رفتن به بالا
  • دوشنبه - 5 تیر 1396 - 17:15
  • کد خبر : ۲۳۸۱
  • چاپ خبر : تیم منتخب موی تای ایلام قهرمان مسابقات بین المللی ارمنستان شد
در رده سنی بزرگسالان؛

تیم منتخب موی تای ایلام قهرمان مسابقات بین المللی ارمنستان شد

  مسئول تیم موی تای ایلام و مربی اعزامی این تیم به مسابقات بین المللی ارمنستان از قهرمانی تیم موتای استان ایلام در این مسابقات خبر داد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ سجاد حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم منتخب موی تای استان ایلام با حضور در مسابقات بین المللی […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مسئول تیم موی تای ایلام و مربی اعزامی این تیم به مسابقات بین المللی ارمنستان از قهرمانی تیم موتای استان ایلام در این مسابقات خبر داد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ سجاد حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم منتخب موی تای استان ایلام با حضور در مسابقات بین المللی قفقاز در کشور ارمنستان توانست با اقتدار عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.
وی افزود: تیم موی تای اعزامی ایلام به مسابقات بین المللی جام قفقاز شهر ایروان ارمنستان با مربیگری اینجانب و حضور چهار ورزشکار ایلامی موفق شد با کسب چهار مدال طلا و یک نقره سکوی قهرمانی را از آن خود کند و اولین افتخار بین المللی را برای این رشته در استان کسب کند.
حیدری یادآور شد: در این دوره از رقابت ها آقایان علی امیری در رده سنی بزرگسالان، محمدباقر مرادبیگی در سنگین وزن، امیر نظری و سروش اکبری در رده نوجوانان با کسب چهار مدال طلا و یزدان ناصری در رده سنی نوجوانان با کسب یک مدال نقره تیم ایلام را قهرمان مسابقات کردند.
مربی تیم موی تای ایلام گفت: در این دوره از مسابقات ۱۷ تیم از هفت کشور حضور داشتند که بیشترین ورزشکار مربوط به کشور ارمنستان با ۹۰ نفر بود.
حیدری با بیان اینکه ۱۳۵ ورزشکار در این مسابقات حضور داشتند، افزود: در این مسابقات آقای علی امیری که عضو تیم ملی کشورمان است به عنوان بهترین بازیکن در رده سنی بزرگسالان شناخته شد و تندیس طلایی بهترین مبارز را دریافت کرد.
مسابقات بین المللی جام قفقاز قزاقستان با شرکت هفت کشور ایران، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، ازبکستان و تاجیکستان با حضور ۱۳۵ ورزشکار در قالب ۱۷ تیم در ایروان ارمنستان برگزار شد و تیم ایلام به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات به مقام قهرمانی رسید.
بیش از ۱۶۰ ورزشکار در رشته رزمی موی تای در استان ایلام زیر نظر هیات ورزشی فعالیت دارند.

 

قهرمانی موی تای ایلام


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی