رفتن به بالا
  • جمعه - 5 خرداد 1396 - 20:30
  • کد خبر : ۲۲۲۸
  • چاپ خبر : سهم پررنگ کردستان، کرمانشاه، ایلام و آذربایجان غربی در رقابت های تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی

سهم پررنگ کردستان، کرمانشاه، ایلام و آذربایجان غربی در رقابت های تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی

جام جهانی کشتی کرمانشاه

  پس از اعلام اسامی و آیین نامه برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان، حضور کشتی گیران منتخب چهار استان کردستان، کرمانشاه، ایلام و آذربایجان غربی چشمگیر است.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ آیین نامه برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان جهت حضور در رقابت‌های جهانی فرانسه و اسامی نفرات […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

پس از اعلام اسامی و آیین نامه برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان، حضور کشتی گیران منتخب چهار استان کردستان، کرمانشاه، ایلام و آذربایجان غربی چشمگیر است.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ آیین نامه برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان جهت حضور در رقابت‌های جهانی فرانسه و اسامی نفرات واجد شرایط برای حضور در این مسابقات اعلام شد. این رقابت ها روزهای ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در تهران برگزار می‌شود.

 

اسامی نفرات واجد شرایط چهار استان آذربایجان غربی، ایلام، کردستان و کرمانشاه در اوزان مختلف جهت حضور در اردوی تیم ملی فرنگی

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

۵۹ – شیرزاد بهشتی طلا – کرمانشاه – قهرمانی کشور گروه ب

۶۶ – محمد سعید عزیزی کرمانشاه – قهرمانی کشور گروه ب

۸۵ – محمد ابراهیمی کردستان – قهرمانی کشور گروه الف

۸۵ – امیر کرمی ایلام – قهرمانی کشور گروه ب

۸۵ – سامان عزیزی کردستان – مسابقات قهرمانی عمومی

۹۸ – محمد یگانه ایلام – قهرمانی کشور گروه ب

۹۸ – هژیر ذکاوت – آذربایجان غربی – قهرمانی کشور گروه ج

۹۸ – امیر حسین میری کرمانشاه – مسابقات قهرمانی عمومی

۱۳۰ – سید یونس جعفری کرمانشاه – قهرمانی کشور گروه ب

 

اسامی نفرات واجد شرایط چهار استان آذربایجان غربی، ایلام، کردستان و کرمانشاه در اوزان مختلف جهت حضور در اردوی تیم ملی آزاد

 

۵۷ – حبیب اله سهرابی لر ایلام – کشتی گیران بدون باخت گروه ج

۶۱ – بهزاد بهروزی راد کرمانشاه – مسابقات قهرمانی عمومی

۶۵ – سیاوش احمدزاده کردستان – قهرمانی کشور گروه ج

۷۰ – حامد رشیدی – کرمانشاه – قهرمانی کشور گروه الف

۷۰ سعید صالحی کردستان – قهرمانی کشور گروه ج

۷۴ رضا افضلی کرمانشاه – قهرمانی کشور گروه الف

۷۴ یاشار کلوانی – آذربایجان غربی – قهرمانی کشور گروه ب

۷۴ محمد زارعی – کردستان – قهرمانی کشور گروه ب

۸۶ – حنیف باقرزاده – آذربایجان غربی – قهرمانی کشور گروه ب

۱۲۵ – یداله محبی – کرمانشاه – قهرمانی کشور گروه ب

 

 

 

آیین نامه برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:

 

الف- اوزان و شرایط سنی مسابقات:

 

مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی و در اوزان ذیل با یک کیلوگرم ارفاق وزن برگزار خواهد شد.

 

فرنگی: ۵۹-۶۶-۷۱-۷۵-۸۰-۸۵-۹۸-۱۳۰ کیلوگرم

آزاد: ۵۷-۶۱۶۵-۷۰۷۴۸۶۹۷۱۲۵ کیلوگرم

 

سایر موارد :

 

۱- رقابت ها تا سقف ۸ کشتی گیر در هر وزن، به صورت یک حذفی، و پس از آن دوره‌ایی و دو حذفی برگزار خواهد شد.

۲ – مدال آوران بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل و رقابت های اوزان غیرالمپیکی ۲۰۱۶ مجارستان، و دارندگان مدال طلای آسیایی ۲۰۱۷ هندوستان و همبستگی کشورهای اسلامی۲۰۱۷ آذربایجان دور اول استراحت خواهند داشت؛ و از دور دوم به ترتیب یاد شده در جمع ۸۸ کشتی‌گیر، در موقعیت قرعه یک و پنج قرار خواهند گرفت.

نکته: کشتی‌گیران واجد شرایط بند دوم فوق‌، صرفاً در صورت شرکت در وزن کسب مدال خود، از این شرایط(سید بندی) بهره‌مند خواهند شد.

۳ – برنامه‌ریزی جدول به گونه‌ایی خواهد بود که تعداد کشتی‌گیران در دور دوم، بیش از ۸ کشتی‌گیر در هر وزن نباشد.

۴ – دو کشتی گیر برتر هر وزن(فینالیست‌ها) در رقابت های مرحلی نهایی انتخابی تیم ملی حد اکثر سه بار با یکدیگر رقابت خواهند داشت. کشتی گیری که موفق به کسب دو پیروزری از سه مسابقه یاد شده شود، کشتی‌گیر برتر مسابقات انتخابی تیم ملی در وزن مربوطه خواهد بود.

۵ – هرگونه تغییر وزن کشتی گیران از اوزانی که مجاز به شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی در آن اوزان هستند، به اوزان دیگر، صرفاً با درخواست رسمی هیات کشتی استان ذیربط و تایید کادر فنی امکان پذیر می باشد. بر این اساس، کشتی گیران واجد شرایط که تمایل به تغییر وزن دارند، می‌باید نهایتا تا تاریخ ۲۰/۰۳/۱۳۹۶مراتب را بصورت مکتوب از سوی هیات کشتی‌استان مربوطه به فدراسیون اعلام فرمایند.

۶ – ضـوابط و مقـررات داوری در کـلیه رقابـت هـای تعییـن شـده در فرآیند انتخابی تیم های ملی کشتی کشور، بر مبنای ضوابط و مقررات جاری اتحادیه جهانی  کشتی خواهد بود.

۷ – کشتی گیران واجد شرایط جهت حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی، در صورت آسیب دیدگی می باید کلیه مدارک و مستندات پزشکی خود را پیش از  انجام رقابت‌های مذکور(حداقل پیش از زمان وزن‌کشی) به همراه تائیدیه هیات محترم کشتی استان ذیربط، جهت بررسی کمیته پزشکی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران ارائه نمایند. پس از تائید اولیه حوزه مدیریت فنی یادشده، بـررسـی و اعــلام نظر کمیته پزشکی فوق الذکر منوط به انجام مـعاینه حضوری از کشتی‌گیر ذیربط، و بررسی مستندات مرتبط در “کمیسیون پزشکی خاص” بوده ، و عدم حضور کشتی گیر ذیربط در زمان مقرر در کمیسیون فوق‌الذکر، به منزله‌ی حذف از رقابت های انتخابی تیم ملی قلمداد می‌شود.

۸ – مبنای اصلی پوشیدن پیراهن تیم ملی، حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی، و کسب نتایج برتر در رقابت‌های مذکور خواهد بود. ولیکن علاوه بر اصل مذکور (حضور و کسب نتیجه در انتخابی تیم ملی)، رعایت ضوابط نظم اردویی، فقدان آسیب دیدگی های جدی، و دستیابی به آمادگی فنی، جسمی، و روانی مناسب برای حضور در رقابـت های بـین المللـی اصلی (جهانی و آسیایی)، و داشتن سوابق و عملکرد فنی قابل اطمینان از رقابت های بین المللی خارجی، در تعیین نفرات برتر برای پوشیدن پیراهن تیم ملی ملاک عمل می باشد.

۹ – اسکان و تغذیه تیم ها، از شام مورخه ۱۴/۰۴/۹۶ لغایت شام مورخ ۱۶/۰۴/۹۶، از سوی ستاد اجرایی برگزاری مسابقات فدراسیون کشتی تامین و تدارک دیده  خواهد شد.

۱۰ – حضور کلیه مربیان هریک از رشته ها در کلینیک مربیگری الزامی بوده و از فعالیت مربیانی که در این کلینیک حضور نداشته باشند در کنار تشک به عنوان کوچینک جلوگیری بعمل خواهد آمد.

۱۱ – کلیه استانها به منظور دریافت آیدی کارت می باید نسبت به تهیه یک جدول از اطلاعات اعضای تیم های خود(طبق جدول ذیل) در یک فایلWord  و ارسال آن حداکثر تا تاریخ ۰۱/۰۴/۹۶ به پست الکترونیکی فدراسیون به آدرسkoshti.iran@gmail.com)  اقدام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت از پذیرش کشتی گیران و صدور کارت شناسایی آنها، جلوگیری خواهد شد.

۱۲ – بر اساس مفاد “فرآیند انتخاب تیم‌های ملی کشتی کشور در سال فنی ۹۶- ۹۵”، کشتی گیران مجاز جهت شرکت در این مسابقات، عبارتند از:

۱-۲- کشتی گیران صاحب مدال المپیک و جهانی در سال ۲۰۱۶ در رده سنی ذیربط.

۲- ۲- کشتی‌گیران صاحب مدال جهانی ۲۰۱۶ در رده سنی جوانان در رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان در رشته کشتی ذیربط.

۳- ۲- نفرات اول تا سوم رده بندی انفرادی در هر وزن، از آخرین مسابقات قهرمانی کشور گروه الف .

۴- ۲- نفرات اول و دوم رده بندی انفرادی در هر وزن ، از آخرین مسابقات قهرمانی کشور گروه ب.

۵- ۲- نفرات اول رده بندی انفرادی در هر وزن ، از آخرین مسابقات قهرمانی کشور گروه ج.

۶- ۲- نفرات اول تا سوم هر وزن از رقابت های قهرمانی عمومی (OPEN) کشور.

۷- ۲- نفرات اول از آخرین رقابت‌های قهرمانی کشور کشتی پهلوانی(بزرگسالان)، در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد یا فرنگی.

۸- ۲- کشتی‌گیران دارای مجوز کمیته ویژه پزشکی و تایید شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی.

شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگیضمن انجام بررسی‌های لازم، علاوه بر کشتی‌گیران واجد شرایط فوق، در صورت لزوم و صلاحدید، مجوز شرکت در این مسابقات را برای استعدادهای جوان و کشتی‌گیران باتجربه برتر صادر خواهد نمود.

 

تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی / تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی / تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی /تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی