رفتن به بالا
  • جمعه - 19 آذر 1395 - 01:28
  • کد خبر : ۱۷۹۷
  • چاپ خبر : نحوه صعود تیم های لیگ دویی به لیگ یک چگونه است؟ سردار، بعثت یا شهرداری ارومیه؟
هنوز یک نیم فصل باقیمانده

نحوه صعود تیم های لیگ دویی به لیگ یک چگونه است؟ سردار، بعثت یا شهرداری ارومیه؟

  لیگ دسته دوم فوتبال ایران در شهریور ماه سال جاری کلید خورد و همکنون به نقل و انتقالات خود رسیده است و نحوه صعود تیم های لیگ دویی طی دو مرحله به لیگ یک مشخص خواهند شد. به گزارش یاریزان؛ لیگ دو در فصل ۹۶ – ۱۳۹۵ با حضور سی و شش تیم و سه […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

لیگ دسته دوم فوتبال ایران در شهریور ماه سال جاری کلید خورد و همکنون به نقل و انتقالات خود رسیده است و نحوه صعود تیم های لیگ دویی طی دو مرحله به لیگ یک مشخص خواهند شد.

به گزارش یاریزان؛ لیگ دو در فصل ۹۶ – ۱۳۹۵ با حضور سی و شش تیم و سه گروه دوازده تیمی برگزار خواهد شد. در پایان دور اول از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می کنند.

 

------------------------------------

دور دوم یا نهایی بازی ها نیز در دو گروه شش تیمی برگزار می شود که در پایان تیم های نخست هر گروه به دسته اول جام آزادگان صعود می کنند و برنده دیدار پلی آف بین تیم های دوم مرحله نهایی هم تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ یک را مشخص خواهد کرد.

بعثت کرمانشاه، برق جدید فارس، کارون خوزستان، شهرداری کاشان، شهرداری ماهشهر، پتروکیان شوشتر، سردار بوکان، شهرداری تبریز، کاسپین قزوین، نفت نوین آبادان، استقلال آبی ب، شهدای جویبار، توسعه کیش، خلخال دشت اردبیل، فولاد ب اهواز و شهرداری ارومیه، نفت امیدیه، شاهین شهرداری بوشهر، نیروی زمینی تهران، رهپویان رضوانشهر، نفت وگاز گچساران، پارسه تهران (بادران امتیاز این تیم را خرید)، کیمیا فرایند تهران، شهرداری بندر عباس و کارا شیراز به همراه پنج تیم پاس همدان، شهرداری اردبیل، گیتی پسند، داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان که در فصل گذشته از لیگ یک به این رقابت های سقوط کرده اند و همچنین شهرداری فومن، شهید کریمی جویبار، شهرداری همدان، شهرداری اراک، قشقایی شیراز و شاهین ماهشهر که از لیگ سه به این رده صعود کرده اند، تشکیل دهنده سی و شش تیم حاضر در رقابت های لیگ دو فصل  ۹۶ – ۹۵  خواهند بود.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی