رفتن به بالا
  • شنبه - 20 آذر 1395 - 21:15
  • کد خبر : ۱۸۰۷
  • چاپ خبر : کسب اولین مدال «ستلایت» جهانی برای ایران توسط شمشیرباز ارومیه ای

کسب اولین مدال «ستلایت» جهانی برای ایران توسط شمشیرباز ارومیه ای

  شمشیرباز ارومیه ای بعنوان نماینده استان آذربایجان غربی و عضو تیم ملی شمشیربازی ایران موفق شد نخستین مدال «ستلایت» در مسابقات جهانی را کسب کند. به گزارش یاریزان و بنقل از مهر، علیرضا سلیمانی شمشیرباز اسلحه فلوره ایران که با صعود به جمع چهار بازیکن برتر مسابقات ستلایت جهانی ترکیه مدال برنز خود را […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

شمشیرباز ارومیه ای بعنوان نماینده استان آذربایجان غربی و عضو تیم ملی شمشیربازی ایران موفق شد نخستین مدال «ستلایت» در مسابقات جهانی را کسب کند.

به گزارش یاریزان و بنقل از مهر، علیرضا سلیمانی شمشیرباز اسلحه فلوره ایران که با صعود به جمع چهار بازیکن برتر مسابقات ستلایت جهانی ترکیه مدال برنز خود را مسجل کرده بود، در مرحله نیمه نهایی و برای صعود به فینال به مصاف مینوتو ورزشکار ایتالیایی الاصل ترکیه رفت و مقابل وی متحمل شکست شد.

 

------------------------------------

بدین ترتیب سلیمانی با کسب مدال برنز به کار خود در رقابت های شمشیربازی ستلایت ترکیه پایان داد. این نخستین مدال ستلایت جهانی برای شمشیربازی ایران است که در اسلحه فلوره به دست آمد.

علیرضا سلیمانی شمشیرباز ملی پوش ارومیه ای در جدول اصلی به ترتیب نمایندگان کشورهای کویت، گرجستان و ترکیه راشکست داد و به جمع چهار نفر برتر مسابقات راه یافت.

علیرضا ادهمی، آرش ملک ثابت، هادی رضوی وحید ذوالفقاری و شهاب شمس تبریزی دیگر نمایندگان ایران در مسابقات ترکیه بودند که در مراحل مختلف مقابل حریفان شان باختند و حذف شدند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی