رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
  • کد خبر : ۲۳۴۸
  • چاپ خبر : چهار ورزشکار کرمانشاهی به نخستین اردوی تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران دعوت شدند
رئیس هیأت جانبازان و معلولان کرمانشاه؛

چهار ورزشکار کرمانشاهی به نخستین اردوی تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران دعوت شدند

رئیس هیأت جانبازان و معلولان استان کرمانشاه گفت: چهار ورزشکار کرمانشاهی برای اعزام به مسابقات جهانی آرژانتین به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره دعوت شدند.   به گزارش یاریزان؛ عزت‌الله پرنیان رئیس هیأت جانبازان و معلولان استان کرمانشاه، اظهار داشت: رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۷ به میزبانی آرژانتین، شهریور‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود. رئیس هیأت جانبازان […]

رئیس هیأت جانبازان و معلولان استان کرمانشاه گفت: چهار ورزشکار کرمانشاهی برای اعزام به مسابقات جهانی آرژانتین به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره دعوت شدند.

 

به گزارش یاریزان؛ عزت‌الله پرنیان رئیس هیأت جانبازان و معلولان استان کرمانشاه، اظهار داشت: رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۷ به میزبانی آرژانتین، شهریور‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

رئیس هیأت جانبازان و معلولان استان کرمانشاه با بیان اینکه ۶ مرحله اردو برای تیم ملی فوتبال هفت نفره در نظر گرفته شده است، گفت: نخستین مرحله اردوها ۹ تیرماه آغاز می‌شود.

وی به حضور ۳۱ بازیکن از کشور در این دوره از اردوها اشاره و بیان کرد: جاسم بخشی‌، امیر امجدیان، مسلم خزایی و احسان معصوم‌زاده به عنوان نمایندگان استان کرمانشاه برای اعزام به مسابقات جهانی آرژانتین به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره دعوت شدند.

پرنیان با بیان اینکه این دوره از اردوها تا ۱۶ تیرماه ادامه دارد، اضافه کرد: اردوهای در نظر گرفته شده به مدت یک هفته برگزار می‌شوند و پس از پایان هر اردو و استراحتی پنج روزه، مرحله بعدی بلافاصله شروع می‌شود و ورزشکاران تقریبا تمام فصل تابستان را در اردو هستند.

 

چهار ورزشکار کرمانشاهی / چهار ورزشکار کرمانشاهی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه