رفتن به بالا
  • شنبه - 17 دی 1401 - 01:01
  • کد خبر : ۱۴۸۲۶
  • چاپ خبر : ورزشکاران آذربایجان غربی در اندیشه کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴
در آستانه مسابقات جهانی ترامپولین باکو؛

ورزشکاران آذربایجان غربی در اندیشه کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴

با نگاهی به ورزشکاران نماینده استان آذربایجان غربی در اردوی تیم ملی ترامپولین ایران می توان به کسب اولین سهمیه المپیک در مسابقات پیش روی جهانی امید داشت. به گزارش یاریزان؛ ماهان باژرنگ سرمربی تیم ملی ترامپولین در حاشیه برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی ترامپولین در جزیره کیش با بیان اینکه ترامپولین از رشته های نوپا است اما در در ایران نسبت به کشورهای دیگر رشد چشمگیری را تجربه کرده اظهار کرد: امسال در مسابقات جهانی پرتغال با امتیاز بالای و شکست ورزشکاران صاحب نام کشورهای مختلف از جمله ژاپن فینالیست شدیم که این دستاوردها نشان از برتری ورزشکاران ایران است. وی افزود: ایران در حالی جزء پنج قدرت برتر رشته ترامپولین آسیا است که ما دستگاه ترامپولین استاندارد در کشور نداریم و این مساله هنگام حضور در مسابقات و اختلاف پرش به علت تفاوت تجهیزات استاندارد محل مسابقه با وسایل غیراستاندارد داخل کشور چالشی بزرگ برای ورزشکاران است. باژرنگ در خصوص اردوی آمادگی این تیم در جزیره کیش نیز گفت: این اردو اولین کمپین آمادگی تیم ملی ترامپولین بزرگسالان برای حضور در مسابقات جهانی باکو است که با حضور ۹ ورزشکار و چهار مربی از ۹ دی آغاز و تا ۲۰ دی ماه در سالن میرمهنای این در حال برگزاری است. رییس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی یادآور شد: در پایان اردو چهار نفر عضو تیم ملی انتخاب و پس از برگزاری چند اردوی تدارکی دیگر اواخر بهمن ماه به مسابقات جهانی باکو اعزام شوند. وی افزود: ۹ نفر حاضر در این اردو برترین ورزشکاران ترامپولین کشور بوده که ماه گذشته در مسابقات قهرمانی کشور گزینش شده اند و از آمادگی خوبی برخوردار هستند و در این اردو در کنار افزایش توانایی ها از سوی مربیان حاضر جهت تشکیل تیم ملی گزینش می شوند. شایان ذکر است؛ آریا مام عبدلله، متین حاجی و امیررضا حسنلویی هر سه از آذربایجان غربی، محمدصالح میرشمسی و علیرضا طاطی هر ۲ از یزد، محمد سعیدآبادی از کیش، امیرحسین حسینی از همدان ، ابوالفضل کیماسی از اصفهان و محمدمهدی نجفی از مازندران ورزشکاران حاضر در این اردو هستند که زیر نظر ناصر خضری از یزد، مجید موسوی از مازندران و ناصر هشیاری از آذربایجان غربی تمرین می بینند. رییس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک ایران یادآور شد: مهم ترین اولویت تیم ملی در مسابقات پیش روی جهانی به میزبانی کشورهای مختلف از جمله جمهوری آذربایجان یکی از هشت سهمیه جهانی المپیک ۲۰۲۴ پاریس فرانسه در رشته ترامپولین است. وی با اشاره به اینکه در صورت موفقیت در این هدف ایران اولین سهمیه المپیک خود در رشته ترامپولین را کسب می کند اظهار کرد: برای رسیدن به این هدف نیازمند به روز رسانی تجهیزات در ورزشگاه های کشور به ویژه مناطق مستعد این رشته ورزشی هستیم که این مهم با حمایت وزارت ورزش و جوانان و حامیان ورزش کشور محقق شدنی است.

با نگاهی به ورزشکاران نماینده استان آذربایجان غربی در اردوی تیم ملی ترامپولین ایران می توان به کسب اولین سهمیه المپیک در مسابقات پیش روی جهانی امید داشت.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

با نگاهی به ورزشکاران نماینده استان آذربایجان غربی در اردوی تیم ملی ترامپولین ایران می توان به کسب اولین سهمیه المپیک در مسابقات پیش روی جهانی امید داشت.

به گزارش یاریزان؛ ماهان باژرنگ سرمربی تیم ملی ترامپولین در حاشیه برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی ترامپولین در جزیره کیش با بیان اینکه ترامپولین از رشته های نوپا است اما در در ایران نسبت به کشورهای دیگر رشد چشمگیری را تجربه کرده اظهار کرد: امسال در مسابقات جهانی پرتغال با امتیاز بالای و شکست ورزشکاران صاحب نام کشورهای مختلف از جمله ژاپن فینالیست شدیم که این دستاوردها نشان از برتری ورزشکاران ایران است.

 

------------------------------------

وی افزود: ایران در حالی جزء پنج قدرت برتر رشته ترامپولین آسیا است که ما دستگاه ترامپولین استاندارد در کشور نداریم و این مساله هنگام حضور در مسابقات و اختلاف پرش به علت تفاوت تجهیزات استاندارد محل مسابقه با وسایل غیراستاندارد داخل کشور چالشی بزرگ برای ورزشکاران است.

باژرنگ در خصوص اردوی آمادگی این تیم در جزیره کیش نیز گفت: این اردو اولین کمپین آمادگی تیم ملی ترامپولین بزرگسالان برای حضور در مسابقات جهانی باکو است که با حضور ۹ ورزشکار و چهار مربی از ۹ دی آغاز و تا ۲۰ دی ماه در سالن میرمهنای این شهرستان در حال برگزاری است.

رییس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی یادآور شد: در پایان اردو چهار نفر عضو تیم ملی انتخاب و پس از برگزاری چند اردوی تدارکی دیگر اواخر بهمن ماه به مسابقات جهانی باکو اعزام شوند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

وی افزود: ۹ نفر حاضر در این اردو برترین ورزشکاران ترامپولین کشور بوده که ماه گذشته در مسابقات قهرمانی کشور گزینش شده اند و از آمادگی خوبی برخوردار هستند و در این اردو در کنار افزایش توانایی ها از سوی مربیان حاضر جهت تشکیل تیم ملی گزینش می شوند.

با نگاهی به ورزشکاران نماینده استان آذربایجان غربی در اردوی تیم ملی ترامپولین ایران می توان به کسب اولین سهمیه المپیک در مسابقات پیش روی جهانی امید داشت. به گزارش یاریزان؛ ماهان باژرنگ سرمربی تیم ملی ترامپولین در حاشیه برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی ترامپولین در جزیره کیش با بیان اینکه ترامپولین از رشته های نوپا است اما در در ایران نسبت به کشورهای دیگر رشد چشمگیری را تجربه کرده اظهار کرد: امسال در مسابقات جهانی پرتغال با امتیاز بالای و شکست ورزشکاران صاحب نام کشورهای مختلف از جمله ژاپن فینالیست شدیم که این دستاوردها نشان از برتری ورزشکاران ایران است. وی افزود: ایران در حالی جزء پنج قدرت برتر رشته ترامپولین آسیا است که ما دستگاه ترامپولین استاندارد در کشور نداریم و این مساله هنگام حضور در مسابقات و اختلاف پرش به علت تفاوت تجهیزات استاندارد محل مسابقه با وسایل غیراستاندارد داخل کشور چالشی بزرگ برای ورزشکاران است. باژرنگ در خصوص اردوی آمادگی این تیم در جزیره کیش نیز گفت: این اردو اولین کمپین آمادگی تیم ملی ترامپولین بزرگسالان برای حضور در مسابقات جهانی باکو است که با حضور ۹ ورزشکار و چهار مربی از ۹ دی آغاز و تا ۲۰ دی ماه در سالن میرمهنای این شهرستان در حال برگزاری است. رییس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی یادآور شد: در پایان اردو چهار نفر عضو تیم ملی انتخاب و پس از برگزاری چند اردوی تدارکی دیگر اواخر بهمن ماه به مسابقات جهانی باکو اعزام شوند. وی افزود: ۹ نفر حاضر در این اردو برترین ورزشکاران ترامپولین کشور بوده که ماه گذشته در مسابقات قهرمانی کشور گزینش شده اند و از آمادگی خوبی برخوردار هستند و در این اردو در کنار افزایش توانایی ها از سوی مربیان حاضر جهت تشکیل تیم ملی گزینش می شوند. شایان ذکر است؛ آریا مام عبدلله، متین حاجی و امیررضا حسنلویی هر سه از آذربایجان غربی، محمدصالح میرشمسی و علیرضا طاطی هر ۲ از یزد، محمد سعیدآبادی از کیش، امیرحسین حسینی از همدان ، ابوالفضل کیماسی از اصفهان و محمدمهدی نجفی از مازندران ورزشکاران حاضر در این اردو هستند که زیر نظر ناصر خضری از یزد، مجید موسوی از مازندران و ناصر هشیاری از آذربایجان غربی تمرین می بینند. رییس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک ایران یادآور شد: مهم ترین اولویت تیم ملی در مسابقات پیش روی جهانی به میزبانی کشورهای مختلف از جمله جمهوری آذربایجان یکی از هشت سهمیه جهانی المپیک ۲۰۲۴ پاریس فرانسه در رشته ترامپولین است. وی با اشاره به اینکه در صورت موفقیت در این هدف ایران اولین سهمیه المپیک خود در رشته ترامپولین را کسب می کند اظهار کرد: برای رسیدن به این هدف نیازمند به روز رسانی تجهیزات در ورزشگاه های کشور به ویژه مناطق مستعد این رشته ورزشی هستیم که این مهم با حمایت وزارت ورزش و جوانان و حامیان ورزش کشور محقق شدنی است.

شایان ذکر است؛ آریا مام عبدلله، متین حاجی و امیررضا حسنلویی هر سه از آذربایجان غربی، محمدصالح میرشمسی و علیرضا طاطی هر ۲ از یزد، محمد سعیدآبادی از کیش، امیرحسین حسینی از همدان ، ابوالفضل کیماسی از اصفهان و محمدمهدی نجفی از مازندران ورزشکاران حاضر در این اردو هستند که زیر نظر ناصر خضری از یزد، مجید موسوی از مازندران و ناصر هشیاری از آذربایجان غربی تمرین می بینند.

رییس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک ایران یادآور شد: مهم ترین اولویت تیم ملی در مسابقات پیش روی جهانی به میزبانی کشورهای مختلف از جمله جمهوری آذربایجان یکی از هشت سهمیه جهانی المپیک ۲۰۲۴ پاریس فرانسه در رشته ترامپولین است.

وی با اشاره به اینکه در صورت موفقیت در این هدف ایران اولین سهمیه المپیک خود در رشته ترامپولین را کسب می کند اظهار کرد: برای رسیدن به این هدف نیازمند به روز رسانی تجهیزات در ورزشگاه های کشور به ویژه مناطق مستعد این رشته ورزشی هستیم که این مهم با حمایت وزارت ورزش و جوانان و حامیان ورزش کشور محقق شدنی است.

 


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی