتگی و در برخی موارد در مناسب های خاص در مناطق و مسیر های مختلف شهری در شهرستان مهاباد برگزار می شود.

دوچرخه سواران مهابادی در همایش سه شنبه های بدون خودرو با هدف اشاعه فرهنگ صحیح شهرنشینی به خیابان آمدند. به گزارش <a href="https://yarizan.ir/">یاریزان</a>؛ سه شنبه های بدون خودرو پویشی است که با هدف استفاده کمتر از خودرو‌ های تک سرنشین و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی در بسیاری از شهر های ایران راه‌اندازی شده است. این همایش بصورت هفتگی و در برخی موارد در مناسب های خاص در مناطق و مسیر های مختلف شهری در شهرستان مهاباد برگزار می شود. دیاکو توتونچی رییس هیات دوچرخه‌سواری و دبیر کمیته ورزش همگانی مهاباد با بیان اینکه این برنامه به‌طور منظم در سه سال گذشته در سطح مهاباد برگزار شده است و روز به روز بیشتر با استقبال شهروندان مواجه شده است اظهار داشت: این برنامه با شروع سال تحصیلی جدید برای حضور بیشتر دانش‌آموزان از روز سه‌شنبه‌های به روزهای پنج‌شنبه موکول خواهد شد. یکی از شهروندان مهابادی که عضو پویش سه شنبه های بدون خودرو است با ارسال این فیلم به یاریزان از مسئولان مهابادی درخواست کرد تا علاوه بر مسیر کوتاه ایجاد شده، مسیرهای استاندارد دیگری را پیش بینی و اجرا کنند تا شهروندان بیشتری در این همایش بتوانند حاضر شوند. شایان ذکر است؛ آرش شهابی رئیس شورای شهر مهاباد در خردادماه سال جاری از تصویب طرح هایی همچون ایجاد دبیرخانه حمل و نقل پاک و مناسب سازی در سازمان حمل و نقل، ایجاد مسیر امن دوچرخه سواری، برگزاری جلسه تقدیر از افرادی که از دوچرخه برای تردد استفاده می‌کنند، خبر داده بود.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

دیاکو توتونچی رییس هیات دوچرخه‌سواری و دبیر کمیته ورزش همگانی مهاباد با بیان اینکه این برنامه به‌طور منظم در سه سال گذشته در سطح مهاباد برگزار شده است و روز به روز بیشتر با استقبال شهروندان مواجه شده است اظهار داشت: این برنامه با شروع سال تحصیلی جدید برای حضور بیشتر دانش‌آموزان از روز سه‌شنبه‌های به روزهای پنج‌شنبه موکول خواهد شد.

یکی از شهروندان مهابادی که عضو پویش سه شنبه های بدون خودرو است با ارسال این فیلم به یاریزان از مسئولان مهابادی درخواست کرد تا علاوه بر مسیر کوتاه ایجاد شده، مسیرهای استاندارد دیگری را پیش بینی و اجرا کنند تا شهروندان بیشتری در این همایش بتوانند حاضر شوند.

شایان ذکر است؛ آرش شهابی رئیس شورای شهر مهاباد در خردادماه سال جاری از تصویب طرح هایی همچون ایجاد دبیرخانه حمل و نقل پاک و مناسب سازی در سازمان حمل و نقل، ایجاد مسیر امن دوچرخه سواری، برگزاری جلسه تقدیر از افرادی که از دوچرخه برای تردد استفاده می‌کنند، خبر داده بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی