رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 14 دی 1402 - 18:14
  • کد خبر : ۱۷۴۳۵
  • چاپ خبر : آذربایجان غربی قهرمان مسابقات بوکس بزرگسالان ایران لقب گرفت

آذربایجان غربی قهرمان مسابقات بوکس بزرگسالان ایران لقب گرفت

پس از مشخص شدن نتایج و معرفی مدال آوران، مسابقات بوکس بزرگسالان کشور با کسب عنوان قهرمان توسط تیم استان آذربایجان غربی به پایان رسید. به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور با حضور ۱۵۳ بوکسور به میزبانی استان آذربایجان غربی آغاز شده بود، امروز پنجشنبه با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید. این مسابقات در هفت وزن المپیکی و در سالن شهیدان‌ آهندوست ارومیه برگزار شد. در پایان، تیم استان آذربایجان غربی با یک مدال طلا، ۲ برنز و ۱۵ تیمی بعنوان قهرمان بر سکوی نخست این مسابقات ایستاد و جام را در خانه نگه داشت. تهران با همین تعداد امتیاز تیمی و ۲ نقره و ۲ برنز به مقام نایب قهرمانی رسید. (میزبان به دلیل داشتن مدال طلا بر سکوی قهرمانی تکیه زد) خوزستان با یک طلا، ۲ برنز و ۱۴ امتیاز به عنوان سومی‌ رسید. تیم‌های مازندران و کرمانشاه نیز در رتبه‌های‌ چهارم و پنجم ایستادند. همچنین کاپ تکنیک به مهدی امیری بوکسور شایسته وزن ۶۳.۵ کیلوگرم کرمانشاه تعلق گرفت و تیم استان فارس نیز به عنوان تیم‌ اخلاق معرفی شد. رقابت‌های فینال، به احترام شهدای حادثه تروریسی کرمان با یک دقیقه سکوت برگزار شد. نتایج و اسامی بوکسورهای برتر اوزان مختلف بدین شرح است: وزن ۵۱ کیلوگرم: اول: مصطفی ریگی از سیستان‌‌وبلوچستان دوم: مهدی پرویزی از آذربایجان‌شرقی سوم: حامد گلستان از آذربایجان‌غربی و هادی مطوری‌ از خوزستان وزن ۵۷ کیلوگرم: اول: علی‌اصغر افشاری از اصفهان دوم: محمدرضا معظمی از لرستان سوم: بهمن ابراهیمی‌ از سیستان و بلوچستان و ارسلان دست‌پرور‌ از‌ تهران وزن ۶۳.۵ کیلوگرم: اول: علی حبیبی‌نژاد از خراسان رضوی دوم: مهدی امیری از کرمانشاه سوم: ادریس عزیزجانی‌فر‌ از آذربایجان‌غربی و باقر فرجی از لرستان وزن ۷۱ کیلوگرم: اول: مسلم مقصودی از خوزستان دوم: کسری طهماسبی از کرمانشاه سوم: محمد نورانی از خراسان‌شمالی‌ و مهدی سرباز از تهران وزن ۸۰ کیلوگرم: اول: میثم قشلاقی از خراسان شمالی دوم: شاهین موسوی از تهران سوم: صادق‌ حق‌بین‌ از مرکزی و کیوان صفری از مازندران وزن ۹۲ کیلوگرم: اول: حسین دانشور از آذربایجان غربی دوم: علی فتحی از تهران سوم: متین طاهری از خوزستان و علی جمالی از چهارمحال و بختیاری وزن ۹۲+ کیلوگرم: اول: ایمان رمضان پور از مازندران دوم: روزبه صفری از مرکزی سوم: امیرحسین خندانی‌ از توابع تهران و میلاد ابراهیمی‌زاده از البرز

پس از مشخص شدن نتایج و معرفی مدال آوران، مسابقات بوکس بزرگسالان کشور با کسب عنوان قهرمان توسط تیم استان آذربایجان غربی به پایان رسید.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

پس از مشخص شدن نتایج و معرفی مدال آوران، مسابقات بوکس بزرگسالان کشور با کسب عنوان قهرمان توسط تیم استان آذربایجان غربی به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور با حضور ۱۵۳ بوکسور به میزبانی استان آذربایجان غربی آغاز شده بود، امروز پنجشنبه با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید.

 

------------------------------------

این مسابقات در هفت وزن المپیکی و در سالن شهیدان‌ آهندوست ارومیه برگزار شد.

در پایان، تیم استان آذربایجان غربی با یک مدال طلا، ۲ برنز و ۱۵ تیمی بعنوان قهرمان بر سکوی نخست این مسابقات ایستاد و جام را در خانه نگه داشت. تهران با همین تعداد امتیاز تیمی و ۲ نقره و ۲ برنز به مقام نایب قهرمانی رسید. (میزبان به دلیل داشتن مدال طلا بر سکوی قهرمانی تکیه زد) خوزستان با یک طلا، ۲ برنز و ۱۴ امتیاز به عنوان سومی‌ رسید. تیم‌های مازندران و کرمانشاه نیز در رتبه‌های‌ چهارم و پنجم ایستادند.

همچنین کاپ تکنیک به مهدی امیری بوکسور شایسته وزن ۶۳.۵ کیلوگرم کرمانشاه تعلق گرفت و تیم استان فارس نیز به عنوان تیم‌ اخلاق معرفی شد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

رقابت‌های فینال، به احترام شهدای حادثه تروریسی کرمان با یک دقیقه سکوت برگزار شد.

 

نتایج و اسامی بوکسورهای برتر اوزان مختلف بدین شرح است:

 

وزن ۵۱ کیلوگرم:

اول: مصطفی ریگی از سیستان‌‌وبلوچستان
دوم: مهدی پرویزی از آذربایجان‌شرقی
سوم: حامد گلستان از آذربایجان‌غربی و هادی مطوری‌ از خوزستان

 

وزن ۵۷ کیلوگرم:

اول: علی‌اصغر افشاری از اصفهان
دوم: محمدرضا معظمی از لرستان
سوم: بهمن ابراهیمی‌ از سیستان و بلوچستان و ارسلان دست‌پرور‌ از‌ تهران

 

وزن ۶۳.۵ کیلوگرم:

اول: علی حبیبی‌نژاد از خراسان رضوی
دوم: مهدی امیری از کرمانشاه
سوم: ادریس عزیزجانی‌فر‌ از آذربایجان‌غربی
و باقر فرجی از لرستان

 

وزن ۷۱ کیلوگرم:

اول: مسلم مقصودی از خوزستان
دوم: کسری طهماسبی از کرمانشاه
سوم: محمد نورانی از خراسان‌شمالی‌ و مهدی سرباز از تهران

 

وزن ۸۰ کیلوگرم:

اول: میثم قشلاقی از خراسان شمالی
دوم: شاهین موسوی از تهران
سوم: صادق‌ حق‌بین‌ از مرکزی و کیوان صفری از مازندران

 

وزن ۹۲ کیلوگرم:

اول: حسین دانشور از آذربایجان غربی
دوم: علی فتحی از تهران
سوم: متین طاهری از خوزستان و علی جمالی از چهارمحال و بختیاری

 

وزن ۹۲+ کیلوگرم:

اول: ایمان رمضان پور از مازندران
دوم: روزبه صفری از مرکزی
سوم: امیرحسین خندانی‌ از توابع تهران و میلاد ابراهیمی‌زاده از البرز

 

 

نفرات راه یافته به یک چهارم نهایی بوکس قهرمانی کشور در ارومیه مشخص شدند


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی